Zakład pogrzebowy w Libiążu rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

W ramach współpracy z Pogotowiem Pogrzebowym Zakład Pogrzebowy Misja świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe na terenie miasta Libiąż w powiecie chrzanowskim województwa małopolskiego. Szczegóły współpracy można dokładnie sprawdzić, przechodząc na podstronę zakłady pogrzebowe Libiąż. Właściciele oraz pracownicy wyróżniają się profesjonalnym podejściem do wykonywanych obowiązków, oraz wyjątkowym zaangażowaniem. Takie podejście do pracy sprawia, że firma cieszy się dobrą opinią . Właściciele zdają sobie sprawę, jak trudny jest czas, gdy odchodzi ktoś bliski. Kadra Firmy Pogrzebowej Misja troskliwie, z cierpliwością i zrozumieniem podchodzi do każdej Rodziny, która zwróci się z prośbą o pomoc. Priorytetem jest indywidualne podejście do każdego Klienta i zapewnienie mu należnego szacunku. Już podczas pierwszej rozmowy pracownicy postarają się ustalić z Państwem jak najwięcej szczegółów pochówku, aby w kolejnych dniach umożliwić Państwu spokojne przeżywanie żałoby.

Usługi pogrzebowe w Libiążu – profesjonalizm i najwyższa jakość

Zakład Pogrzebowy Misja działa od 1989 roku, zapewniając szereg usług związanych z organizacją ceremonii pogrzebowej. Pracownicy realizują transport Osób Zamarłych przez całą dobę, każdego dnia tygodnia. Po otrzymaniu od Państwa niezbędnych informacji dojadą pod wskazany adres oraz zajmą się przewiezieniem ciała do chłodni. Na miejscu Osoba Zamarła zostanie w profesjonalny sposób przygotowana do pochówku. Doświadczeni pracownicy zadbają o toaletę pośmiertną, tak, by zachować nienaganny wygląd i szacunek do Osoby Zmarłej.

Karawan Zakładu Pogrzebowego Misja

Firma Misja zajmuje się organizacją każdego rodzaju pogrzebu, niezależnie czy będzie to pochówek tradycyjny, czy pochówek urnowy. Podobnie jest z wyznaniem, ponieważ zakład organizuje pochówki różnych wyznań, a także świeckie z udziałem mistrza ceremonii. Pracownicy zarówno w jednym, jak i w drugim przypadku pomogą w dopełnieniu wszystkich formalności, a także wytłumaczą procedury. W przypadku pogrzebu tradycyjnego zwykle zostaje on poprzedzony wystawieniem trumny w kaplicy przedpogrzebowej, aby rodzina i przyjaciele mogli w ciszy i spokoju pożegnać się z ukochaną osobą.

Jeżeli takie jest życzenie Rodziny, zajmą się również dopełnieniem niezbędnych formalności związanych m.in. z uzyskaniem zasiłku pogrzebowego w odpowiednich urzędach (ZUS, KRUS). Dodatkowo pomogą podczas ustalania szczegółów w kancelarii parafialnej, czy w administracji cmentarza. Firma dba również o asortyment, stale poszerzając jego zakres, tak, by każda Rodzina mogła dokonać satysfakcjonującego wyboru zarówno jeśli chodzi o estetykę, jak i przedział cenowy. W ofercie znajdą Państwo szeroki wybór trumien i urn wykonanych z różnych tworzyw, w różnych wersjach kolorystycznych. Zakład Pogrzebowy w Libiążu zadba również o oprawę florystyczną ceremonii; wieńce, wiązanki pogrzebowe, stroiki na trumnę, czy urnę.

Kontakt z Zakładem Pogrzebowym Misja

Główne biuro Domu Pogrzebowego Misja, w którym mogą Państwo ustalić wszystkie szczegóły pogrzebu oraz dokonać niezbędnych formalności mieści się w Jaworznie przy ulicy Sławkowskiej 16A. Pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji przez całą dobę, każdego dnia tygodnia niezależnie od tego, czy będzie to dzień roboczy, czy wolny od pracy. Zarówno właściciele, jak i cały personel zdają sobie sprawę, jak wielka odpowiedzialność na nich spoczywa, dlatego do każdej sytuacji pochodzą z wyrozumiałością. Chętnie dzielą się wiedzą i doświadczeniem oraz pomagają w podjęciu trudnych decyzji związanych z kwestiami organizacyjnymi.