Godny zaufania zakład pogrzebowy w Kłodzku

Każda Rodzina doświadczająca w życiu bolesnej straty bliskiej osoby może zwrócić się o pomoc do Zakładu Pogrzebowego MARPOL, specjalizującego się w kompleksowej organizacji uroczystości pożegnalnych. Firma Pana Marcina Furgały reprezentuje najwyższą jakość świadczonych usług, a zespół zaufanych pracowników wysoką kulturę osobistą, empatię oraz zrozumienie. Każda osoba potrzebująca wsparcia otrzyma je na wszystkich etapach związanych z organizacją ceremonii, niezależnie od jej charakteru. Codzienna posługa na rzecz Osób Zmarłych i ich bliskich jest misją realizowaną przez firmę od wielu lat, z dbałością o szczegóły i wrażliwością na potrzeby drugiego człowieka.

Zakład Pogrzebowy Marpol - Marcin Furgała

Działalność Zakładu Pogrzebowego Marpol w Kłodzku

Zakład Pogrzebowy MARPOL stale unowocześnia oferowane usługi i poszerza asortyment, podnosi kwalifikacje i współpracuje z czołowymi dostawcami z całego kraju. Jakość, jaką proponuje wszystkim Klientom, zdecydowanie wyróżnia zakład na kłodzkim rynku funeralnym. Zachęcamy do sprawdzenia pełnego obszaru działania firmy – zakłady pogrzebowe Kłodzko. Pomoc ze strony zaangażowanych pracowników rozpoczyna się na samym początku – personel bierze na swoje barki każdą kwestię związaną z dokumentami. Na podstawie stosownego upoważnienia obsługa wypełnia wszelkie formalności w urzędzie stanu cywilnego, kancelarii parafialnej i u zarządcy cmentarza. Występuje również w imieniu Rodziny o przyznanie zasiłku pogrzebowego z instytucji takich jak ZUS i KRUS. Każda Rodzina pragnąca pożegnać bliską osobę w sposób tradycyjny może wybierać spośród trumien wykonanych z najwyższej klasy drewna. Dla osób, które zaplanowały uroczystość poprzedzoną kremacją, firma posiada wiele urn ceramicznych, kamiennych czy też kompozytowych.

W siedzibie zakładu każdy Klient może zakupić niezbędne akcesoria funeralne, na przykład znicze, tabliczki nagrobne, krzyże oraz nekrologi. Zakład Pana Marcina Furgały świadczy usługi w sposób całościowy, co oznacza, że po stronie firmy pozostaje także organizacja oprawy kwiatowej oraz muzycznej. W ofercie dostępne są okazałe wieńce, wiązanki, stroiki i inne kompozycje kwiatowe wykonywane na specjalne zamówienie, a także usługi profesjonalnych muzyków. Kadra zakładu świadczy całodobowe usługi eksportacji Osób Zmarłych z miejsca zgonu. Niezależnie od tego, czy śmierć nastąpiła w domu, szpitalu, czy innej lokalizacji, personel pomoże Rodzinie natychmiastowo, przy użyciu specjalistycznych karawanów. Wyprowadzenie Osoby Zmarłej odbywa się w sposób sprawny, bezpieczny oraz zgodny z wymogami technicznymi i sanitarnymi. Dzięki wielokrotnym szkoleniom pracowników i ich doskonałym umiejętnościom z zakresu toalety i kosmetyki pośmiertnej każda Osoba Zmarła w dniu ostatniego pożegnania z Rodziną i bliskimi prezentuje się naturalnie i schludnie.

Dodatkowo zakład posiada w ofercie usługi przewozu Osoby Zmarłej na terenie kraju. Oferuje także transport międzynarodowy, odbywający się przy współpracy z zagranicznymi służbami i konsulami. Właściciel firmy zadbał o uwzględnienie wszystkich potrzeb Rodzin zgłaszających się po pomoc, przygotowując elegancką salę pożegnań. Ponadto istnieje możliwość dopasowania jej pod specjalne życzenie Klienta. Dzięki temu każdy może poświęcić się żałobie i oddać wspomnieniom w komforcie i spokoju. Całość prezentowanych usług daje Klientom pewność, że w tych ciężkich chwilach zyskają profesjonalną pomoc, należne wsparcie i zwykłe ludzkie współczucie. Firma dzięki wieloletniej i ciężkiej pracy zyskała miano godnej zaufania.

Gdzie znajduje się Zakład Pogrzebowy Marpol?

Na terenie powiatu kłodzkiego w województwie dolnośląskim – sprawdź zakłady pogrzebowe dolnośląskie, kompleksowe usługi funeralne świadczy Zakład Pogrzebowy MARPOL. Firma znajduje się w Kłodzku przy ul. Piastowskiej 9 i niesie pomoc całodobowo oraz codziennie – również w niedziele i wszystkie święta.