Misja Zakładu Pogrzebowego Leonardo

Zakład Pogrzebowy LEONARDO powstał w 1999 roku. Od tego czasu nieprzerwanie działa na rynku funeralnym w powiecie lubińskim i legnickim w województwie dolnośląskim. Jest niewątpliwie liderem na rynku usług pogrzebowych i cieszy się głębokim zaufaniem społecznym oraz bardzo dobrymi opiniami wśród mieszkańców. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, właściciel Pan Ireneusz Stasik, stara się systematycznie poszerzać zakres usług proponowanych przez firmę. Stawia na tradycję płynącą z dużego doświadczenia, ale jednocześnie wprowadza innowacje. W sposób bardzo delikatny i subtelny udało mu się połączyć te dwie cechy i nadać firmie indywidualny charakter ceniony na dolnośląskim rynku.

Szeroka oferta usług oferowana przez Zakład Pogrzebowy Leonardo

Firma od lat zajmuje się organizacją ceremonii pogrzebowych. Na życzenie Klientów realizowane są zarówno pogrzeby wyznaniowe, jak i świeckie. Właściciel oraz pracownicy Zakładu Pogrzebowego LEONARDO starają się każdą osobę zgłaszającą się do firmy otoczyć właściwą opieką i służyć jej wszelką radą. Ich celem jest pomoc na każdym etapie organizacji tej wyjątkowej ceremonii. Zaczynając od spraw formalnych, pomagają w przygotowaniu dokumentów do ZUS-u, zajmują się odebraniem aktu zgonu czy dopełnieniem procedur związanych z uzyskaniem zasiłku pogrzebowego. Oferta firmy każdorazowo dopasowywana jest do możliwości finansowych osób organizujących pogrzeb. Zakład zajmuje się transportem ciała Zmarłego z każdego miejsca, zarówno jeśli jest to dom rodzinny, szpital, hospicjum, jak i dom opieki, czy miejsce wypadku. Nowoczesna flota aut pozwala na organizację usługi sprawnie i bezpiecznie. Eksportacja ciała bądź prochów odbywa się nie tylko w Polsce, firma z pełnym profesjonalizmem zajmuje się również transportem międzynarodowym. Dzięki całodobowej chłodni ciało w godnych warunkach przebywa tam aż do dnia pogrzebu. Pracownicy z pełnym szacunkiem zajmują się przygotowaniem Osoby Zmarłej do pochówku, wykonują profesjonalną toaletę i kosmetykę pośmiertną. Firma w swojej ofercie posiada szeroką gamę odzieży pogrzebowej, a pracownicy zawsze chętnie doradzają w kwestii jej wyboru. W siedzibie firmy znajdziemy także duży wybór akcesoriów pogrzebowych. Unikalne wzory klepsydr i nekrologów, krzyży oraz tabliczek nagrobnych zaspokoją gusta nawet najbardziej wymagających Klientów. Bogatą ofertę przygotowała także kwiaciarnia działająca przy zakładzie pogrzebowym. Znajdziemy tam duży wybór wieńców i wiązanek, zarówno gotowych, jak i komponowanych na specjalne zamówienie. Możemy także skorzystać z możliwości dekoracji florystycznej kaplicy oraz sali pożegnań. Zakład pogrzebowy posiada także salon trumien i urn. Możemy dokonać wyboru spośród produktów wykonanych z najwyższej klasy materiałów. Dostępne są modele klasyczne oraz nowoczesne z bogatymi zdobieniami, a także trumny i urny ekologiczne. Korzystając z usług firmy mamy możliwość organizacji ceremonii świeckiej, prowadzonej przez mistrza ceremonii, oraz wyznaniowej. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, firma proponuje coraz popularniejszą ostatnio usługę kremacji. Co bardzo ważne, spopielenie zwłok odbywa się w profesjonalnym krematorium, które należy do zakładu. Pracownicy zajmują się wszystkimi formalnościami związanymi z procesem. Dodatkowo do dyspozycji uczestników ceremonii pozostaje kameralna sala pożegnań, w której można w ciszy i spokoju pożegnać się z Bliską Osobą.

Gdzie znajdziemy Zakład Pogrzebowy Leonardo

Biuro firmy Zakład Pogrzebowy LEONARDO znajduje się w Lubinie przy ulicy Wierzbowej 66. Zachęcamy do sprawdzenia – zakłady pogrzebowe Lubin. Pracownicy pozostają do dyspozycji przez siedem dni w tygodniu, dwadzieścia cztery godziny na dobę. Ich indywidualne podejście do każdej przygotowywanej uroczystości sprawia, że w tak trudnym okresie będą mogli Państwo w spokoju przeżywać żałobę, nie martwiąc się o kwestie formalne związane z pogrzebem. Firma od początku istnienia stawia na rzetelność i profesjonalizm.