Informacje o Zakładzie Pogrzebowym Wrzos Hermanowicz Małgorzata ze Sztumu

Zakład Pogrzebowy WRZOS istnieje na rynku funeralnym od 2007 roku i nieprzerwanie świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe, pomagając Rodzinom, które są w niezwykle trudnym momencie życia, kiedy muszą pożegnać kogoś Najbliższego. Firma świadczy swoje usługi na terenie powiatu sztumskiego – zakłady pogrzebowe Sztum, oraz powiatu malborskiego. Zarówno właścicielka jak i starannie dobrany zespół pracowników dokładają wszelkich starań, aby pomóc w dopełnieniu wszystkich formalności w urzędach i instytucjach. Swoją niezwykle odpowiedzialną i trudną pracę wykonują starannie i profesjonalnie z poświęceniem pomagając Rodzinom. Ceremonie pogrzebowe są piękne i godne przeprowadzone z ogromnym szacunkiem zarówno dla Zmarłego jak i jego Rodziny. Istotne jest to, że każda uroczystość jest dostosowana do potrzeb i oczekiwań oraz możliwości finansowych Rodziny, przy czym ceny za usługi są konkurencyjne.

Usługi, które świadczy Zakład Pogrzebowy Wrzos 

Oferta usług, które świadczy Zakład Pogrzebowy WRZOS, jest szeroka i elastyczna, tak aby spełnić życzenia i oczekiwania Rodziny. Specjalnie przygotowany personel zakładu każdego Klienta traktuje indywidualnie i z empatią, rozumiejąc sytuację, w której się znalazł. Pracownicy każdemu pomagają we wszystkich sprawach związanych z pochówkiem, począwszy od szczegółowego planu i omówienia każdego elementu pogrzebu oraz dopełnienia wszystkich koniecznych formalności w urzędach i instytucjach. Dla komfortu Klienta płatność za usługi może być skredytowana i rozliczona bezgotówkowo w ramach zasiłku pogrzebowego. Eksportacja ciała może się odbywać całodobowo zarówno na terenie kraju jak i za granicą. Odpowiednio przeszkoleni pracownicy zabierają ciało z domu, szpitala, hospicjum lub innego bezpośrednio po przyjęciu zgłoszenia i jeśli jest taka konieczność, dopełniają wszelkich formalności z tym związanych. Transport jest możliwy dzięki specjalistycznym karawanom, które dostarczają Zmarłego do nowoczesnej chłodni, gdzie w godnych warunkach może być przechowane. Profesjonalni pracownicy przygotowują je do pochówku poprzez wykonanie toalety pośmiertnej i tanatokosmetyki oraz ubierają w ubrania dostarczone przez rodzinę. Osoba organizująca pogrzeb moa możliwość wyboru trumny spośród szerokiej oferty przygotowanej w zakładzie. Jeśli natomiast pochówek ma być poprzedzony spopieleniem ciała, to zakład wykorzystuje skromne, wykonane z surowego drewna trumny. Na prochy przygotowano duży wybór eleganckich urn wykonanych z drewna, kamienia, metalu lub ceramiki. Pracownicy biura obsługi redagują i drukują klepsydry i nekrologi informujące o miejscu i dacie pogrzebu. Tradycyjnie na pogrzebie nie może zabraknąć kwiatów, które są nie tylko dekoracją, ale przede wszystkim symbolicznie wyrażają uczucia względem Zmarłego. Wiązanki, wieńce, bukiety i kompozycje kwiatowe można zamówić w zakładzie, gdzie floryści wykonają je starannie ze świeżych kwiatów najwyższej jakości. Dla podniesienia uroczystego nastroju i podkreślenia indywidualnego charakteru ceremonii zakład oferuje oprawę muzyczną w wykonaniu zawodowych muzyków. Uczestnicy pogrzebu mogą liczyć na komfortowy transport autokarowy do kościoła czy też na cmentarz. Pracownicy zakładu pomagają również w zorganizowaniu konsolacji, jeśli Rodzina chce się spotkać w swoim gronie po pogrzebie. Zakład Pogrzebowy WRZOS wykonuje usługę ekshumacji w zgodnych z przepisami sanitarnymi terminach od jesieni do wiosny, a także wspomaga Rodzinę w załatwieniu koniecznych do tego formalności.

Właścicielka i zespół pracowników z sercem i ogromnym zaangażowaniem pomagają każdej Rodzinie, której przyszło się mierzyć ze zorganizowaniem pogrzebu kogoś Najbliższego. Dokładają wszelkich starań, aby ostatnie pożegnanie było piękne, godne i starannie przygotowane z dbałością o każdy szczegół oraz z szacunkiem dla Zmarłego i jego pogrążonej w żałobie Rodziny.

Miejsce prowadzenia działalności Zakładu Pogrzebowego Wrzos

Zakład Pogrzebowy WRZOS Sztum ma swoją siedzibę przy ul. Reja 17B, gdzie można osobiście złożyć zamówienie, dodatkowo pracownicy są dostępni całą dobę każdego dnia tygodnia. We współpracy z Grupą Pogotowie Pogrzebowe świadczy swoje usługi na terenie powiatu sztumskiego.