Zakład Pogrzebowy w Baboszewie należący do Grupy Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy KOZŁOWSKI to firma pogrzebowa, którą od wielu lat prowadzi Pan Daniel Kozłowski wraz z żoną. Usługi pogrzebowe świadczone przez nich skupiają się na niesieniu pomocy wszystkim osobom, które doświadczyły bolesnej straty bliskich. Firma świadczy kompleksowe usługi funeralne z niebywałym zaangażowaniem oraz pasją, każdego dnia. Bez względu na to, jaka jest sytuacja finansowa Klienta oraz w jakim obrządku planowana jest ceremonia, firma dokłada wszelkich starań, by każda uroczystość reprezentowała szacunek, godność, a także najwyższy majestat. Codzienne starania Pana Daniela i jego zaufanych pracowników, przyniosły firmie miano godnej zaufania. Przyczyniły się także do otrzymania wielu pozytywnych opinii do mieszkańców powiatu płońskiego. Każda Rodzina pogrążona w żałobie może być pewna, że wszystkie jej potrzeby zostaną wysłuchane, zrozumiane i zrealizowane z dbałością o detale.

Usługi pogrzebowe świadczone przez Zakład Pogrzebowy Kozłowski w Baboszewie

Zakład Pogrzebowy KOZŁOWSKI bazując na wieloletniej działalności oraz zdobytej wiedzy przygotował szeroką ofertę usług, pozwalających na kompleksową pomoc każdemu Klientowi. Firma nie boi się wdrażać innowacyjnych rozwiązań oraz proponować Rodzinom możliwości wykraczających poza przyjęte standardy. Pomoc, jakiej uświadczyć można ze strony zaangażowanych pracowników, jest nieoceniona. Rozpoczyna się ona niezwłocznie, już od pierwszych chwil kontaktu z zakładem. Doświadczony personel na podstawie stosownego upoważnienia ze strony Rodziny wypełnia wszystkie formalności. Pomaga w dopełnieniu wszelkich kwestii w urzędach np. w USC, kancelarii parafialnej czy u zarządcy cmentarza. Firma realizuje uroczystości religijne wszystkich wyznań, ceremonie świeckie, pochówki o charakterze tradycyjnym oraz urnowe – poprzedzone procesem kremacji. Pomoc ze strony pracowników obejmuje także wystąpienie w imieniu Klienta o przyznanie zasiłku pogrzebowego do odpowiednich instytucji.

Bogata oferta firmy Pana Daniela Kozłowskiego obejmuje każdy etap związany z organizacją i obsługą uroczystości pogrzebowej. Dzięki doskonałemu wyposażeniu firmy w specjalistyczne karawany renomowanych marek obsługa dokonuje całodobowej eksportacji Osoby Zmarłej z miejsca zgonu, niezależnie od lokalizacji. Firma realizuje również usługi transportu zwłok na terenie całego kraju oraz poza jego granicami. Właściciel firmy dzięki wielokrotnym szkoleniom pod okiem ekspertów, uzyskanych certyfikatów z zakresu tanatopraksji i wizażu, zapewnia Osobom Zmarłym nienaganną i schludną prezencję w dniu ostatniego pożegnania z Rodziną i bliskimi. Pani Ewa Kozłowska jest dyplomowaną psychoterapeutką, która świadczy wsparcie zarówno indywidualne, jak i grupowe, dla wszystkich osób znajdujących się w trudnej sytuacji po stracie.

W siedzibie firmy każdy Klient będzie mógł wybrać trumnę, urnę, relikwiarze oraz wszelkie niezbędne utensylia funeralne. Każdy z produktów ujętych w ofercie, pochodzi od wiodących polskich lub też zagranicznych producentów. Akcesoria pogrzebowe to między innymi znicze, modlitewniki, klepsydry, krzyże oraz tabliczki nagrobne, a także szereg dewocjonaliów. Oprawa kwiatowa uroczystości w naszej tradycji odzwierciedla wszystkie najpiękniejsze uczucia Rodziny wobec Osoby Zmarłej, tęsknotę oraz podniosły charakter ostatniego pożegnania. Za jej wyjątkowe przygotowanie odpowiada zespół doświadczonych florystów, którzy wykonują okazałe wieńce i wiązanki, także na indywidualne zamówienie Klientów. Oprawa muzyczna, pełna wzruszeń i powagi, zapewniana jest między innymi przez skrzypka, trębacza, orkiestrę, a także wokalistkę sopranową i tenora.

Lokalizacja Zakładu Pogrzebowego Kozłowski

Zakład pogrzebowy z siedzibą w Płońsku, czyli Firma POGRZEBY KOZŁOWSKI prowadzi działalność na terenie powiatu płońskiego w województwie mazowieckim. Siedziba firmy znajduje się w Płońsku przy ulicy Wolności 29A. Zachęcamy do sprawdzenia – zakłady pogrzebowe Płońsk. Wykwalifikowany personel firmy pozostaje do dyspozycji Klientów niezależnie od pory dnia i nocy, również w niedziele i wszystkie święta.

 

Logo zakład pogrzebowy kozłowski na budynku firmy