Zakład Pogrzebowy WRZOS Hermanowicz Małgorzata Sztum

Zawsze, kiedy odejdzie ktoś najbliższy, Rodzina zostaje z ogromnym bólem i mnóstwem spraw do załatwienia oraz organizacją pogrzebu. Zakład Pogrzebowy WRZOS przychodzi z pomocą w tych najtrudniejszych chwilach. Firma świadczy swoje usługi na terenie powiatu sztumskiego, co można sprawdzić, wchodząc na podstronę zakłady pogrzebowe Sztum, oraz na terenie powiatu malborskiego. Zarówno właścicielka jak i starannie dobrany zespół pracowników dokładają wszelkich starań, aby pomóc Rodzinie w dopełnieniu formalności w różnych urzędach i instytucjach oraz zorganizować ceremonię pogrzebową. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy oraz profesjonalizmowi w organizacji pogrzebów zakład zyskał sobie renomę i zaufanie Klientów. Zakład prowadzi nieprzerwanie swoją działalność na rynku usług funeralnych od 2007 roku i ciągle się rozwija, poszerzając ofertę usług.

Zakres usług oferowanych przez Zakład Pogrzebowy WRZOS

Oferta usług Zakładu Pogrzebowego WRZOS jest bardzo szeroka i elastycznie dostosowana do potrzeb i oczekiwań, a także możliwości finansowych Rodziny. Specjalnie przeszkolony personel zakładu niesie pomoc w każdej sprawie związanej z pochówkiem. Empatyczni pracownicy w rozmowie z Klientem ustalają i planują wszystkie szczegóły uroczystości pogrzebowej. Dostosowując się do oczekiwań Klientów, płatności za usługi są rozliczane bezgotówkowo w ramach zasiłku pogrzebowego. Eksportacja ciała odbywa się całodobowo na terenie całego kraju i poza granicami z domu, szpitala, hospicjum czy domu opieki. Odpowiednio przeszkoleni pracownicy dzięki specjalistycznym karawanom przyjeżdżają zaraz po otrzymaniu zgłoszenia. Następnie ciało jest przechowywane w godnych warunkach w nowoczesnej chłodni. Pracownicy profesjonalnie przygotowują je do pochówku poprzez wykonanie toalety pośmiertnej oraz tanatokosmetyki. W przypadku pochówku tradycyjnego zakład oferuje duży wybór trumien w wielu wzorach i kolorach. Jeśli natomiast życzeniem Rodziny lub samego Zmarłego pochówek jest poprzedzony spopieleniem zwłok, to do tej procedury przygotowano specjalne trumny kremacyjne z surowego drewna, a na prochy eleganckie urny z drewna, metalu, kamienia lub ceramiki. Pracownicy biura przygotowują i drukują stosowne klepsydry i nekrologi oraz tabliczki na trumnę. Nieodłącznym, tradycyjnym dodatkiem do uroczystości są zawsze piękne kwiaty będące wyrazem miłości, szacunku i wdzięczności  dla Zmarłego. Eleganckie i starannie wykonane przez florystów wiązanki i wieńce Rodzina i inni uczestnicy pogrzebu mogą zamówić również w zakładzie. Zakład oferuje również oprawę muzyczną, która dostarczy wielu wzruszeń i nada indywidualnego charakteru uroczystości. Uczestnicy ceremonii pogrzebowej mają też do swojej dyspozycji komfortowe autokary, które ich dowiozą na cmentarz lub do kościoła. Jeśli członkowie Rodziny pragną się spotkać w swoim gronie, żeby powspominać Zmarłego, to mogą zaufać również w tej kwestii pracownikom firmy. Zakład Pogrzebowy WRZOS wykonuje także ekshumacje zwłok lub szczątków ludzkich na życzenie Rodziny, lub jeśli jest konieczne dokonanie oględzin lekarsko- prokuratorskich.

Zakład Pogrzebowy WRZOS wykonuje kompleksowe usługi pogrzebowe zawsze na najwyższym poziomie staranności z dbałością o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół, zgodnie z życzeniem Rodziny. Każda ceremonia ostatniego pożegnania przygotowana i przeprowadzona przez ten zakład jest piękna, godna i z poszanowaniem zarówno Zmarłego, jak i jego pogrążonej w żałobie Rodziny. Każda Rodzina otrzymuje wsparcie i wszechstronną pomoc.

Miejsce prowadzenia działalności Zakładu Pogrzebowego WRZOS Hermanowicz Małgorzata

Zakład Pogrzebowy WRZOS Sztum ma swoją siedzibę przy ul. Reja 17 b, gdzie każdy Klient może w komfortowych warunkach złożyć zamówienie. We współpracy z Grupą Pogotowie Pogrzebowe zakład świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe na terenie powiatu sztumskiego. Chętni do pomocy pracownicy są dostępni całodobowo, każdego dnia tygodnia.