Misja Zakładu Pogrzebowego Orzechowscy

Zakład Pogrzebowy ORZECHOWSCY to rodzinna firma z tradycjami, reprezentowana przez Panią Danutę Orzechowską. Zakład ten od lat obecny jest na rynku funeralnym, posiada niezbędne doświadczenie oraz cenną wiedzę, pozwalającą na świadczenie kompleksowych usług pogrzebowych każdej osobie zgłaszającej się po pomoc. Misją i priorytetem dla zakładu jest indywidualne podejście do każdej Rodziny, spełnienie jej dyspozycji i oczekiwań związanych z organizacją i obsługą uroczystości pożegnalnej. Znakiem charakterystycznym firmy jest najwyższa jakość, sumienność i terminowość, a zaangażowanie pracowników i troska, jaką otaczają Klienta, daje firmie miano godnej zaufania. O oddaniu sprawie i profesjonalizmie firmy Państwa Orzechowskich świadczą pozytywne opinie, wielokrotnie wystawiane przez Rodziny korzystające z usług funeralnych firmy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Szczegóły współpracy z Pogotowiem Pogrzebowym możecie Państwo sprawdzić, przechodząc na podstronę zakłady pogrzebowe kujawsko-pomorskie, oraz wybierając powiat golubsko-dobrzyński.

Usługi oferowane przez Zakład Pogrzebowy Orzechowscy

Firma Pani Danuty Orzechowskiej oferuje Rodzinom kompleksowe i profesjonalne usługi funeralne najwyższej jakości. Posługa na rzecz osób zmarłych jest pasją i codzienną misją zarówno właścicieli, jak i pracowników zakładu. Zakład Pogrzebowy ORZECHOWSCY posiada zespół stałych i zaufanych doradców, pozostających do dyspozycji Klientów przez całą dobę, gotowych odciążyć ich z przykrych formalności i dodatkowych obowiązków spoczywających na ich barkach. Pomoc ze strony zakładu pogrzebowego rozpoczyna się od pierwszych chwil – obsługa na podstawie stosownego upoważnienia, wypełnia w imieniu Rodziny wszelkie formalności w urzędzie stanu cywilnego, kancelarii parafialnej, a także u zarządcy cmentarza, na którym zaplanowana jest uroczystość pożegnalna bliskiej osoby. Dodatkowo, w kwestii związanej z uzyskaniem zasiłku pogrzebowego, wszyscy Klienci również mogą liczyć na wsparcie ze strony pracowników. Firma w imieniu Klienta występuje o przyznanie zasiłku do instytucji za to odpowiedzialnych w obliczu bolesnej straty – ZUS lub KRUS. Zaplecze firmy wyposażone zostało w bogaty wybór trumien i urn wykonanych z najwyższej jakości materiałów. Produkty te pochodzą od czołowych polskich producentów i dostępne są w wielu wariantach, między innymi z drewna, kamienia, ceramiki czy też kompozytu. Firma posiada niezbędne utensylia funeralne, takie jak znicze, krzyże, tabliczki nagrobne, obudowy, nekrologi i klepsydry. Oferta firmy zawiera okazałą oprawę kwiatową uroczystości – odpowiada za nią zespół doświadczonych florystów, przygotowujących wieńce i wiązanki z trwałych, świeżych roślin. Dzięki wyposażeniu w specjalistyczne samochody renomowanych marek, jak również dzięki całodobowej działalności firmy, obsługa zakładu dokonuje eksportacji osoby zmarłej z miejsca zgonu, niezależnie od lokalizacji. Firma realizuje również usługę transportu osoby zmarłej na terenie całego kraju. Wrażliwy na potrzeby klienta personel, dokonuje czynności z zakresu toalety i kosmetyki pośmiertnej, zapewniając osobie zmarłej nienaganną i naturalną prezencję w dniu ostatniego pożegnania. Dzięki różnorodnej ofercie każda Rodzina może zakupić w salonie odzież pośmiertną, w wielu rozmiarach i wariantach kolorystycznych. Ponadto, Państwo Orzechowscy dysponują elegancką i komfortową kaplicą, w której każdy może poświęcić się modlitwie i oddać myślom o utraconej osobie. Całość prezentowanych przez zakład usług, daje każdemu Klientowi gwarancję ceremonii wykonanej z dbałością o każdy szczegół, daje gwarancję pochówku pełnego godności, majestatu i szacunku, zarówno do osoby zmarłej jak i zrozpaczonej Rodziny.

Teren działania Zakładu Pogrzebowego Orzechowscy

Zakład Pogrzebowy ORZECHOWSCY od wielu lat prowadzi działalność na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Zakład ten nie pozostawia nikogo w potrzebie, udziela mu pomocy w sposób kompleksowy i profesjonalny, niezależnie od wszelkich okoliczności. Firma zlokalizowana jest przy ulicy Nowej 17a w miejscowości Golub-Dobrzyń – zakłady pogrzebowe Golub-Dobrzyn. Każda Rodzina zgłaszająca się po pomoc, może liczyć na natychmiastową reakcję ze strony pracowników zakładu, codziennie, również w niedziele i święta, oraz całodobowo.