Zakład Pogrzebowy Trzebinia – współpraca z Pogotowiem Pogrzebowym

Zakład Pogrzebowy Misja od ponad 30. lat świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe. Wykonuje pogrzeby tradycyjne oraz kremacje, zgodnie z tradycją katolicką, świecką lub charakterystyczną dla innych wyznań. Sprawdź szczegóły dotyczące współpracy firmy z Pogotowiem Pogrzebowym, przechodząc na podstronę zakłady pogrzebowe Trzebinia.

Kompleksowe usługi pogrzebowe „Misja” w Trzebini

Zakład Pogrzebowy Misja tworzą osoby wyróżniające się wyjątkowym zaangażowaniem i wyrozumiałością. Pracownicy dokładają wszelkich starań, aby pomóc Rodzinie pogrążonej w żałobie po stracie bliskiej osoby. Przejmują na siebie konieczne do dopełniania obowiązki związane z przygotowaniem ceremonii, aby bliscy mogli skupić się na spokojnym przeżywaniu żałoby. W razie potrzeby zajmują się formalnościami urzędowymi związanymi m.in. z zasiłkiem pogrzebowym. Ponadto koszty związane z pochówkiem mogą zostać rozliczone bezgotówkowo w ramach należnego zasiłku, a ewentualna różnica zostanie wypłacona.

Pracownicy Domu Pogrzebowego Misja pozostają do dyspozycji przez całą dobę, dlatego też od razu po otrzymaniu zgłoszenia dotyczącego konieczności przewiezienia Osoby Zmarłej, jadą we wskazane miejsce, by odebrać ciało. Zakład Pogrzebowy Misja dysponuje samochodami, które spełniają rygorystyczne normy wymagane w branży pogrzebowej, a także zespołem doświadczonych kierowców. Alternatywą dla pochówku tradycyjnego jest kremacja zwłok, w ostatnim czasie jest ona coraz częściej wybieraną formą pochówku. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, Firma Pogrzebowa Misja zajmuje się wszystkimi procedurami związanymi z usługą spopielania zwłok. Zapewnia wszystko, co potrzebne, aby kompleksowo przeprowadzić tego typu pogrzeb.

Zakład Pogrzebowy Misja - karawany pogrzebowe z logo

Wszystkie osoby zgłaszające się do firmy mogą także liczyć na pomoc w zakresie wyboru odpowiedniej trumny bądź urny oraz innych niezbędnych akcesoriów pogrzebowych np. krzyży czy tabliczek nagrobnych. Właściciele zakładu pogrzebowego dbają o to, aby Klienci mogli dopełnić wszystkich spraw związanych z pogrzebem w jednym miejscu. Dlatego też oferują kompleksowe przygotowanie oprawy florystycznej ceremonii, a także zapewniają wyjątkową oprawę muzyczną w wykonaniu skrzypka bądź trębacza. Dodatkowo na życzenie bliskich Osoby Zmarłej mogą zapewnić transport uczestników ceremonii pogrzebowej. Wszystkim działaniom zakładu przyświeca szacunek, takt oraz skromność.

Jak dotrzeć do Zakładu Pogrzebowego Misja?

Wszyscy mieszkańcy gminy Trzebinia w obliczu bolesnej straty mogą liczyć na pomoc ze strony Zakładu Pogrzebowego Misja. Biuro firmy mieści się w Jaworznie przy ulicy Sławkowskiej 16A.  Jeżeli z jakiegoś powodu nie mogą Państwo dotrzeć do siedziby firmy, mogą się Państwo skontaktować telefonicznie. Wtedy zostanie oddelegowany pracownik, który przyjedzie we wskazane przez Państwa miejsce, o dogodnej porze i tam ustali wszelkie szczegóły.