Zakład Pogrzebowy Woźnicki rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe w Boguszowie-Gorcach

Zakład Pogrzebowy Woźnicki rozpoczął działalność w 1987 roku. Na przestrzeni ponad trzydziestu lat zdobył ogromną wiedzę i doświadczenie. Podstawą wykonywania tej specyficznej profesji jest ponadprzeciętna wrażliwość na ludzkie cierpienie, a także ogromne pokłady empatii i szacunku dla Osób Zmarłych i ich Rodzin. Kadrę zakładu Pana Janusza stanowią pracownicy cechujący się wysoką kulturą osobistą oraz umiejętnością wsłuchiwania się w potrzeby osób oczekujących wsparcia w tych trudnych chwilach. Od początku istnienia firmy, właściciel dba o stały jej rozwój, a także poszerzanie zaplecza technicznego. Zakład posiada nowoczesną chłodnię oraz własne prosektorium będące pod nadzorem wysokiej klasy specjalisty anatomopatologa.

Usługi pogrzebowe świadczone przez Zakład Pogrzebowy Janusz Woźnicki w Boguszowie-Gorcach

Zakładu Pogrzebowego JANUSZ WOŹNICKI posiada bogate doświadczenie, które umożliwia wykonywanie usług na najwyższym poziomie. Pracownicy do każdego zadania podchodzą indywidualnie, a także z ogromnym wyczuciem. Po otrzymaniu zgłoszenia o śmierci zajmują się przewiezieniem Osoby  Zmarłej z miejsca zgonu do zakładowej chłodni. Następnie do pracy przystępują specjaliści biegli w zakresie tanatokosmetyki. Uzupełnieniem toalety pośmiertnej jest ubranie w strój żałobny dostarczony przez bliskich lub wybrany z zasobów zakładu. Następną czynnością wymagająca wskazówek i akceptacji Klientów jest dobranie odpowiedniej trumny. Jest ona poprzedzona decyzją o rodzaju planowanego pochówku.

W przypadku pogrzebu tradycyjnego, z wykorzystaniem klasycznej trumny, Rodzina może ją wybrać spośród wielu wzorów i modeli dostępnych w siedzibie firmy. Jeżeli ostatnią wolą Osoby Zmarłej lub decyzją Rodziny jest pochówek urnowy, konieczne jest wybranie specjalnej trumny kremacyjnej, która musi być wykonana z odpowiednich materiałów. Kompleksowym przeprowadzeniem kremacji zajmuje się zakład. Najbliżsi rozstrzygają, do jakiej urny złożyć prochy. Wachlarz wzorów jest bardzo bogaty. Można wybierać spośród urn wykonanych z drewna, kamienia czy też kompozytu, dostępnych w różnych kolorach i z różną ilością zdobień.

Firma zajmuje się także dopasowaniem odpowiedniej oprawy florystycznej. Pracownicy zadbają o dobór wieńca, wiązanki czy też bukietów zgodnie z preferencjami Rodziny. Do kwiatów załączone mogą być spersonalizowane szarfy. Pracownicy na życzenie Bliskich przygotują podkład muzyczny odgrywany w trakcie całej uroczystości lub w jej określonych częściach. O śmierci najbliższych można poinformować poprzez przygotowaną przez pracowników klepsydrę z indywidualną grafiką. Zakład pogrzebowy dysponuje dodatkowymi akcesoriami wykorzystywanymi przy uroczystościach wyznaniowych, a także świeckich. Firma posiada rozbudowaną flotę samochodów pogrzebowych. Nowoczesne pojazdy techniczne i karawany pozwalają na bezpieczny transport zwłok w trumnach i urnach nawet na bardzo duże odległości. Pracownicy zajmą się dopełnieniem wszystkich koniecznych formalności przy eksportacji krajowej, jak również zagranicznej. Pojazdy utrzymane są w nienagannej estetyce, co czyni uroczystość pogrzebową pełną elegancji i dostojności. Wychodząc naprzeciw potrzebom wszystkich Klientów, zakład wprowadził usługę mobilnego biura, co w znaczny sposób ułatwia dopełnienie formalności związanych z organizacją uroczystości pogrzebu.

Gdzie znajduje się siedziba Zakładu Pogrzebowego Janusz Woźnicki?

Zakład Pogrzebowy Woźnicki zapewnia pomoc mieszkańcy Wałbrzycha, a także całego powiatu wałbrzyskiego w tych trudnych chwilach związanych z utratą najbliższych. Siedziba zakładu pogrzebowego w Wałbrzychu mieści się przy Alei Jana Pawła II 3 A, B. Pracownicy dyżurują 24 godziny na dobę, aby jak najszybciej zająć się przewiezieniem ciała Osoby Zmarłej do chłodni, a także udzielić natychmiastowego wsparcia Bliskim pogrążonym w żałobie.