Motto Domu Pogrzebowego Wrzos

Zakład Pogrzebowy WRZOS i jego pracownicy na piedestał stawiają sobie zrozumienie oczekiwań i preferencji osób organizujących pochówek swoich bliskich Zmarłych. Kładą oni ogromny nacisk na szczegółowy z nimi wywiad, pozyskanie cennych informacji oraz ich dokładne odzwierciedlenie w realiach. Wszystko to ma na celu przygotowanie pięknej ceremonii pochówku, przy jednoczesnym zapewnieniu Osobie Zmarłej należnego szacunku i czci oraz spełnieniu koniecznych wymogów sanitarnych. Bogate doświadczenie firmy Wrzos (rozpoczęła ona swą działalność w 2007 roku) oraz doskonała znajomość specyfiki rynku funeralnego, oraz specyfiki pracy zakładów pogrzebowych Sztum sprawia, że cieszy się ona dużą popularnością w okolicznych kręgach i często polecana jest kolejnym osobom szukającym sprawdzonego zakładu pogrzebowego w rejonie Sztumu. Wiedza, zrozumienie, empatia oraz pomocna dłoń pracowników zakładu, pozwala Rodzinie mieć pewność, że przygotowana i obsłużona przez nich ceremonia pożegnania będzie miała uroczysty i wyjątkowy charakter.

Usługi oferowane przez Firmę Pogrzebową Wrzos

Zakład Pogrzebowy WRZOS od 2007 roku istnieje na sztumskim rynku pogrzebowym i oferuje bogaty wachlarz usług funeralnych o kompleksowym charakterze. Najważniejszą z kategorii usług świadczonych przez zakład są pochówki Osób Zmarłych, zarówno te o charakterze bezwyznaniowym, świeckim, jak i pogrzeby religijne. Organizowane one są według protokołu wyznania, którego przedstawicielem był Zmarły bądź którego obrzędów życzy sobie zamawiająca pochówek Rodzina. Ze swej strony kadra zakładu pomaga skompletować wymagane dokumenty i ustalić dogodne dla obu stron terminy u duchownych, w kościołach oraz u zarządców cmentarzy. Jeżeli pogrzeb ma mieć charakter świecki, zostanie on przeprowadzony przez wyszkolonego w tego typu uroczystościach mistrza ceremonii, który zaplanuje jego przebieg, napisze mowę pożegnalną oraz zadba o odpowiednią jego oprawę florystyczną, oraz muzyczną. Wszelkie konieczne do realizacji pochówku utensylia dostępne są w biurze firmy. Wykonane są one z różnych materiałów, posiadają odmienne wzory, kolorystkę oraz zróżnicowane są pod względem ceny, dlatego też każdy z Państwa znajdzie tutaj takie akcesoria, które najlepiej pasują do charakteru całego pożegnania oraz odzwierciedlają w tym aspekcie pragnienia Osoby Zmarłej. Część z nich dostępna jest od ręki, inne natomiast są na indywidualne zamówienie. Co istotne zakład ten dysponuje własną chłodnią, która posiada wszystkie niezbędne atesty, a jego personel wykonuje pełną kosmetykę pośmiertną. Tak, aby Państwa Bliski w dniu ostatniego pożegnania prezentował się promiennie, a wszelkie oznaki choroby lub cierpienia zostały niewidoczne. Pracownicy Domu Pogrzebowego Wrzos, którego właścicielką jest Pani Małgorzata Hermanowicz, która służy doradztwem i pomocą przy planowaniu pogrzebu trumnowego oraz kremacyjnego. Jeżeli Państwa życzeniem będzie uroczystość związana z kremacją, po stronie zakładu pogrzebowego zostaje transport Osoby Zmarłej do spalarni i z powrotem, rezerwacja dogodnego dla Was terminu oraz zamówienie sali pożegnań na czas modlitwy. Przy okazji warto zaznaczyć, iż usługi transportowe świadczone są przez doświadczonych kierowców firmy, realizowane przy użyciu, spełniających konieczne wymogi sanitarno-epidemiologiczne, karawanów marki Mercedes Vito oraz Volkswagen T4. Wykorzystywane są one zarówno w celu lokalnych eksportacji, jak i do przewozów o charakterze krajowym, a nawet międzynarodowym. Pracownicy zakładu Pani Hermanowicz to osoby kompetentne do pomocy również w zakresie ekshumacji, pracach grabarskich oraz przy wypełnieniu niezbędnej do uzyskania należnych świadczeń i zasiłków dokumentacji.

Siedziba Zakładu Pogrzebowego Wrzos

Zakład Pogrzebowy WRZOS Sztum działa na terenie powiatu sztumskiego w województwie pomorskim oraz wszędzie tam, gdzie będzie to życzeniem Rodziny Zmarłego. Jego główne biuro mieści się w Sztumie, na ulicy Reja 17b i czynne jest od poniedziałku do soboty. W dni powszednie otwarte jest ono od 8 do 16, natomiast w soboty do godziny 14. Pracownicy dostępni są pod wskazanym numerem telefonu, przez całą dobę, jak również w weekendy i święta, aby w każdym momencie, w którym zajdzie taka konieczność, mogli Państwo skorzystać z ich usług.