Historia powstania Zakładu Pogrzebowego Orzechowscy – Danuta Orzechowska

Zakład Pogrzebowy ORZECHOWSCY Danuta Orzechowska to firma z wieloletnią tradycją zajmująca się kompleksową i profesjonalną organizacją pogrzebów tradycyjnych oraz pochówków urnowych na terenie miasta Golub-Dobrzyń oraz w całym powiecie, szczegóły sprawdzić można na podstronie zakłady pogrzebowe Golub-Dobrzyn. Specjalizuje się w przygotowywaniu pogrzebów katolickich, innych wyznań zgodnie z ich ceremoniałem oraz uroczystości bezwyznaniowych. Zespół domu pogrzebowego stanowią kulturalne, empatyczne osoby, które dokładają wszelkich starań, aby każda z uroczystości została przeprowadzona z godnością i szacunkiem zarówno dla Osoby Zmarłej, jak i całej Rodziny oraz wszystkich jej uczestników.

Opis działalności Zakładu Pogrzebowego Orzechowscy – Danuta Orzechowska

Ugruntowana pozycja na rynku funeralnym pozwala Pani Danucie Orzechowskiej oraz jej pracownikom świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Cechą charakterystyczną zakładu jest profesjonalna i kompleksowa pomoc w zaplanowaniu, realizacji oraz obsłudze pogrzebów. Dom Pogrzebowy ORZECHOWSCY Danuta Orzechowska działa przez całą dobę, siedem dni w tygodniu, a wielkoduszni i życzliwi pracownicy służą radą w każdej sprawie. Niezwykle istotne dla całej kadry zarządzającej jest jak najszybsze udzielenie pomocy Osobom zmagającym się ze stratą. Zakład pogrzebowy przejmuje na swoje barki wszystkie formalności. Dzięki czemu rodzina może pozwolić sobie na słabość i godne przeżywanie żałoby. Już od pierwszego momentu zgłoszenia się do firmy, zostaje otoczona opieką i należytym wsparciem. Wiedza, doświadczenie i profesjonalizm pracowników pozwala na indywidualne podejście do każdego przypadku i zadbanie, aby ceremonia została przygotowana zgodnie z oczekiwaniami i potrzebami Bliskich. W imieniu Rodziny, po uzyskaniu upoważnienia zespół Pani Danuty Orzechowskiej dopełnia wszelkich formalności urzędowych, występuje o należne zasiłki i świadczenia, a także zajmuje się kwestiami organizacyjnymi w instytucjach i kancelariach kościelnych, na cmentarzach, oraz w konsulatach i ambasadach, jeśli konieczne jest sprowadzenie ciała lub prochów z zagranicy. Transport zwłok odbywa się całodobowo, z miejsca zgonu do specjalnie przygotowanych chłodni. Niezależnie od tego, czy konieczne jest odebranie zmarłego z jego prywatnego domu, czy też z miejsca, w którym przebywał – szpitala, domu opieki, hospicjum. Z niezwykłą kompetencją kadra świadczy usługi przygotowania ciała do ostatniego pożegnania, wykonuje tanatokosmetykę. W siedzibie firmy dostępny jest szeroki asortyment akcesoriów pogrzebowych – trumny, urny, krzyże, relikwiarze, obrazy pamiątkowe, nekrologi, odzież żałobna. Wszystkie produkty wykonane są z najlepszych, dostępnych na rynku materiałów, różnych rodzajów i gatunków drewna, ceramiki i kamienia. Firma dysponuje wieloma projektami klepsydr. Pracownicy świadczą pomoc zarówno, jeśli chodzi o wybór utensyliów, jak i doradzają przy wykupie nowych miejsc do pochówku czy wykopaniu grobów, a wszystko przy uwzględnieniu możliwości finansowych i indywidualnych potrzeb. O oprawę kwiatową dba zespół wykwalifikowanych florystów, można wybierać z dostępnych na miejscu bukietów, wieńców, stroików lub złożyć indywidualne zamówienie. Na życzenie Bliskich personel zakładu może polecić miejsce do organizacji konsolacji, pomoc w zapewnieniu transportu do obsługi uroczystości – wypożyczenie busów bądź autokarów oraz zarekomendować zakład zajmujący się wykonywaniem nagrobków. Każda ze świadczonych przez zakład usług jest realizowana na najwyższym poziomie i elastycznie dostosowana do oczekiwań klientów, dzięki czemu zyskał on szacunek i zaufanie wśród mieszkańców powiatu golubsko-dobrzyńskiego.

Siedziba Zakładu Pogrzebowego Orzechowscy – Danuta Orzechowska

Zakład Pogrzebowy ORZECHOWSCY Golub-Dobrzyń zlokalizowany jest w miejscowości Gloub-Dobrzyń, przy ulicy Nowej 17a. W siedzibie firmy oraz pod wskazanym numerem telefonu kadra zaangażowanych i współodczuwających pracowników pozostaje do dyspozycji każdego dnia, przez całą dobę. Firma działa na terenie miasta oraz w całym powiecie golubsko-dobrzyńskim.