Historia Zakładu Pogrzebowego Wrzos

Zakład pogrzebowy na rynku funeralnym funkcjonuje od wielu lat. Od samego początku właścicielka Małgorzata Hermanowicz postawiła sobie za cel zapewnienie pełnej opieki i wsparcia ludziom, których dotknęła najcięższa sytuacja, jaką przeżyć trzeba w życiu. To właśnie pogranicze życia i śmierci jest tą najdelikatniejszą sferą, podczas której człowiek pogrąża się w smutku, żalu i kompletnie traci możliwość myślenia. Co więcej, nie jest w stanie sam o wszystkim pomyśleć jak to wszystko urządzić, by przygotować i przeprowadzić pożegnanie osoby najbliższej, z którą musi się pożegnać. To właśnie w takich chwilach profesjonalnie organizacją pogrzebu zajmie się firma Pani Małgorzaty. W 2015 roku Zakład Pogrzebowy WRZOS uzyskał Certyfikat CIRF- tytuł Europejskiej Firmy Fair Play. Taki dokument jest uhonorowaniem zgodnie z regulaminem za spełnienie wszystkich kryteriów i stosowanie polityki biznesowej ukierunkowanej na strategię wzrostu Unii Europejskiej „Europa 2020”. Otrzymanie takiego certyfikatu możliwe jest tylko przy wysokim zaufaniu kontrahentów i klientów.

Oferta Zakładu Pogrzebowego Wrzos

Firma wykonuje pełny zakres usług pogrzebowych. Pracownicy zakładu zajmą się całościowym zorganizowaniem pochówku. Nie ma znaczenia, jaki to będzie pogrzeb tradycyjny, czy może urnowy. Pogrzebanie zmarłego w procesie inhumacji czy spopielonych szczątków wymaga innych procedur. Firma ma szerokie doświadczenie w kompleksowym prowadzeniu każdej ceremonii. Posiada wszystkie niezbędne akcesoria do zaplanowania i przeprowadzenia pogrzebu wyznaniowego i świeckiego. Po przyjęciu zgłoszenia usługi pogrzebu. Szybko i sprawnie ciało zmarłego przewożone jest do własnej, nowoczesnej chłodni. Z czcią i szacunkiem zmarły zostanie przygotowany do włożenia do trumny. Z pełną fachowością zostanie przeprowadzona kosmetyka pośmiertna i ubranie w stroje żałobne. Trumnę można wybrać na miejscu  z bogatego katalogu, niektóre egzemplarze dostępne są na miejscu. Zdecydować się można na produkt z różnego rodzaju drewna, w różnym kolorze. Do wyboru jest także wystrój wnętrza trumny. Na stanie są też trumny do kremacji. Dostępne urny wykonane są z różnorodnych materiałów – kamienia, drewna, metalu czy konglomeratu. Ossuaria występują w ciekawych kształtach i wybarwieniach. Spełnić mogą najbardziej wymagające żądania.

Zakład przeprowadzi kremację i ekshumację. Obie czynności wymagają stosownych zgód i pozwoleń, o które zadbają przygotowani do dbałości o właściwą dokumentację pracownicy. W ofercie jest też transport zwłok w kraju i z zagranicy. Zakład ma praktykę w uzyskiwaniu pozwoleń na przewóz z innych krajów Europy. Swoim zasięgiem firma obejmuje zarówno powiat malborski, jak i sztumski w województwie pomorskim, szczegóły współpracy z Pogotowiem Pogrzebowym możecie Państwo sprawdzić tutaj – zakłady pogrzebowe pomorskie.

Pojazdy do eksportacji zwłok posiadają odpowiednie wyposażenie, które jest zgodne z wymaganiami sanitarnymi. Na stanie zakładu są specjalistyczne platformy i statywy do unieruchomienia przewożonych trumien i urn. Przygotowanie wieńców, wiązanek i innych dekoracji pogrzebowych także można polecić Zakładowi Pogrzebowemu WRZOS. Zostaną przygotowane profesjonalnie oraz wzbogacone o zamówione napisy na szarfach. W zasobach zakładu są wszystkie inne utensylia pogrzebowe przydatne przy urządzaniu pogrzebu. Pracownicy zadbają też o klepsydry według życzenia rodziny zmarłego.

Pełne profesjonalne podejście widoczne jest przy pilotowaniu spraw w urzędach. Możliwe jest kredytowanie usługi w ramach zasiłku z ubezpieczenia społecznego.

Kompleksowe usługi w przypadku tego zakładu oznaczają, że rodzina pogrążona w żałobie może dokonać zlecenia usługi pogrzebu, a profesjonalna ekipa zajmie się całością planowania uroczystości ostatniego pożegnania ze szczególną dbałością o każdy szczegół. Szacunek zmarłemu i jego rodzinie zapewnia właścicielka, a wyraża się to odpowiednim, kulturalnym zachowaniem każdego pracownika, którego charakteryzuje empatia.

Siedziba Firmy Pogrzebowej Wrzos

Pracownicy zakładu są dostępni przez całą dobę. Ze znanym sobie wyczuciem udzielą odpowiedzi na każde pytanie. Wysłuchają każdego życzenia klienta. Wszystkie informacje są dostępne pod adresem al. Armii Krajowej 32 w Malborkuzakłady pogrzebowe Malbork.  Firma działa na terenie powiatu sztumskiego, a także we wspomnianym wyżej Malborku.