Działalność Firmy Pogrzebowej Wrzos

Zakład Pogrzebowy WRZOS Sztum, którego właścicielką jest Pani Małgorzata Hermanowicz od 2007 roku, świadczy swoje profesjonalne usługi pogrzebowe mieszkańcom województwa pomorskiego. Specjalnością zakładu jest kompleksowa pomoc Rodzinom, które dotknęła śmierć najbliższych, krewnych bądź przyjaciół, zarówno w zakresie samego zaplanowania i realizacji usługi pochówku, jak i również w kwestiach związanych z wszelkimi formalnościami urzędowymi. Trzeba zaznaczyć, że firma ta posiada niezbędne zaplecze, kadrę, wiedzę oraz doświadczenie w organizacji usług pogrzebu, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości obsługi i spełnieniu wymogów prawnych. Personel firmy Wrzos nakierowany jest na poznanie specyficznych, indywidualnych preferencji Osób Zmarłych (zdeklarowanych jeszcze za życia) bądź Ich Rodzin odnośnie charakteru, przebiegu ceremonii pochówku czy rodzaju użytych utensyliów. Tak, aby móc im sprostać i zapewnić godne pożegnanie Osobie Chowanej.

Oferta usług Zakładu Pogrzebowego Wrzos

Zakład Pogrzebowy WRZOS Małgorzaty Hermanowicz świadczy całokształt profesjonalnych usług pogrzebowych. Jego pracownicy zaopiekują się Osobą Zmarłą, począwszy od Jej eksportacji z miejsca zgonu do chłodni, poprzez kompleksowe przygotowanie do pochówku, kończąc na samej uroczystości grzebania na cmentarzu lub nawet na zaplanowaniu konsolacji. Firma pomoże zarówno w organizacji usługi pogrzebu wyznaniowego, jak i świeckiego. Swoje usługi świadczy na terenie miasta Sztum – zakłady pogrzebowe Sztum, oraz na terenie całego powiatu sztumskiego. Wieloletnie doświadczenie umożliwi odciążenie Rodziny Osoby Zmarłej w ustaleniach niezbędnych spraw w urzędach, szpitalach, kościołach czy u zarządców cmentarzy. Jeżeli pragną Państwo, aby uroczystość pochówku miała charakter bezwyznaniowy, z ramienia Zakładu Wrzos, poprowadzi ją wyszkolony mistrz ceremonii. Zadba on o dobór należnych akcesoriów, zaplanuje przebieg całego pożegnania, ustali jego oprawę muzyczną oraz wygłosi napisaną przez siebie, na temat Zmarłego i jego życia, mowę pożegnalną. Również kwestia kosmetyki pośmiertnej pozostaje w gestii pracowników firmy, którzy zadbają o to, aby Państwa najbliższy w dniu pogrzebu prezentował się pięknie i nienagannie. Dom Pogrzebowy Pani Hermanowicz realizuje pochówki tradycyjne oraz te związane z procesem kremacji. W przypadku usługi kremacji kadra firmy zajmuje się ustaleniem dogodnych dla zainteresowanych stron terminów, dowozem Osoby Zmarłej do i ze spalarni, jak również rezerwacją sali pożegnań dla Rodziny. Warto zauważyć, że Zakład Wrzos posiada własną chłodnię oraz szeroki wachlarz dostępnych wzorów i modeli utensyliów funeralnych. Z ich ofertą można zapoznać się w siedzibie firmy w dni powszednie oraz w soboty. Mnogość dostępnych akcesoriów, wykonanych z różnych materiałów oraz oferowanych w konkurencyjnych cenach, sprawia, że każdy z Państwa znajdzie tutaj coś, co mu odpowiada, pod kątem finansowym, a także estetycznym. Co warto zauważyć, wszelkie usługi świadczone przez firmę Pani Małgorzaty mogą być kredytowane, do wysokości przysługującego zasiłku. Zakład Wrzos dysponuje flotą karawanów marki Volkswagen T4 oraz Mercedes Vito, które spełniają należne wymogi sanitarne. Służą one miejscowym eksportacjom, z domów prywatnych, szpitali czy ośrodków opieki, ale również przewozom Osób Zmarłych o charakterze krajowym i międzynarodowym. Doświadczeni kierowcy w dzień i w nocy pozostają do dyspozycji, aby w sposób bezpieczny i godny przetransportować bliską Wam Osobę Zmarłą z miejsca zgonu do firmowej chłodni. Z usług Domu Pogrzebowego Wrzos mogą Państwo skorzystać w razie zajścia konieczności przeprowadzenia ekshumacji. W takim przypadku pracownicy firmy zajmą się uzyskaniem koniecznych zezwoleń, ustaleniem terminów w sanepidzie oraz u zarządców cmentarzy, zadbają także o niezbędne do wykonania prace grabarsko-kamieniarskie.

Lokalizacja Domu Pogrzebowego Wrzos

Zakład Pogrzebowy WRZOS mieści się w Sztumie przy ulicy Reja 17b. Swym zasięgiem obejmuje on cały powiat sztumski, województwa pomorskiego oraz każde miejsce wskazane przez Rodzinę Zmarłego. Biuro firmy otwarte jest od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8 do 16 oraz w soboty od 8 do 14. Pracownicy pozostają dostępni pod całodobowym numerem telefonu, w celu odpowiedzi na nurtujące Państwa pytania oraz przyjmując usługi eksportacji Osób Zmarłych.