Zakład Pogrzebowy Janusz Woźnicki rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe w Mieroszowie

Zakład Pogrzebowy Janusz Woźnicki istnieje na wałbrzyskim rynku funeralnym od 1987 roku. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów działania firmy m.in. na terenie Wałbrzycha – zakłady pogrzebowe Wałbrzych. Firma od lat stale wspiera i pomaga Klientom w godnym pożegnaniu ich bliskich Zmarłych. Wieloletnie doświadczenie, wiedza i rzetelność w realizacji ceremonii pogrzebowych oraz wysoka jakość świadczonych usług przyczyniły się do zyskania przez zakład renomy i uznania wśród mieszkańców powiatu wałbrzyskiego. Firma dysponuje wykwalifikowaną kadrą oraz własnym, profesjonalnym zapleczem w postaci chłodni, prosektorium oraz nowoczesnych karawanów pogrzebowych i samochodów technicznych. Mottem właściciela oraz pracowników zakładu jest profesjonalna, rzetelna i godna posługa, bez względu na finansowe możliwości Klientów.

Usługi, jakie zapewnia Zakład Pogrzebowy Janusz Woźnicki w Mieroszowie

Zakład Pogrzebowy JANUSZ WOŹNICKI od ponad trzydziestu lat świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe. Pomaga w zorganizowaniu ceremonii ostatniego pożegnania oraz zajmuje się profesjonalnym transportem Osób Zmarłych zarówno w Polsce, jak i za granicą. Kompetentny personel, który posiada wieloletnie doświadczenie, wykonuje i nadzoruje każdą z wymienionych usług. Zakład Pana Woźnickiego dysponuje czterema profesjonalnymi karawanami pogrzebowymi. Dzięki temu eksportacja Osób Zmarłych może być świadczona całodobowo. Transport zwłok odbywa się z każdego wskazanego miejsca, niezależnie od tego, czy jest to dom prywatny, szpital, hospicjum czy inna placówka. Pracownicy zadbają również o kompleksowe przygotowanie Osoby Zmarłej do pochówku. Wykonają profesjonalną toaletę i kosmetykę pośmiertną. Kadrę firmy pana Woźnickiego stanowią osoby wykształcone, empatyczne i pełne wyrozumiałości. Chcąc maksymalnie odciążyć bliskich Osoby Zmarłej w dopełnieniu koniecznych formalności, pracownicy zakładu przejmują obowiązek prowadzenia pełnej dokumentacji.  Mogą również reprezentować Rodzinę w  odpowiednich urzędach i instytucjach oraz w Jej imieniu wystąpić o przyznanie należnego zasiłku pogrzebowego.

Wszystkie Osoby zgłaszające się do zakładu otrzymają natychmiastową pomoc. Niezależnie od tego, czy pochówek ma się odbyć zgodnie z kanonem wyznawanej przez Zmarłego wiary, czy też ceremonia ma mieć charakter świecki. Według Państwa życzeń pracownicy zrealizują pogrzeb tradycyjny oraz pochówek poprzedzony procedurą kremacji. Warto zaznaczyć, że Klienci zakładu udając się do biura, mogą na miejscu ustalić szczegóły planowanej uroczystości, podpisać dokumentację oraz zapoznać się z dostępnymi utensyliami. Na miejscu można również dokonać zakupu niezbędnych akcesoriów pogrzebowych takich jak: obramowania nagrobne, krzyże oraz odzieży dla Zmarłych. Osoby korzystające z oferty Zakładu Pogrzebowego Pana Woźnickiego, nie muszą martwić się również o oprawę florystyczną oraz muzyczną ceremonii pochówku.  Doświadczeni floryści wykonają wiązanki, wieńce, a także dekoracje kwiatowe wedle Państwa preferencji. Natomiast oprawa muzyczna może zostać przygotowana z wykorzystaniem trąbki oraz skrzypiec.

Siedziba Domu Pogrzebowego Janusz Woźnicki

Zakład Pogrzebowy Janusz Woźnicki znajduje się na Dolnym Śląsku, w Wałbrzychu przy alei Jana Pawła II 3A, B. Dodatkowo Zakład posiada filię w dzielnicy Biały Kamień przy ulicy Andersa 141. Swym zasięgiem obejmuje cały powiat wałbrzyski. Pracownicy dostępni są przez 7 dni w tygodniu, także w niedziele i święta, aby zawsze mogli udzielić Państwu niezbędnej pomoc. Służą pomocą, wiedzą oraz fachową obsługą i niezbędnymi informacjami. Dodatkowo firma świadczy swoje usługi mobilnie, dzięki czemu wystarczy jeden telefon, aby oddelegowani pracownicy przyjechali we wskazane miejsce i tam ustalili niezbędne szczegóły dotyczące pochówku.