Zakład pogrzebowy w Lewinie Kłodzkim rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Od wielu lat na terenie powiatu kłodzkiego w województwie dolnośląskim, każda Rodzina stająca w obliczu bolesnej straty, może zgłosić się po pomoc do Zakładu Pogrzebowego MARPOL. Szczegóły współpracy firmy z Pogotowiem Pogrzebowym można sprawdzić, przechodząc na podstronę zakłady pogrzebowe Kłodzko. Firma reprezentowana przez Pana Marcina Furgałę świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe najwyższej jakości, wykazując się przy tym ogromną empatią, wrażliwością na krzywdę drugiego człowieka oraz szacunkiem, zarówno do Osoby Zmarłej, jak i pogrążonych w żałobie bliskich. Priorytetem dla właściciela zakładu i jego zaufanych pracowników, jest stworzenie atmosfery pełnej życzliwości, zrozumienia i komfortu dla Rodziny chcącej pożegnać Zmarłego. Zaangażowani pracownicy każdego dnia dokładają wszelkich starań, by każda uroczystość realizowana przez zakład, spełniała oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Usługi pogrzebowe oferowane przez Zakład Pogrzebowy Marpol w Lewinie Kłodzkim

Dzięki wieloletniej obecności Zakładu Pogrzebowego MARPOL na rynku funeralnym, bogatej wiedzy i doskonałej znajomości branży, firma przygotowała szereg usług i świadczeń pozwalających na kompleksową obsługę każdego Klienta. Oferta obejmuje każdy szczegół związany z organizacją i obsługą uroczystości pogrzebowej, bez względu na jej charakter oraz sytuację finansową Rodziny. Na podstawie upoważnienia ze strony Klienta, pomocny personel wypełnia w Jego imieniu wszystkie formalności w urzędzie stanu cywilnego, w kancelarii parafialnej czy też u zarządcy cmentarza. Dodatkowo zakład może wystąpić o przyznanie Rodzinie zasiłku pogrzebowego z instytucji takich jak ZUS czy KRUS.

Zaangażowani w misję zakładu pracownicy robią wszystko, by odciążyć Klienta z przykrych formalności i dodatkowych obowiązków w tych ciężkich chwilach. W siedzibie zakładu każdy znajdzie bogaty asortyment trumien i urn najwyższej jakości, wykonanych między innymi z drewna czy też ceramiki. Każda Rodzina może dokonać na miejscu wyboru niezbędnych akcesoriów funeralnych – zniczy, modlitewników, tabliczek nagrobnych czy też krzyży w różnych rozmiarach. Oferta zakładu pogrzebowego obejmuje także okazałą oprawę kwiatową uroczystości, doświadczeni floryści przygotowują trwałe i piękne wiązanki. Firma zapewnia każdej Rodzinie oprawę muzyczną, będącą gwarantem wzruszeń i wyjątkowego nastroju w trakcie ceremonii. Pomoc ze strony wykwalifikowanych pracowników zakładu jest całodobowa, bez względu na porę dnia i nocy świadczą usługi eksportacji Osoby Zmarłej z miejsca zgonu, niezależnie od lokalizacji. Wyprowadzenie Osoby Zmarłej odbywa się z zachowaniem wszelkich wymogów technicznych i sanitarnych, przy pomocy specjalistycznych karawanów. Wysokiej klasy samochody oraz doskonałe wyposażenie dają każdej Rodzinie pewność, że cała procedura zostanie przeprowadzona w sposób bezpieczny i sprawny.

Dodatkowo firma świadczy usługi przewozu Osoby Zmarłej na terenie kraju oraz poza jego granicami, współpracując ze służbami, urzędami i konsulami w zakresie transportu międzynarodowego. W budynku firmy znajdują się nowoczesne pomieszczenia chłodnicze, w których wykwalifikowana obsługa dokonuje toalety i kosmetyki pośmiertnej. Zapewnia to Osobie Zmarłej schludną i naturalną prezencję w dniu ostatniego pożegnania. Ponadto właściciel zakładu przygotował salę pożegnań, w której każda Rodzina może oddać się modlitwie i pożegnać z bliską sercu osobą. Serwis usług i świadczeń przygotowanych przez firmę Pana Marcina Furgały, reprezentują najwyższą jakość, klasę, powagę i majestat.

Kontakt do Zakładu Pogrzebowego Marpol

Siedziba firmy Zakład Pogrzebowy MARPOL Kłodzko zlokalizowana jest przy ulicy Piastowskiej 9, firma specjalizuje się w kompleksowych i profesjonalnych usługach funeralnych. Właściciel zakładu wraz z zaufaną obsługą pozostają do dyspozycji Rodzin przez całą dobę, we wszystkie dni tygodnia.