Historia Zakładu Pogrzebowego Leonardo

Firma Pogrzebowa LEONARDO rozpoczęła swą działalność w 1999 roku. Dlatego też, dzięki wieloletniemu doświadczeniu obecnie może poszczycić się opinią rzetelnej i sprawdzonej firmy. Często rekomendowana jest kolejnym osobom dotkniętym stratą Najbliższych. Co istotne pracownicy domu pogrzebowego, którego właścicielem jest Pan Ireneusz Stasik, do każdej Rodziny w żałobie podchodzą w sposób empatyczny i indywidualny. Za cel stawiają sobie zrozumienie jej oczekiwań i urzeczywistnienie ich w planowanej uroczystości pochówku. Swoistą wizytówką działania firmy jest pełne zaangażowanie pracowników w każdą powierzoną im usługę. Każda z ceremonii świadczona jest z zachowaniem najwyższych norm etycznych i sanitarnych oraz z zapewnieniem Osobie Zmarłej i jej Bliskim szacunku i godności.

Usługi oferowane przez Dom Pogrzebowy Leonardo

Zakład Pogrzebowy LEONARDO świadczy swym Klientom kompleksowe usługi funeralne. Firma oferuje podstawową pomoc związaną z pochówkiem Osób Zmarłych lub Ich transportem z miejsca zgonu do chłodni. Świadczy również usługi dodatkowe wynikające z konieczności przeprowadzenia ekshumacji, wybudowania grobowców czy przygotowania wieńców na ceremonię pożegnania. Personel firmy zajmuje się zaplanowaniem i obsługą zarówno pogrzebów religijnych, zgodnie z wyznaniem Osoby Zmarłej, jak i świeckich. Wspiera w dopełnieniu koniecznych formalności w urzędach i placówkach ochrony zdrowia oraz ustala dogodne dla Państwa terminy w parafiach i na cmentarzach. Dzięki swojej wiedzy oraz doświadczeniu pomaga wybrać niezbędne akcesoria funeralne, oprawę muzyczną i florystyczną ceremonii, czy też odzież dla Zmarłego. W trakcie realizacji pochówków bezwyznaniowych reprezentantem zakładu Pana Ireneusza jest profesjonalny mistrz ceremonii. Jego zadaniem jest zadbanie o oprawę kwiatową i muzyczną pogrzebu, przygotowanie i wygłoszenie mowy pożegnalnej, czy dobór właściwych utensyliów. W przypadku kiedy zdecydują się Państwo na usługę kremacji, pracownicy domu pogrzebowego zajmą się wszystkimi kwestiami związanymi z procesem. Co bardzo istotne, zakład pogrzebowy posiada własne, profesjonalne krematorium na terenie Lubina. Do dyspozycji uczestników pogrzebu pozostaje kameralna kaplica pożegnań, w której można w ciszy i spokoju pożegnać Ukochaną Osobę. Odwiedzając siedzibę firmy, możecie Państwo zapoznać się z szerokim asortymentem przygotowanych utensyliów pogrzebowych. Urny, trumny, tabliczki, odzież pogrzebowa, znicze czy krzyże są dostępne w konkurencyjnych cenach, wobec czego każdy z Państwa wybierze takie akcesoria, które najbardziej odpowiadają mu pod względem gustu oraz ceny. W skład rozbudowanej oferty zakładu wchodzą również profesjonalne usługi florystyczne, w ramach których, kompetentni floryści mogą przygotować wieńce, stroiki oraz wiązanki z żywych, sztucznych lub mieszanych kwiatów. Każda organizowana przez firmę ceremonia traktowana jest jako ta najważniejsza, a priorytetem dla personelu jest zadbanie o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Dom Pogrzebowy LEONARDO posiada w swym wyposażeniu nowoczesne karawany, które wykorzystywane są do lokalnych eksportacji Osób Zmarłych, ich przewozu na terenie całego kraju, a nawet transportu z zagranicy. Ponadto pracownicy zakładu pomogą Państwu w zakresie usług ekshumacji, budowy grobowców oraz opieki nad grobami Bliskich Wam Osób.

Lokalizacja Domu Pogrzebowego Leonardo

Siedziba główna Domu Pogrzebowego LEONARDO mieści się w Lubinie przy al. Niepodległości 18 – zakłady pogrzebowe Lubin. Zakład posiada również oddział w miejscowości Rudna przy ulicy Cichej 10. Firma we współpracy z Grupą Pogotowie Pogrzebowe świadczy profesjonalne usługi na terenie całego powiatu lubińskiego i legnickiego w województwie dolnośląskim. Zawsze wyrozumiali, kompetentni i gotowi udzielić szybkiej pomocy pracownicy, czuwają przez całą dobę, aby w razie zaistniałej potrzeby udzielić wyczerpujących odpowiedzi lub zająć się eksportacją Osoby Zmarłej do chłodni.