Zakład Pogrzebowy w Raciążu rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy Kozłowski świadczy profesjonalną i kompleksową pomoc w przygotowaniu pogrzebu. W obliczu bolesnej straty bliskiej osoby ważne jest, by Rodzina uzyskała niezwłoczną pomoc na najwyższym poziomie. Firma Pogrzeby Kozłowski reprezentowana przez Pana Daniela Kozłowskiego stawia za cel maksymalne odciążenie Rodziny z wszelkich obowiązków i przykrych formalności. Jej priorytetem jest także zrozumienie i zrealizowanie potrzeb każdego Klienta z poszanowaniem Jego wszelkich uczuć. Zakład Pogrzebowy nie pozostawia nikogo w potrzebie, do każdego podchodzi w sposób indywidualny i udziela wsparcia na każdym etapie związanym z organizacją i obsługą uroczystości pożegnalnej bliskiej osoby. Wieloletnia sumienna i uczciwa posługa zapewniła rodzinnej firmie miano godnej zaufania, co potwierdza wiele pozytywnych opinii od Rodzin z terenu powiatu płońskiego w województwie mazowieckim. Sprawdź zakłady pogrzebowe Płońsk.

Pomoc w organizacji pogrzebu świadczona przez sprawdzony zakład pogrzebowy w Raciążu

Zakład Pogrzebowy KOZŁOWSKI posiada rozbudowany i stale unowocześniany katalog usług. Pozwala to na zorganizowanie godnej i pełnej szacunku uroczystości, niezależnie od jej charakteru czy też sytuacji finansowej Rodziny. Firma realizuje ceremonie wszystkich wyznań, a także świeckie, o charakterze tradycyjnym oraz urnowe – poprzedzone procesem kremacji. W tak ciężkich chwilach pomoc ze strony wyrozumiałego personelu pojawia się natychmiastowo. Po wstępnych ustaleniach oraz uzyskaniu stosownego upoważnienia ze strony Klienta pracownicy wypełniają w jego imieniu wszystkie formalności w urzędzie, kościele i na cmentarzu. Wsparcie uzyskać można także w przypadku zasiłku pogrzebowego – firma może wystąpić o jego przyznanie do instytucji takich jak ZUS i KRUS.

Kompleksowe usługi funeralne oznaczają w przypadku tej firmy niezwłoczną reakcję w momencie zgłoszenia. W obliczu nieuniknionej okoliczności każda Rodzina może liczyć na sprawny i bezpieczny transport Osoby Zmarłej z miejsca zgonu. Wyprowadzenie odbywa się niezależnie od tego, czy śmierć nastąpiła w domu, szpitalu, hospicjum czy jakimkolwiek innym miejscu. Wszystko odbywa się przy pomocy specjalistycznych karawanów renomowanych marek, w pełni dostosowanych do surowych wymogów technicznych i sanitarnych. Firma oferuje Klientom usługę przewozu Osoby Zmarłej na terenie całej Polski, a także transport międzynarodowy.

Dzięki stałym szkoleniom pod okiem ekspertów oraz podnoszonym kwalifikacjom kadra pracowników wykonuje czynności z zakresu tanatopraksji i wizażu. Gwarantuje to Rodzinie, że bliska ich sercu osoba będzie prezentować się schludnie i naturalnie w dniu ostatniego pożegnania. Każdy człowiek doświadczający tragedii, jaką jest odejście członka Rodziny, może liczyć na wsparcie psychologiczne. Pani Ewa Kozłowska prowadzi psychoterapię indywidualną oraz grupową, także dla Rodziców dotkniętych utratą dziecka. Pracownicy każdego dnia pomagają Klientom w przejściu tak bolesnej ścieżki, w sposób pełen dyskrecji, delikatności i szacunku.

Dodatkowe usługi pogrzebowe w Raciążu

Zakład Pogrzebowy z siedzibą w Płońsku w swojej bogatej ofercie ujął wszystkie niezbędne elementy – trumny, urny, a także akcesoria funeralne. Wykonane są ze starannie wyselekcjonowanych materiałów najwyższej jakości, pochodzą one od czołowych polskich i zagranicznych producentów. Utensylia pogrzebowe dostępne w siedzibie to między innymi:

    • krzyże,
    • tabliczki nagrobne,
    • modlitewniki i różańce,
    • klepsydry,
    • a także odzież dla Osoby Zmarłej.

Priorytetem dla firmy jest zorganizowanie pochówku pełnego klasy, dlatego za jego oprawę kwiatową odpowiada zespół doświadczonych florystów. Każdego dnia przygotowują oni okazałe wieńce, wiązanki, stroiki i inne kompozycje, również na indywidualne zamówienie Klienta. Pełną wzruszeń oprawę muzyczną zapewniają trębacze, fleciści lub też orkiestra.

Siedziba Zakładu Pogrzebowego Kozłowski

Zakład Pogrzebowy POGRZEBY KOZŁOWSKI zlokalizowany jest w Płońsku przy ulicy Wolności 29A. Właściciele wraz z personelem pozostają w stałej gotowości do niesienia wsparcia, niezależnie od pory dnia i nocy, każdego dnia – również w niedziele i wszystkie święta.

 

zakład pogrzebowy kozłowski w płońsku siedziba firmy