Zakład Pogrzebowy Wrzos Hermanowicz Małgorzata ze Sztumu

Istniejący na rynku usług funeralnych od 2007 roku Zakład Pogrzebowy WRZOS świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe oraz otacza opieką Rodziny, które dotknęła śmierć kogoś bliskiego. Właściciele wraz ze specjalnie dobranym zespołem pracowników dokładają wszelkich starań, aby wspomóc Rodzinę w tym trudnym czasie w dopełnieniu wszelkich niezbędnych formalności w różnych urzędach i instytucjach. Ze zrozumieniem i empatią planują i ustalają szczegóły ceremonii pogrzebowej. Szeroka oferta usług jest zawsze dostosowana do potrzeb i oczekiwań oraz możliwości finansowych Rodziny. Każdy pogrzeb przygotowany i przeprowadzony przez firmę jest piękny, godny i przepełniony szacunkiem zarówno dla Zmarłego jak i jego pogrążonej w żałobie Rodziny. Zakład oferuje swoje usługi zawsze na najwyższym poziomie staranności, ale w konkurencyjnych cenach.

Oferta usług Zakładu Pogrzebowego WRZOS Hermanowicz Małgorzata

Dzięki ogromnej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu  Zakład Pogrzebowy WRZOS ze Sztumu organizuje pogrzeby zarówno wyznaniowe jak i świeckie. W ramach współpracy z Pogotowiem Pogrzebowym świadczy swoje usługi na terenie całego powiatu malborskiego i sztumskiego. Poszczególne gminy możecie Państwo sprawdzić, wchodząc na podstronę zakłady pogrzebowe pomorskie. Specjalnie przeszkolony personel zakładu służy pomocą w załatwianiu wszystkich spraw formalnych. Dla wygody osoby organizującej pogrzeb płatność za usługi może się odbywać bezgotówkowo w ramach zasiłku pogrzebowego, może być także skredytowana. Dzięki odpowiednio przygotowanym pracownikom oraz flocie specjalistycznych karawanów eksportacja ciała jest możliwa całodobowo na terenie całego kraju i poza granicami. Bezpośrednio po zgłoszeniu ciało jest zabierane z domu, szpitala, hospicjum czy każdego innego wskazanego miejsca. Następnie jest ono przechowywane w godnych warunkach w nowoczesnej chłodni, gdzie w sposób profesjonalny jest przygotowywane do pochówku poprzez wykonanie toalety pośmiertnej i tanatokosmetyki. Organizator pogrzebu może wybrać z szerokiej oferty trumien dostępnych na ekspozycji. Coraz częściej na życzenie Rodziny lub samego Zmarłego dokonuje się kremacji. Do tego procesu zakład przygotował specjalne trumny kremacyjne wykonane z surowego drewna. Natomiast na prochy przygotowano duży wybór eleganckich urn wykonanych z takich materiałów jak drewno, metal, kamień czy ceramika. Aby poinformować o miejscu i terminie pogrzebu pracownicy biura obsługi zredagują i wydrukują stosowne klepsydry i nekrologi, a także tabliczkę na trumnę. Dopełnieniem każdej uroczystości pogrzebowej są zawsze kwiaty wyrażające wiele uczuć takich jak miłość, szacunek, wdzięczność i żal. Dlatego też w zakładzie członkowie rodziny i znajomi mogą dokonać zamówienia na wieńce, wiązanki czy kompozycje kwiatowe, które są starannie wykonane przez florystów ze świeżych kwiatów najwyższej jakości. Można również zamówić oprawę muzyczną ceremonii pogrzebowej w wykonaniu profesjonalnych muzyków. Sprawi ona, że uroczystość nabierze bardziej uroczystego i indywidualnego charakteru. Zakład zapewnia również transport uczestników pogrzebu komfortowymi autokarami. Jeśli Rodzina chce się spotkać w swoim gronie po pogrzebie, to zakład pomaga chętnie w organizacji stypy. Dodatkowo Zakład Pogrzebowy WRZOS dokonuje ekshumacji w zgodnych z ustawą terminach od jesieni do wiosny oraz oczywiście pomaga w zgromadzeniu wszystkich niezbędnych pozwoleń i dokumentów.

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu w pomaganie Rodzinom i profesjonalizmowi w swojej trudnej i odpowiedzialnej pracy zakład zyskał sobie renomę i zaufanie Klientów. Każda uroczystość ostatniego pożegnania jest przygotowana starannie z dbałością o każdy szczegół oraz z pełnym szacunkiem zarówno dla Zmarłego jak i jego pogrążonej w żałobie Rodziny.

Siedziba Zakładu Pogrzebowego WRZOS Hermanowicz Małgorzata

Firma ma swoją siedzibę w Sztumie, przy ul. Reja 17 B, gdzie można złożyć zamówienie i omówić przebieg uroczystości pogrzebu.  Dodatkowo gotowi do pomocy pracownicy są dostępni całodobowo każdego dnia tygodnia. We współpracy z Grupą Pogotowie Pogrzebowe zakład obejmuje swoim działaniem obszar powiatu sztumskiego. Dodatkowo Zakład Pogrzebowy WRZOS Malbork posiada biuro również w tym mieście przy al. Armii Krajowej 32.