Zakład Pogrzebowy Lądek Zdrój – profesjonalna pomoc w organizacji pogrzebu

Zakład Pogrzebowy MARPOL istnieje na rynku usług funeralnych nieprzerwanie od 1997 roku i świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe na terenie powiatu kłodzkiego – zakłady pogrzebowe Kłodzko. Dzięki ogromnemu doświadczeniu i wiedzy oraz zaangażowaniu zarówno właściciela, jak i starannie dobranego zespołu pracowników zakład zyskał renomę oraz zaufanie Klientów. Doskonale rozumiejąc potrzeby i oczekiwania Rodziny Zmarłego, każda ceremonia ostatniego pożegnania jest starannie przygotowana i przeprowadzona, z szacunkiem dla Zmarłego i jego pogrążonej w żałobie Rodziny. Priorytetem dla zakładu jest szeroko pojęta pomoc Rodzinom, które muszą się zmierzyć z przygotowaniem pogrzebu.

Usługi pogrzebowe w Lądku-Zdroju

Śmierć jest zawsze ogromnym przeżyciem dla najbliższych, którzy w tej sytuacji mogą się czuć zagubieni w gąszczu wielu spraw do załatwienia. Dlatego też mogą w każdej chwili liczyć na kompetentnych pracowników, którzy pomogą w dopełnieniu wielu spraw w urzędach i instytucjach takich jak ZUS, KRUS, administracja cmentarza czy kancelaria parafialna. Dla komfortu osoby odpowiedzialnej za organizację pogrzebu zakład oferuje kredytowanie i bezgotówkowe rozliczenie płatności za usługi w ramach zasiłku pogrzebowego. Na wyposażeniu zakładu pogrzebowego Pana Furgały są specjalistyczne, ekskluzywne karawany pozwalające na sprawną eksportację ciała z domu, szpitala, hospicjum, czy każdego innego wskazanego miejsca. Następnie ciało jest w godnych warunkach przechowywane w nowoczesnej certyfikowanej chłodni. Odpowiednio przygotowani pracownicy zajmują się tam starannym przygotowaniem Zmarłego do pochówku poprzez wykonanie toalety pośmiertnej, tanatokosmetyki, czy ubranie.

Aby zawiadomić o terminie i miejscu pogrzebu pracownicy biura redagują i drukują stosowne klepsydry i nekrologi. W ofercie zakładu jest szereg utensyliów pogrzebowych takich jak krzyże, tabliczki czy też obudowy grobów. W przypadku pochówku tradycyjnego zakład przygotował szeroką gamę trumien wykonanych z różnego rodzaju drewna w wielu wzorach i wersjach kolorystycznych. Jeśli pochówek ma być poprzedzony spopieleniem, to zakład dysponuje specjalnymi, surowymi trumnami kremacyjnymi oraz eleganckimi urnami na prochy.

Zwyczajowym, nieodłącznym elementem każdej uroczystości pogrzebowej są dekoracje kwiatowe będące wyrazem szacunku, miłości czy wdzięczności wobec Zmarłego. Wiązanki, wieńce, stroiki, bukiety i kompozycje kwiatowe na zamówienie bliższej i dalszej Rodziny i znajomych Zmarłego wykonują floryści z najwyższej jakości kwiatów żywych lub sztucznych. Uczestnicy ceremonii pogrzebowej mogą także liczyć na komfortowy transport na cmentarz lub do kościoła. Zakład dodatkowo wykonuje również usługi cmentarne, między innymi ekshumacje, które są profesjonalnie przeprowadzane w ustawowych terminach od jesieni do wiosny. Pracownicy pomagają w zgromadzeniu koniecznej dokumentacji oraz w uzyskaniu wszelkich pozwoleń. Zakład Pogrzebowy MARPOL gwarantuje zawsze solidną i rzetelną obsługę każdej ceremonii i pogrzebowej oraz wszelką pomoc we wszystkich sprawach związanych z pochówkiem. Każdy Klient jest traktowany z należytym szacunkiem i może liczyć na indywidualne podejście empatycznych i kompetentnych pracowników. Ponieważ ceremonia pogrzebowa jest niezwykle ważnym elementem zakończenia ziemskiej drogi Zmarłego, zakład dokłada wszelkich starań, aby była to uroczystość godna i piękna.

Gdzie znajduje się siedziba Zakładu Pogrzebowego Marpol?

Zakład Pogrzebowy MARPOL ma swoją siedzibę w Kłodzku przy ul. Piastowskiej 9, gdzie każdy Klient może złożyć zamówienie oraz obejrzeć i dobrać odpowiednie utensylia pogrzebowe. Pracownicy udzielają pomocy i wsparcia we wszystkich sprawach związanych ze śmiercią i pogrzebem. Zakład we współpracy z Grupą Pogotowie Pogrzebowe obejmuje swoim zasięgiem cały powiat kłodzki.