Zakład Pogrzebowy Misja w Jaworznie razem z Pogotowiem Pogrzebowym

Zakłady Pogrzebowe w Jaworznie umożliwiają organizację pogrzebu na najwyższym poziomie. Rekomendowany przez nas Zakład Pogrzebowy Misja na tle innych wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem i profesjonalizmem. Powstał przeszło 30 lat temu, a dokładnie w 1989 roku. Wykonuje usługi pogrzebowe na terenie całego kraju i zagranicy, pracownicy zakładu działają całodobowo, bez względu na dzień tygodnia. Każdego z Klientów traktują indywidualnie, nie zapominając o szacunku oraz woli Zmarłego i jego Rodziny.

Wejście do Zakładu Pogrzebowego Misja w Jaworznie

Usługi wykonywane przez Zakład Pogrzebowy Misja

Wszystkie usługi Zakładu Pogrzebowego w Jaworznie są kompleksowe i profesjonalne, każda z nich wykonywana jest sprawnie, lecz z należytym szacunkiem i ostatnią wolą Zmarłego. Bez względu na to, czy pogrzeb ma charakter religijny, czy świecki wszystko zostanie wykonane ze skrupulatnością i zaangażowaniem. W przypadku osób świeckich zwykle na pożegnaniu towarzyszy mistrz ceremonii, który dopełnia wszystkich formalności. Pogrzeb tradycyjny jest najczęstszą formą pochówku, w ramach jego organizacji, zakład zajmuje się:

   • przewozem Osoby Zmarłej z domu czy szpitala,
   • kompleksowym przygotowaniem ciała do pochówku,
   • transportem na miejsce uroczystości,
   • przewozem trumny na cmentarz i złożeniem jej w grobie.

Rodzina może zlecić również wykonanie usług dodatkowych np. oprawy muzycznej czy przygotowanie kwiatów i wieńców itp. Na Państwa życzenie Zakład Pogrzebowy Misja wykona usługę kremacji, pracownicy pomogą nie tylko w wyborze urny, ale także zadbają, aby cały przebieg uroczystości był zgodny ze wszystkimi normami. Posiadają też usługę wykonania ekshumacji na terenie całej Polski. Usługi transportu zwłok przeprowadzają na terenie kraju oraz całej Europy, wszystkie pojazdy są odpowiednio przygotowane i spełniają wymagane normy. Współpracują z kwiaciarnią umiejscowioną w tym samym budynku, która oferuje duży wybór wieńców, palm, oraz przystrojeń urn czy trumien. Jeśli chodzi o oprawę muzyczną, dostępni są trębacz oraz skrzypek, zajmują się także projektowaniem i produkcją tabliczek nagrobnych. Wszyscy pracownicy Zakładu Pogrzebowego Misja, są odpowiednio wykwalifikowani, mają ogromne doświadczenie, rozumieją Państwa sytuację i są do pełnej dyspozycji.

Oferta trumien w Zakładzie Pogrzebowym Misja w Jaworznie

Kontakt z zakładem pogrzebowym w Jaworznie

Siedziba Zakładu Pogrzebowego „MISJA” s.c. mieści się na ulicy Sławkowskiej 16A w Jaworznie. Biuro jest czynne całą dobę, bez względu na dzień tygodnia. Pracownicy „Misji” oferują sprawną pomoc zarówno na terenie Jaworzna, jak i okolic. Starają się zrobić wszystko, co mogą, by zapewnić Rodzinie komfort w tej trudnej sytuacji.