Zakład Pogrzebowy w Chrzanowie rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy MISJA zajmuje się kompleksową organizacją ceremonii pogrzebowych od 1989 roku. Wieloletnia obecność na rynku funeralnym przekłada się na bogate doświadczenie oraz ogrom wiedzy zdobywanej na przestrzeni lat. Całość daje gwarancję usługi wykonanej na wysokim poziomie z zachowaniem pełnego profesjonalizmu. Priorytetem pracowników jest indywidualne podejście do każdego Klienta, dostosowanie oferty do oczekiwań najbliższych oraz od ich możliwości finansowych. Właściciele zakładu wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, wprowadzili możliwość kredytowania kosztów pogrzebu w ramach zasiłku pogrzebowego. Takie rozwiązanie sprawia, że Rodzina w tym trudnym czasie nie musi martwić się o kwestie finansowe, a spokojne przeżywać żałobę.

Karawany zakład pogrzebowy misja chrzanów

Usługi pogrzebowe świadczone przez sprawdzony zakład pogrzebowy w Chrzanowie

Zakład Pogrzebowy Misja w Chrzanowie dba o kompleksową pomoc osobom, które mierzą się ze stratą bliskich. Pracownicy zajmą się w Państwa imieniu przygotowaniem wszystkich formalności związanych z organizacją ceremonii ostatniego pożegnania. Jeśli takie jest życzenie najbliższych, zadbają zarówno o dopełnienie formalności w urzędach (skompletują dokumentację niezbędną do otrzymania zasiłku pogrzebowego), jak i w administracji cmentarza, czy kancelarii parafialnej.

Zakład Pogrzebowy MISJA organizuje pochówki wyznaniowe oraz świeckie z udziałem profesjonalnego mistrza ceremonii, który zadba o oprawę pochówku. Zarówno ceremoniał, jak i rodzaj pochówku nie stanowi problemu. Firma zorganizuje tradycyjny pochówek z użyciem trumny, jak również, coraz częściej wybierany, pochówek urnowy, poprzedzony kremacją. Jeśli chodzi o sam proces spopielenia ciała, pracownicy przeprowadzą Państwa przez konieczne do dopełnienia formalności, a dodatkowo zapoznają Państwa ze wszystkimi procedurami.

Zakład Pogrzebowy Misja Chrzanów, urny pogrzebowe, kremacja Chrzanów

Transport Osób Zmarłych odbywa się przez całą dobę, każdego dnia tygodnia. Pracownicy dojadą pod każdy wskazany przez Państwa adres i przewiozą Osobę Zamarłą do chłodni. Specjalistyczna flota karawanów spełniających wszelkie wymogi sanitarne poza transportem krajowym umożliwia także transport międzynarodowy. Na życzenie Rodziny firma zajmie się również przewozem księdza czy uczestników ceremonii żałobnej na wskazane miejsce. Pracownicy posiadający kwalifikacje w dziedzinie toalety pośmiertnej zajmą się przygotowaniem ciała do pochówku. Zakład dysponuje również kaplicą przedpogrzebową, gdzie najbliższa Rodzina może pożegnać ukochaną osobę.

W siedzibie firmy znajduje się również szeroki wybór akcesoriów pogrzebowych, przykładem jest wiele modeli trumien i urn wykonanych z różnych rodzajów tworzyw. Rodzina, na miejscu, może dokonać również wyboru tabliczki, odzieży dla Osoby Zmarłej lub zadecydować o przygotowaniu i dystrybucji klepsydr czy nekrologów informujących o pogrzebie. W ofercie firmy znajdują się także usługi dodatkowe, które mają za zadanie uświetnić uroczystość np. oprawa florystyczna lub muzyczna ceremonii. Współpracująca z zakładem pogrzebowym kwiaciarnia posiada w swojej ofercie szereg różnych kompozycji kwiatowych tj. wieńców, wiązanek pogrzebowych, bukietów okolicznościowych, a także stroików na trumny i urny.

Oprawa florystyczna Zakład Pogrzebowy Misja

Gdzie znajduje się Zakład Pogrzebowy Misja?

Zakład Pogrzebowy Misja ma główną siedzibę w Jaworznie, jednak swoim zasięgiem zakład obejmuje również Chrzanów. W Chrzanowie biuro firmy mieści się przy ul. Szpitalnej 62. Właśnie tam mogą Państwo dopełnić wszystkich formalności związanych z przygotowaniem pochówku. Pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji przez całą dobę, każdego dnia tygodnia. Zakład w ramach współpracy z Pogotowiem Pogrzebowym świadczy usługi na terenie całego miasta Chrzanów – zakłady pogrzebowe Chrzanów.