Cele Zakładu Pogrzebowego Leonardo

Zakład pogrzebowy, którego właścicielem jest Pan Ireneusz Stasik, świadczy usługi funeralne na terenie powiatu lubińskiego i powiatu legnickiego w województwie dolnośląskim. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów działalności firmy w mieście Lubin – zakłady pogrzebowe Lubin. Firma Leonardo posiada bogate doświadczenie w branży pogrzebowej, sięgające 1999 roku. Właściciel oraz pracownicy dokładają wszelkich starań, aby każda przygotowana przez nich uroczystość odbyła się z godnością i szacunkiem zarówno dla Osoby Zmarłej, jak i jej Rodziny. Dzięki wieloletniej obecności na rynku funeralnym firma świadczy usługi na najwyższym poziomie, a grono zadowolonych Klientów potwierdza jakość wykonywanych przez nią usług.

Zakres działalności Zakładu Pogrzebowego Leonardo

Wykwalifikowana kadra pracowników Zakładu Pogrzebowego LEONARDO cechuje się ogromną empatią i profesjonalizmem. Zajmuje się nie tylko organizacją ceremonii pogrzebowych, ale przede wszystkim stara się otoczyć każdego Klienta troskliwą opieką i pomaga mu przejść przez ten niezwykle trudny czas. Firma realizuje zarówno tradycyjne pochówki, jak i ceremonie urnowe. Na życzenie Klienta wykonywane są coraz bardziej popularne kremacje zwłok. Co ważne, zakład pogrzebowy posiada własne krematorium na terenie Lubina. Doświadczeni pracownicy zajmują się wszystkimi sprawami formalnymi związanymi z procesem spopielenia zwłok.

 

budynek krematorium

 

Dzięki wyspecjalizowanej flocie nowoczesnych karawanów możliwy jest niemal natychmiastowy odbiór ciała z każdego miejsca i przewiezienie go do całodobowej chłodni. Karawany są także wykorzystywane w trakcie pogrzebu, do godnego przewiezienia trumny lub urny z zakładu pogrzebowego do sali pożegnań, a później na cmentarz. Pracownicy z pełnym szacunkiem zajmują się przygotowaniem ciała do pochówku. Przeprowadzają niezbędną toaletę, a także kosmetykę pośmiertną. Organizacja pogrzebu to także szereg formalności, które należy dopełnić. Dom pogrzebowy pomoże Państwu w kontaktach z takimi instytucjami jak ZUS, KRUS, czy Urząd Stanu Cywilnego. Pracownicy doradzają w kwestii uzyskania zasiłku pogrzebowego oraz innych należnych świadczeń. Pomagają również w skompletowaniu wszystkich niezbędnych dokumentów. W siedzibie zakładu pogrzebowego znajdziemy duży wybór akcesoriów funeralnych. Trumny wykonane są z wielu gatunków drewna, dostępne w różnych modelach i wariantach kolorystycznych. W ciągłej sprzedaży jest również ponad 100 różnych modeli urn. Dzięki współpracy z doświadczonymi producentami mogą zostać spełnione oczekiwania wszystkich, nawet najbardziej wymagających Klientów. Firma oferuje także klepsydry, krzyże, tabliczki nagrobne, odzież dla Osoby Zmarłej i inne niezbędne utensylia pogrzebowe. Przy zakładzie usytuowana jest kwiaciarnia, która zapewnia szeroki wybór wieńców i wiązanek, a także szarfy pogrzebowe z odpowiednim napisem na indywidualne życzenie Klienta. Do dyspozycji uczestników pogrzebu pozostaje sala pożegnań, gdzie przed uroczystościami w Kościele i na cmentarzu może zostać zorganizowana modlitwa różańcowa. Często zdarza się, że jest to jedyny moment, gdzie w ciszy, w kameralnym gronie można pożegnać się z Bliską Osobą.

 

kaplica pożegnalna

 

Uroczystości mogą także zostać wzbogacone o odpowiednią oprawę muzyczną, co niewątpliwie podkreśli ich charakter. Pracownicy dokładają wszelkich starań, aby każda ceremonia stanowiła podniosłe wydarzenie, które zarówno Rodzina, jak i zaproszeni żałobnicy będą jeszcze długo nosili w swojej pamięci. Klienci firmy mają także możliwość skorzystania z usług ekshumacji. Pracownicy udzielają fachowych porad dotyczących aspektu prawnego i organizacyjnego tej procedury, a także wykonują ją z zachowaniem wszelkich zasad sanitarnych i bezpieczeństwa. W bogatej ofercie zakładu znajdziemy także usługę budowy grobów. Firma oferuje zarówno grobowce pojedyncze, jak i rodzinne, groby dla dzieci i urnowe. Właściciel i pracownicy dokładają wszelkich starań, aby zapewnić profesjonalną obsługę wszystkich organizowanych ceremonii.

Kontakt z Zakładem Pogrzebowym Leonardo

Dom Pogrzebowy LEONARDO mieści się w Lubinie przy al. Niepodległości 18, natomiast krematorium zlokalizowane jest przy ulicy ul. Zacisze 1. Pracownicy firmy przez całą dobę pozostają do dyspozycji Klientów.