fbpx
Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy MISJA Trzebinia

ul. Sławkowska 16A, 43-600 Jaworzno

801 12 12 12

32 616 22 68

Zakład Pogrzebowy Misja od lat zajmuje się profesjonalną organizacją ceremonii pogrzebowych.

Zobacz

Pogotowie Pogrzebowe w Trzebini

Herb miasta TrzebiniaTrzebinia to miasto zlokalizowane w województwie małopolskim, w powiecie chrzanowskim. Jego powierzchnia wynosi 31,9 km², natomiast liczba ludności to ponad 19 tysięcy. Na terenie miasta rozwija się m.in. przemysł energetyczny, cementowy, petrochemiczny i związany z produkcją materiałów budowlanych. Miasto należy do Krakowskiego Okręgu Przemysłowego. Trzebinia jest obszarem, którego szatę roślinną w dużej mierze stanowią zbiorowiska leśne. Do ważnych zabytków możemy zaliczyć: Dwór Zieleniewskich wraz z otaczającym go parkiem czy też Cmentarz Żydowski z 1815 roku. Na terenie miasta działalność religijną prowadzi Kościół katolicki, protestancki, Świadkowie Jehowy, a także działa kilka grup Zrzeszenia Wolnych Badaczy Pisma Świętego.

Sprawdzone zakłady pogrzebowe Trzebinia

Kompleksowe usługi pogrzebowe dla Pogotowia Pogrzebowego w Trzebini świadczy Zakład Pogrzebowy MISJA Trzebinia. Firma ma wieloletnie doświadczenie na rynku funeralnym, wykonuje pogrzeby tradycyjne oraz kremacje, zgodnie z tradycją katolicką bądź innych wyznań, a także świecką. Zaangażowani pracownicy wspierają bliskich w tym trudnym dla nich czasie i oferują pomoc na każdym etapie przygotowania ceremonii. W imieniu Rodziny mogą wypełnić formalności urzędowe m.in. te związane z zasiłkiem pogrzebowym, koszty związane z pochówkiem natomiast mogą zostać rozliczone bezgotówkowo w ramach otrzymanych świadczeń.

Wykwalifikowany personel pozostaje do dyspozycji przez całą dobę, każdego dnia, dlatego od razu po otrzymania zgłoszenia dotyczącego konieczności przewiezienia Osoby Zmarłej, pracownicy jadą we wskazane miejsce, by odebrać ciało. Dbają też o to, by Klienci mogli dopełnić wszystkich spraw związanych z pogrzebem w jednym miejscu. Zapewniają fachowe doradztwo przy wyborze trumny bądź urny oraz oprawy kwiatowej i muzycznej ceremonii.

Cmentarze w Trzebini

Cmentarz w Trzebini, na którym odbywają się pochówki mieści się przy ulicy Luzara. Do rejestru zabytków wpisany jest także nieczynny już Cmentarz Żydowski przy ulicy Słowackiego. Kirkut został oficjalnie założony w 1815 roku, ale teren już wcześniej służył jako miejsce pochówków, najstarszy zachowany nagrobek pochodzi z 1780 roku. Do dziś zachowało się 248 macew.

Krematorium w Trzebini

Jedno z najbliższych krematoriów znajduje się w Krakowie. Dlatego też, ze względu na niewielką odległość, zakłady pogrzebowe z miasta Trzebinia w zakresie kremacji mogą zagwarantować sprawne i bezpieczne wykonanie usługi.

Masz pytania?

Pogotowie Pogrzebowe

Skontaktuj się z naszym działem pomocy

Całodobowa Infolinia

801 12 12 12

881 280 205

801 12 12 12   Infolinia Pogotowie Pogrzebowe