Najważniejsze informacje o Firmie Pogrzebowej Orzechowscy Danuta Orzechowska

Firma Pogrzebowa ORZECHOWSCY, której właścicielką jest Pani Danuta Orzechowska, na kujawsko-pomorskim rynku funeralnym istnieje od 2010 roku. Szczegóły współpracy sprawdzić można, przechodząc na podstronę zakłady pogrzebowe kujawsko-pomorskie. Od tego czasu trwale i niezmiennie jest ostroją dla Rodzin Osób Zmarłych, które pragną sprawnej realizacji pochówku Ich bliskich oraz rzetelnej obsługi ze strony zakładu pogrzebowego. Zarówno pracownicy, jak i właścicielka – Pani Danuta od początku kładą duży nacisk na dokładne zrozumienie oczekiwań Klientów co do tego jak ostatnie pożegnanie Ich najukochańszych ma wyglądać, aby później planując całą oprawę tej uroczystości zrealizować Ich pragnienia. Wieloletnia obecność tego zakładu na rynku pokazuje, że wykonywane przez nich zadania cenione są przez Rodziny Zmarłych i często rekomendowane kolejnym Osobom, które muszą zmierzyć się z trudnym czasem śmierci swych bliskich oraz całą procedurą zapewnienia Im pięknego i godnego pogrzebu.

Zakres usług świadczonych przez Zakład Pogrzebowy Orzechowscy Danuta Orzechowska

Kompleksowa, wszechstronna i fachowa pomoc we wszystkich sprawach organizacyjnych i formalnych związanych z pochówkiem Osób Zmarłych oraz przewozem zwłok lub prochów, to podstawowe zadania realizowane przez Zakład Pogrzebowy ORZECHOWSCY. Personel firmy służy wsparciem zarówno podczas planowania i przygotowywania uroczystości pogrzebu katolickiego, jak i świeckiego (uroczystość bezwyznaniową obsługuje wyszkolony mistrz ceremonii). Na Państwa życzenie przejmuje na siebie obowiązki zgromadzenia i wypełnienia pełnej dokumentacji towarzyszącej ostatniej drodze Zmarłego (celem tego jest możliwość otrzymania przez bliskich zasiłku pogrzebowego lub ewentualnie innych, dodatkowych świadczeń). Dodatkowo zakład współuczestniczy w ustalaniu szczegółów we skazanych przez Rodzinę parafiach czy u zarządców cmentarza, na którym ma odbyć się pochówek. Firma Pani Danuty może zająć się obsługą ceremonii tradycyjnej, bądź taką, która poprzedzona jest wcześniejszą kremacją, a do grobu składane są prochy w specjalnej do tego przystosowanej urnie. Co istotne zakład pogrzebowy Orzechowscy w sprawie kremacji współpracuje z okolicznymi spalarniami, ustalając w imieniu Klientów wszystkie sprawy organizacyjne oraz dowożąc Osobę Zmarłą we wskazanym czasie do krematorium. Należy pamiętać, że proces ten może odbyć się bez lub z udziałem Rodziny Zmarłego, więc jeśli pragniecie Państwo uczestniczyć w procesie spopielenia, pracownicy zakładu mogą zarezerwować dla Was salę pożegnań w krematorium, aby czas ten przeznaczyć na modlitwę i spokojne pożegnanie. Szeroki asortyment wykorzystywanych podczas pochówków utensyliów, takich jak: urny, trumny, krzyże, tabliczki i nekrologi, dostępny jest na miejscu w siedzibie firmy. Wykonane są one z różnorodnych materiałów, według indywidualnych wzorów, a wszystko to w konkurencyjnych cenach, więc z pewnością wybiorą Państwo tutaj akcesoria adekwatne do swoich upodobań. Klienci, którzy zdecydują się powierzyć obsługę pogrzebu członka swojej Rodziny pracownikom firmy Orzechowscy, nie będą musieli martwić się o całą oprawę muzyczną, kwiatową ceremonii (wyszkoleni floryści Pani Danuty przygotowują piękne wieńce, plamy, wiązanki i okolicznościowe bukiety, które uzupełniają całą uroczystość i znakomicie oddadzą uczucia, jakimi darzona była i jest Osoba Zmarła) ani o profesjonalną kosmetykę Osoby Zmarłej, bowiem to pozostaje w gestii zakładu. Dodatkowo dostępne na wyposażeniu firmy karawany mogą zapewnić bliskiej Państwu Osobie bezpieczny przewóz do chłodni lub Jej transport na rynku lokalnym i krajowym.

Siedziba biura Domu Pogrzebowego Orzechowscy Danuta Orzechowska

Dom Pogrzebowy ORZECHOWSCY mieści się w Golubiu-Dobrzyniu przy ulicy Nowej 17a w województwie kujawsko-pomorskim – zakłady pogrzebowe Golub-Dobrzyn. Swą pomoc kieruje głównie Klientom z terenu całego powiatu golubsko-dobrzyńskiego. Jego wykwalifikowana i kompetentna kadra przed wszystkie dni tygodnia oraz święta dostępna jest pod całodobowym numerem telefonu, aby niezwłocznie udzielić Państwu wyczerpujących informacji i zająć się eksportacją Osoby Zmarłej do chłodni.