O Zakładzie Pogrzebowym Orzechowscy

Wieloletnia tradycja, bogata wiedza z zakresu branży funeralnej, pełen profesjonalizm i empatia – to wizytówka Zakładu Pogrzebowego ORZECHOWSCY, świadczącego kompleksowe usługi funeralne na terenie miasta Golub-Dobrzyń w województwie kujawsko-pomorskim. Każda Rodzina znajdująca się w obliczu nieuniknionej okoliczności, może skorzystać z pomocy firmy, która dba o to maksymalny komfort i spokój Klienta w tym trudnym czasie. Priorytetem zakładu reprezentowanego przez Panią Danutę Orzechowską, jest indywidualne podejście do każdego Klienta, spełnienie wszelkich jego oczekiwań i potrzeb, otoczenie go troską i zrozumieniem, które w takich chwilach jest niezbędne. Dzięki zaangażowaniu zespołu pracowników i wysokiej jakości świadczonych usług firma zyskała miano godnej zaufania i pozytywne opinie od wielu Rodzin.

Działalność Zakładu Pogrzebowego Orzechowscy

Sumienna posługa na rzecz osób zmarłych i ich pogrążonych w żałobie Rodzin, to misja, jaką każdego dnia realizuje Zakład Pogrzebowy ORZECHOWSCY. W ramach współpracy z Pogotowiem Pogrzebowym firma swoje usługi świadczy na terenie całego powiatu golubsko-dobrzańskiego, szczegóły sprawdzić można na podstronie zakłady pogrzebowe Golub-Dobrzyn. Wieloletnia i stale rozwijana pasja, podnoszone kwalifikacje i ciągłe szkolenia sprawiają, że firma świadczy usługi najwyższej jakości. Zakład realizuje uroczystości pogrzebowe bez względu na status finansowy Rodziny czy też wyznawaną wiarę. Każdy Klient zgłaszający się po pomoc, uzyskuje ją natychmiastowo. Na podstawie stosownego upoważnienia z jego strony, obsługa firmy może wypełnić wszelkie formalności w urzędzie stanu cywilnego, w kancelarii parafialnej czy też u zarządcy cmentarza, na którym zaplanowana jest ceremonia pożegnalna. Wsparcie obejmuje również uzyskanie zasiłku pogrzebowego w instytucjach takich jak ZUS i KRUS. Firma posiada doskonale przygotowane zaplecze, szeroki wybór rzeczy niezbędnych przy organizacji i obsłudze pochówku. Trumny i urny dostępne w siedzibie zakładu wykonane są z najwyższej jakości materiałów, pochodzących od czołowych polskich producentów. Klienci mogą wybierać spośród trumien i urn drewnianych, ceramicznych, metalowych czy też kompozytowych. Firma na swoje barki bierze kwestie związane z oprawy kwiatowej – zespół doświadczonych florystów przygotowuje okazałe i trwałe wiązanki, wieńce i inne kompozycje nadające pogrzebowi wyjątkowego charakteru. Właścicielka zakładu zadbała o to, by każda Rodzina uzyskała najwyższej klasy pomoc, bez względu na okoliczności. Firma została wyposażona w nowoczesne i specjalistyczne karawany. Dzięki samochodom renomowanych marek, dostosowanych tylko i wyłącznie do przewozu zwłok, pracownicy świadczą całodobowo usługę eksportacji osoby zmarłej z miejsca zgonu. Niezależnie od tego czy zgon nastąpił w domu, szpitalu czy hospicjum, pracownicy w sposób sprawny i bezpieczny przetransportują ciało do pomieszczeń chłodniczych. Wszelkie auta i pomieszczenia należące do zakładu spełniają normy techniczne i sanitarne. Szkolona pod okiem fachowców obsługa dokonuje niezbędnych czynności z zakresu toalety i kosmetyki pośmiertnej, zapewniając bliskiej naszemu sercu osobie nienaganny i schludny wygląd w dniu ostatniego pożegnania. Dodatkowo, w ofercie firmy ujęto szeroki wybór odzieży pośmiertnej w wielu wariantach kolorystycznych i rozmiarach. Ponadto, zakład Państwa Orzechowskich dysponuje komfortową i elegancką kaplicą, w której każda Rodzina może poświęcić się modlitwie i wspomnieniom o utraconej osobie. Serwis usług i świadczeń, przygotowanych przez zakład, daje każdemu Klientowi pewność, że zostanie otoczony przez obsługę prawdziwą troską i cierpliwością, a uroczystość zostanie zorganizowana z najwyższym majestatem i należytą starannością.

Siedziba Zakładu Pogrzebowego Orzechowscy

Całościowe i profesjonalne usługi funeralne świadczone są przez Zakład Pogrzebowy ORZECHOWSCY Golub-Dobrzyń niezależnie od dnia oraz pory dnia i nocy. Firma funkcjonuje całodobowo i codziennie – także w niedziele i święta. Siedziba zakładu zlokalizowana jest w miejscowości Golub-Dobrzyń przy ulicy Nowej 17a. Zarówno właścicielka zakładu jak i jej zaufani pracownicy, nie pozostawiają nikogo w potrzebie i pozostają w stałej gotowości do niesienia pomocy.