Zakład pogrzebowy z Płońska w Grupie Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy KOZŁOWSKI od wielu lat działa na terenie powiatu płońskiego w województwie mazowieckim. Usługi pogrzebowe reprezentowane są przez Pana Daniela Kozłowskiego i jego żonę – Panią Ewę Kozłowską. Pracownicy każdego dnia wykazuje się ogromnym zaangażowaniem w niesieniu pomocy wszystkim Rodzinom dotkniętym utratą bliskiej osoby. W tak ciężkich chwilach priorytetem dla całego personelu jest wysłuchanie, zrozumienie i zrealizowanie wszelkich potrzeb bliskich Osoby Zmarłej. Ukojenie towarzyszącego im bólu, a także maksymalne odciążenie na każdym etapie związanym z organizacją i obsługą uroczystości pożegnalnej. Firma wykazuje się indywidualnym podejściem do każdego Klienta i jest otwarta dla wszystkich osób w potrzebie.

Usługi pogrzebowe Płońsk świadczone przez sprawdzony zakład pogrzebowy

Zakład Pogrzebowy KOZŁOWSKI bazując na cennej wiedzy i wieloletnim doświadczeniu przygotował ofertę pozwalającą na zaspokojenie potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów. Firma wykazuje się pełnym profesjonalizmem i jednocześnie niebywałą delikatnością w kontakcie z każdą Rodziną doświadczającą tak bolesnej i nieuniknionej okoliczności. Personel kładzie nacisk na terminowość i rzetelność w wykonywaniu usług oraz szacunek i godne potraktowanie zarówno Osoby Zmarłej, jak i pogrążonej w żałobie Rodziny. Firma realizuje uroczystości religijne, jak również świeckie, gwarantując udział mistrza ceremonii. Zaangażowany personel niesie pomoc już od pierwszych chwil kontaktu z Rodziną. Na podstawie stosownego upoważnienia, zdejmuje ciężar z barków Rodziny, wypełniając w jej imieniu wszelkie formalności. Dopełnia wszelkich koniecznych kwestii w urzędzie stanu cywilnego, kancelarii parafialnej, u zarządcy cmentarza czy też w instytucjach oferujących wsparcie w postaci zasiłku pogrzebowego.

Pogrzeb Płońsk

Zakład Pogrzebowy Pana Daniela Kozłowskiego posiada certyfikat z zakresu tanatopraksji i wizażu Osób Zmarłych, dzięki czemu każda Rodzina może mieć pewność, że bliska ich sercu osoba będzie prezentować się schludnie i nienagannie w dniu ostatniego pożegnania. Personel dokonuje całodobowego transportu zwłok z miejsca zgonu, niezależnie od lokalizacji. Specjalistyczne karawany dostosowane są zarówno do przewozu Osób Zmarłych na terenie kraju, jak i poza jego granicami.

Obsługa prowadzi fachowe doradztwo w każdym aspekcie. Pomaga przy doborze odpowiedniej trumny, urny, relikwiarzy, a także akcesoriów funeralnych. Państwo Kozłowscy biorą na swoje barki przygotowanie okazałej i unikatowej oprawy kwiatowej pochówku. Zespół doświadczonych florystów każdego dnia dba o to, by wieńce, wiązanki i inne kompozycje kwiatowe były świeże, trwałe i w wyjątkowy sposób odzwierciedlały uczucia Rodziny i gości wobec Osoby Zmarłej. Zaufany zespół profesjonalnych muzyków dba o wzruszającą oprawę muzyczną. Każdy Klient może skorzystać z usług solistki sopranowej, tenora, skrzypaczki, trębacza, organisty bądź flecisty.

Wsparcie psychologiczne udzielane przez Zakład Pogrzebowy Kozłowski

Dodatkowo Pani Ewa Kozłowska, dba o komfort i spokój ducha wszystkich Klientów, oferując im wsparcie psychologiczne na najwyższym poziomie. Formy pomocy udzielanej przez Panią Ewę, to między innymi indywidualna psychoterapia dla osób dorosłych, dzieci, a także młodzieży. Wsparcie kierowane jest również do kobiet, które doświadczyły utraty dziecka nienarodzonego.

Całość prezentowanych usług jest gwarancją uroczystości wykonanej z dbałością o każdy szczegół, a także z najwyższym majestatem. Posługa na rzecz Osób Zmarłych i ich Rodzin jest misją właścicieli i pracowników, realizowaną od lat z największym oddaniem i zaangażowaniem.

Kontakt do Zakładu Pogrzebowego Kozłowski

Zakład Pogrzebowy w Płońsku – Firma POGRZEBY KOZŁOWSKI zlokalizowana jest w Płońsku przy ulicy Wolności 29A, sprawdź także zakłady pogrzebowe Płońsk. Każda Rodzina może zgłosić się o pomoc niezależnie od pory dnia i nocy. Firma prowadzi działalność na terenie całego powiatu płońskiego przez całą dobę, każdego dnia pozostaje do dyspozycji wszystkich Klientów – również w niedziele i wszystkie święta.

 

zakład pogrzebowy kozłowski budynek firmy w płońsku