Ważne informacje o Domu Pogrzebowym Orzechowscy Danuta Orzechowska

Dom Pogrzebowy ORZECHOWSCY może poszczycić się kilkunastoletnią obecnością na kujawsko-pomorskim rynku funeralnym oraz bogatym doświadczeniem w zakresie profesjonalnej organizacji pogrzebów Osób Zmarłych. Jego właścicielką jest Pani Danuta Orzechowska, która od 2010 roku wiernie wspiera Rodziny, które dotknęła śmierć najbliższych i z pełnym zaangażowaniem pomaga Im w ustaleniu wszelkich pogrzebowych formalności. Właśnie to indywidualne podejście do każdego Klienta, wsłuchanie się w Jego oczekiwania i pragnienia oraz dążenie do ich rzeczywistego odzwierciedlenia stanowi wyróżnik przedsiębiorstwa Pani Danuty spośród innych firm funeralnych w okolicy. Zakład pogrzebowy Orzechowscy dysponuje własną chłodnią, subtelnie urządzoną kaplicą, profesjonalnymi karawanami oraz empatyczną i doświadczoną kadrą, co sprawia, że jest on w stanie zająć się przygotowaniem pożegnania Państwa bliskiego od początku (tj. eksportacji Osoby Zmarłej z miejsca zgonu do chłodni) do samego końca, czyli uroczystości złożenia ciała w grobie na cmentarzu.

Usługi oferowane przez Zakład Pogrzebowy Orzechowscy Danuta Orzechowska

Wszechstronna pomoc w kompleksowej realizacji usługi pogrzebu oraz transport zwłok lub prochów Osób Zmarłych zarówno na rynku lokalnym, jak i ogólnokrajowym to najważniejsze składowe oferty Zakładu Pogrzebowego ORZECHOWSCY. Firma ta organizuje pochówki wyznaniowe oraz świeckie na terenie całego powiatu golubsko-dobrzyńskiego – zakłady pogrzebowe Golub-Dobrzyn. W przypadku uroczystości bezwyznaniowej planuje ją i obsługuje wyszkolony mistrz ceremonii, który na podstawie szczegółowego wywiadu, przeprowadzonego z Rodziną Zmarłego, dobiera niezbędne utensylia, wygłasza napisaną przez siebie na temat życia Osoby Chowanej – mowę pożegnalną oraz czuwa nad sprawnym i spokojnym przebiegiem pogrzebu. Jeżeli chodzi o przygotowanie pochówku wyznaniowego personel zakładu pośredniczy w ustaleniu możliwego terminu ceremonii w parafiach, u duchownych, u zarządcy cmentarza czy lokalnego grabarza. Wszystko po to, aby pożegnanie miało piękny, uroczysty i niczym niezmącony charakter, a Rodzina Zmarłego miała poczucie bezpieczeństwa i pewności, że żadne nieprzewidziane, przykre sytuacje nie będą miały miejsca. Kompetentni pracownicy dodatkowo przejmują na siebie obowiązki prowadzenia pełnej dokumentacji, a następnie przekazania jej do odpowiedniego urzędu, tak, aby Rodzina Osoby Zmarłej mogła uzyskać należne, świadczenia, ubezpieczenia i zasiłek pogrzebowy. Firma Pani Danuty obsługuje nie tylko pochówki tradycyjne (trumnowe), ale także te połączone z procesem kremacji. W tym zakresie współpracuje ona z okolicznymi spalarniami, do których w wyznaczonym czasie dowozi ciało Osoby Zmarłej w specjalnej, zwykle kartonowej trumnie, a po zrealizowanej kremacji (może ona odbyć się z udziałem Rodziny Zmarłego lub bez niej) przywozi do siedziby zakładu urnę z prochami Państwu najbliższych. Co istotne wszelkie, zlecone firmie przewozy Osób Zmarłych wykonywane są profesjonalnymi i spełniającymi wymagane przepisy karawanami przez całą dobę i we wszystkie dni tygodnia oraz święta. Zakład zajmuje się transportem zwłok z domów prywatnych, szpitali, jak i hospicjów czy domów opieki. Pracownicy domu pogrzebowego Orzechowscy pomogą Państwu także w doborze akcesoriów funeralnych (liczne wzory urn, trumien, tabliczek, krzyży i obudów dostępne są na miejscu w biurze firmy), ustaleniu oprawy muzycznej (dostosowana do preferencji muzycznych Osoby Zmarłej lub członków Jej Rodziny) oraz kwiatowej (wyszkoleni floryści zadbają o przygotowanie pięknych wiązanek, palm, bukietów i wieńców, z żywych, mieszanych bądź sztucznych kwiatów) planowanego pożegnania.

Adres biura Firmy Pogrzebowej Orzechowscy Danuta Orzechowska

Biuro firmy Zakład Pogrzeby ORZECHOWSCY Golub-Dobrzyń znajduje się przy ulicy Nowej 17a. Swą wszechstronną pomoc świadczy ona mieszkańcom całego powiatu golubsko-dobrzyńskiego oraz tym Rodzinom, które chcą zlecić solidnemu zakładowi transport swych bliskich Zmarłych. Personel pani Danuty przez całą dobę pozostaje do Państwa dyspozycji pod wskazanym numerem telefonu, jeżeli więc będzie taka potrzeba, zapraszamy do kontaktu z zakładem