Zakład Pogrzebowy Marpol Marcin Furgała – działalność w Dusznikach Zdroju

Zakład Pogrzebowy MARPOL to firma z ogromnym, wieloletnim doświadczeniem i wiedzą w branży funeralnej. Zakład świadczy kompleksowe, profesjonalne usługi pogrzebowe nieprzerwanie od 1997 roku. Rozumiejąc doskonale trudną sytuację, w której znajdują się Rodziny Zmarłych odpowiednio przygotowani i empatyczni pracownicy służą radą i szeroko rozumianą pomocą we wszystkich sprawach związanych ze śmiercią i pochówkiem. Starannie dobrany zespół pracowników wraz z właścicielem zawsze rzetelnie i z wielkim zaangażowaniem organizują ceremonie pogrzebowe, aby Rodzina mogła godnie i z szacunkiem pożegnać swojego bliskiego. Swoim zasięgiem zakład obejmuje cały powiat kłodzki, szczegóły działalności w mieście powiatowym można sprawdzić na podstronie zakłady pogrzebowe Kłodzko.

Kompleksowe usługi pogrzebowe Duszniki-Zdrój

Ostatnie pożegnanie Zmarłego jest niezwykle ważną uroczystością dla pozostającej w żałobie Rodziny. Dlatego też zakład Pana Furgały przygotował obszerną i elastyczną ofertę usług pogrzebowych uwzględniającą potrzeby i oczekiwania oraz możliwości finansowe każdej Rodziny, która stanie przed koniecznością organizacji pogrzebu. Począwszy od pierwszego kontaktu, pracownicy starannie przygotowują plan wszystkich działań oraz przebiegu uroczystości zgodnie z sugestiami Klienta. Zwykle pomagają też we wszystkich sprawach formalnych w różnych urzędach i instytucjach. Jeśli formalności przerastają możliwości osoby pozostającej w głębokiej rozpaczy, to odpowiedzialni pracownicy po stosownym upoważnieniu biorą na siebie dopełnienie wszelkich formalności. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom osób odpowiedzialnych za organizację pogrzebu, płatności za usługi mogą być kredytowane, a następnie rozliczane bezgotówkowo w ramach zasiłku pogrzebowego.

Dzięki odpowiednio przygotowanym pracownikom oraz flocie specjalistycznych, ekskluzywnych karawanów eksportacja Zmarłego może się odbywać całodobowo z domu, szpitala, hospicjum czy innego wskazanego miejsca. Następnie ciało jest przechowywane w godnych warunkach w nowoczesnej, certyfikowanej chłodni, gdzie pracownicy starannie przygotowują je do pochówku poprzez wykonanie toalety pośmiertnej i tanatokosmetyki. Na miejscu są dostępne różnorodne utensylia pogrzebowe takie jak tabliczki, krzyże oraz przede wszystkim różnorodne trumny. Jeśli ostatnią wolą Zmarłego lub też jego Rodziny jest spopielenie ciała przed pochówkiem, to do tego procesu są przygotowane specjalne trumny kremacyjne oraz eleganckie urny na prochy. Pracownicy biura obsługi redagują i drukują stosowne klepsydry i nekrologi. Każdy z członków bliższej i dalszej Rodziny, a także przyjaciele i znajomi mają możliwość zamówienia bukietu, wieńca, wiązanki czy nowoczesnej kompozycji kwiatowej, którą wykonują profesjonalni floryści z najwyższej jakości kwiatów żywych lub sztucznych. Wszyscy uczestnicy uroczystości pogrzebowej mogą liczyć także na komfortowy transport na cmentarz, do kościoła lub w każde inne wskazane miejsce.

Zakład pogrzebowy Pana Marcina Furgały wykonuje również usługi cmentarne, a przede wszystkim ekshumacje wraz z niezbędnymi do tego formalnościami i pozwoleniami. Dodatkowo pracownicy zakładu pomagają w doborze odpowiedniego nagrobka oraz w jego pielęgnacji i konserwacji jeśli taka jest potrzeba Rodziny. Zakład Pogrzebowy MARPOL dba oto, by każda ceremonia ostatniego pożegnania była wyjątkowa i piękna oraz przepełniona szacunkiem zarówno dla Zmarłego, jak i jego pogrążonej w żałobie Rodziny. Profesjonalni i solidni pracownicy firmy dokładają wszelkich starań, aby ceremonia była godna, a Rodzina usatysfakcjonowana jej przebiegiem. Dzięki profesjonalizmowi i doświadczeniu oraz zrozumieniu potrzeb Klientów zakład zyskał sobie renomę i zaufanie Klientów.

Siedziba Zakładu Pogrzebowego Marpol Marcin Furgała

Zakład Pogrzebowy MARPOL Kłodzko mieści się przy ul. Piastowskiej 9, gdzie można złożyć zamówienie na kompleksową obsługę pogrzebu oraz uzyskać wszelką pomoc w sprawach formalnych i organizacyjnych. Pracownicy firmy są dostępni całodobowo każdego dnia tygodnia. Zakład we współpracy z Grupą Pogotowie Pogrzebowe swoim zasięgiem obejmuje cały powiat kłodzki.