Historia Domu Pogrzebowego Leonardo

Dom Pogrzebowy LEONARDO, którego właścicielem jest Pan Ireneusz Stasik, istnieje od 1999 roku. Świadczy kompleksowe usługi mieszkańcom województwa dolnośląskiego, a w szczególności osobom z powiatu legnickiego i lubińskiego. Sprawdź szczegóły na podstronie zakłady pogrzebowe Legnica. Bogate doświadczenie w obsłudze pochówków różnych wyznań oraz doskonała umiejętność zrozumienia preferencji Klientów, sprawiają, że zakład cieszy się dużym uznaniem. Empatyczne podejście personelu do każdej Rodziny oraz gwarancja wysokiej jakości świadczonych usług znajdują odzwierciedlenie w licznych rekomendacjach firmy.

Zakres usług oferowanych przez Zakład Pogrzebowy Leonardo

Zakład Pogrzebowy LEONARDO świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe. Zajmuje się organizacją ceremonii wyznaniowych i świeckich. Personel firmy służy pomocą w zakresie transportu zwłok, ekshumacji, prac grabarskich, czy oprawy florystycznej. Co istotne do dyspozycji Osób korzystających z usług zakładu pozostaje całodobowa, profesjonalna chłodnia, sala pożegnań oraz nowoczesna flota karawanów. Jeżeli zaistnieje konieczność transportu Osoby Zmarłej z miejsca zgonu do zakładowej chłodni, doświadczeni kierowcy w dzień i w nocy służą swą pomocą. Świadczą oni usługi przewozowe w kraju i za granicą oraz doradzają w zakresie skompletowania niezbędnej dokumentacji i zezwoleń. Pracownicy podejmują się zaplanowania i nadzorowania zarówno tradycyjnych pochówków, jak i tych, związanych z procesem kremacji. Co bardzo ważne firma dysponuje własną, profesjonalną spopielarnią zwłok, która znajduje się na terenie zakładu, w miejscowości Lubin. Personel ze swojej strony zapewnia kompleksową obsługę. Zajmie się ustaleniem dogodnych dla Państwa terminów u duchownych, w kościołach, czy u zarządcy cmentarza, na którym ma się odbyć pochówek. Dba również o obsługę na cmentarzu i zajmuje się złożeniem ciała do grobu. Firma Pana Ireneusza służy pomocą w zakresie doboru niezbędnych utensyliów, ubioru i kosmetyki pośmiertnej Osób Zmarłych. Pracownicy doradzają odnośnie oprawy muzycznej i kwiatowej, a także pomagają w kwestii zaplanowania dowozu uczestników uroczystości na miejsce ostatniego pożegnania. Zespół doświadczonych florystów przygotowuje bukiety, wieńce oraz wiązanki zarówno z kwiatów żywych, jak i sztucznych. Możliwe jest również zamówienie spersonalizowanych dekoracji kwiatowych. Jeżeli Państwa Bliski życzył sobie, aby jego pogrzeb miał charakter świecki, zakład pogrzebowy zrealizuje go z udziałem wykwalifikowanego mistrza ceremonii. Zgromadzi on konieczne akcesoria, przygotuje stosowną oprawę muzyczną, wygłosi mowę pożegnalną na cześć Osoby Zmarłej oraz będzie czuwał nad prawidłowym przebiegiem całego pochówku. W siedzibie firmy w Legnicy można dokonać zakupu wszystkich, niezbędnych do realizacji pogrzebu utensyliów funeralnych. Szeroki wybór trumien, urn, tabliczek, krzyży oraz zniczy, dostępnych w konkurencyjnych cenach, sprawia, że każdy znajdzie tam coś, co będzie spełniało jego oczekiwania. Trumny wykonane są z wielu gatunków drewna – między innymi dębowe, sosnowe, czy z modrzewia, dostępne w różnych modelach i wariantach kolorystycznych. W ciągłej sprzedaży jest również ponad 100 różnych modeli urn. Wykonane są z ceramiki, drewna, kamienia, porcelany oraz innych wysokiej jakości materiałów. Dzięki wieloletniej współpracy z cenionymi producentami zakład daje gwarancję produktów najlepszej jakości. Kompleksowość oferty domu pogrzebowego gwarantuje, że wykwalifikowany personel wesprze Państwa także w budowie i przygotowaniu grobowca, późniejszej opiece nad grobem Zmarłego oraz pomoże w uzyskaniu należnego zasiłku (m.in. z KRUS-u i ZUS-u) jeszcze przed pogrzebem.

Adres biura Firmy Pogrzebowej Leonardo

Firma Pogrzebowa LEONARDO zlokalizowana jest w Legnicy przy ulicy Wrocławskiej 105. Kadra domu pogrzebowego pozostaje do dyspozycji całodobowo, w dni powszednie oraz w weekendy i święta, aby w razie konieczności udzielić Państwu natychmiastowej pomocy i zająć się eksportacją bliskiej Waszemu sercu Osoby.