Zakład Pogrzebowy Kozłowski — kompleksowa pomoc w organizacji pogrzebu

Zakład Pogrzebowy Kozłowski zapewnia każdej Rodzina dotkniętej bolesną stratą, niezwłoczne i w pełni profesjonalne wsparcie. Jest to rodzinna firma prowadzona przez Pana Daniela Kozłowskiego oraz Jego żonę. Oferuje wszystkim Klientom kompleksową pomoc na każdym etapie przygotowania ceremonii ostatniego pożegnania. Bliscy Osoby Zmarłej otoczeni zostają troska oraz otrzymują fachowe doradztwo wykwalifikowanego personelu bez względu na charakter uroczystości, oraz status finansowy Rodziny. Posługa na rzecz Osób Zmarłych i ich pogrążonych w żałobie Rodzin to misja, którą od wielu lat firma realizuje z ogromnym zaangażowaniem i najwyższym majestatem.

Zakres usług pogrzebowych oferowanych przez sprawdzony zakład pogrzebowy w Nowym Mieście

Zakład Pogrzebowy Kozłowski dzięki wieloletniej działalności i bogatej wiedzy z zakresu branży funeralnej może zapewnić kompleksową pomoc każdemu Klientowi. Stale podnoszone kwalifikacje i zdobywane umiejętności pozwalają na maksymalne odciążenie Rodziny w tak ciężkich chwilach. Firma przejmuje na siebie wykonanie przykrych formalności oraz dodatkowych obowiązków, jakie spoczywają na barkach bliskich Osoby Zmarłej. W obliczu bolesnej straty firma wyciąga pomocną dłoń już od pierwszych chwil kontaktu z Rodziną. Potraktowanie Osoby Zmarłej i jej bliskich w sposób pełen godności i szacunku jest priorytetem dla firmy. Wsparcie uzyskać można zarówno w przypadku uroczystości o charakterze religijnym, jak i świeckim, w przypadku pochówku tradycyjnego oraz tego, który ma być poprzedzony procesem spopielenia zwłok, czyli kremacją. Pomocna obsługa, na podstawie stosownego upoważnienia pomaga Rodzinie z konieczną do skompletowania dokumentacją. W jej imieniu wypełniane są wszelkie formalności w urzędzie stanu cywilnego, kancelarii parafialnej, u zarządcy cmentarza oraz w instytucjach przyznających zasiłek pogrzebowy – ZUS i KRUS.

Pomoc w organizacji pogrzebu w Nowym Mieście

Doskonałe przygotowanie techniczne pozwala na dokonywanie całodobowej eksportacji Osób Zmarłych z miejsca zgonu, bez względu na to, czy śmierć nastąpiła w domu, czy jakiejkolwiek innej lokalizacji. Firma Państwa Kozłowskich świadczy usługi transportu Osoby Zmarłej na terenie całego kraju oraz poza jego granicami. Zajmuje się przy tym także wszelkimi zezwoleniami i tłumaczeniami dokumentacji. Pan Daniel Kozłowski posiada certyfikat z zakresu tanatopraksji i wizażu. Jest to gwarancją nienagannej prezencji Osoby Zmarłej w dniu ostatniego pożegnania z Rodziną i gośćmi uroczystości. Dodatkowym wsparciem ze strony firmy jest pomoc psychologiczna świadczona przez Panią Ewę Kozłowską. Każda Rodzina, również ta, która doświadczyła bolesnej utraty dziecka, może liczyć na psychoterapię na najwyższym poziomie. Dbałość o detale, sumienność, jak również terminowość przy wykonywaniu zleconych zadań to znak charakterystyczny tej firmy. Firma zyskała miano godnej zaufania oraz cieszy się pozytywnymi opiniami od Rodzin, które otrzymały niezwłoczną pomoc i wsparcie.

Wszechstronna oferta firmy zawiera szeroki wybór trumien, urn, a także niezbędnych utensyliów funeralnych. Dzięki fachowemu doradztwu każdy Klient może dokonać wyboru zniczy, krzyży, tabliczek nagrobnych, jak również innych elementów. Firma zdejmuje z Rodziny ciężar, jakim jest przygotowanie oprawy kwiatowej. Zespół doświadczonych florystów, każdego dnia dokłada wszelkich starań, by każda kompozycja kwiatowa była okazała, trwała i unikatowa. Za oprawę muzyczną uroczystości odpowiada zespół profesjonalnych muzyków współpracujący z firmą od wielu lat. Klienci mogą skorzystać z usług wokalistki sopranowej, tenora, trębacza, organisty, flecisty, a także skrzypka.

Kontakt z firmą Pogrzeby Kozłowski

Zakład Pogrzebowy Kozłowski prowadzi działalność na terenie całego powiatu płońskiego w województwie mazowieckim. Siedziba firmy znajduje się w Płońsku przy ulicy Wolności 29A. Zachęcamy również do odwiedzenia podstrony zakłady pogrzebowe Płońsk. Z pomocy firmy skorzystać można przez całą dobę, każdego dnia – również w niedziele i wszystkie święta.

 

zakład pogrzebowy kozłowski podświetlone logo firmy nocą na budynku