Zakład Pogrzebowy Wałbrzych – współpraca z Pogotowiem Pogrzebowym

Zakład pogrzebowy w Wałbrzychu sygnowany nazwiskiem właściciela, Pana Janusza Woźnickiego, od 1987 roku świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe na terenie powiatu wałbrzyskiego w województwie dolnośląskim. Firma gwarantuje najwyższą jakość usług i profesjonalną obsługę każdej ceremonii. Drzwi Zakładu Pogrzebowego JANUSZ WOŹNICKI otwarte są dla wszystkich osób, niezależnie od tego, jaką wyznają wiarę, a także jaki jest ich status finansowy. Pracownicy zajmują się wszystkimi kwestiami organizacyjnymi pogrzebu. Ich priorytetem jest przejęcie przykrych obowiązków ciążących na Rodzinie Osoby Zmarłej w tych trudnych chwilach. Pozostają dyspozycyjni w każdym przypadku, codziennie, przez całą dobę.

Usługi pogrzebowe w Wałbrzychu oferowane przez Zakład Pogrzebowy Janusz Woźnicki

Zakład Pogrzebowy JANUSZ WOŹNICKI posiada doskonałe zaplecze techniczne, dzięki czemu świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe. Każda Rodzina zgłaszająca się po pomoc może liczyć na natychmiastową reakcję ze strony firmy oraz fachowe doradztwo. Zaangażowany personel dba o to, aby każdy Klient uzyskał wszechstronne i wyczerpujące informacje na każdym etapie organizacji ceremonii pożegnalnej. Zakład Pogrzebowy wszystkie uroczystości pogrzebowe wykonuje z dbałością o najdrobniejsze detale. Obsługa firmy na podstawie upoważnienia ze strony Rodziny wypełnia wszystkie niezbędne formalności w urzędach i innych instytucjach, ale też u zarządcy cmentarza i w kancelarii parafialnej. Możliwe jest także wystąpienie w imieniu Klienta o przyznanie zasiłku pogrzebowego z ZUS, bądź KRUS, w ramach którego rozliczany jest pochówek. Firma daje Rodzinom możliwość skorzystania z usług mobilnego biura osobom, które nie mogą z jakichś względów dotrzeć do zakładu.

Zaplecze zakładu wyposażone jest w szeroki wybór trumien i urn, wykonanych z wysokiej jakości materiałów. Właściciel zakładu zadbał również o akcesoria funeralne w postaci obramowań nagrobnych, krzyży, tabliczek i nekrologów. W zakładzie funkcjonuje dział zajmujący się oprawą kwiatową pochówków. Profesjonalni floryści przygotowują wieńce i wiązanki. Oferta zakładu obejmuje całodobową eksportację Osób Zmarłych z miejsca zgonu – każda Rodzina w przypadku nieuniknionej okoliczności może liczyć na pomoc ze strony pracowników. Firma posiada specjalistyczne wozy techniczne i karawany. Oferuje przewóz Osoby Zmarłej na terenie kraju, a także sprowadzenie ciała z zagranicy, dzięki posiadaniu certyfikatów, pozwoleń i stałej współpracy z urzędami i odpowiednimi służbami.

W zakładzie znajdują się nowoczesne pomieszczenia chłodnicze, w których dokonuje się toalety i kosmetyki pośmiertnej. Zabiegi z zakresu tanatokosmetyki przywracają Zmarłemu nienaganny i schludny wygląd w dniu ostatniego pożegnania z Rodziną i Bliskimi. Na miejscu istnieje również możliwość zakupu odzieży pośmiertnej, która dostępna jest w wielu rozmiarach i wariantach kolorystycznych. Szeroki katalog usług prezentowanych przez zakład Pana Janusza Woźnickiego zapewnia kompleksową pomoc niezależnie od sytuacji, w jakiej znajduje się Rodzina. Indywidualne podejście do Klienta, a także zwykła ludzka życzliwość, są priorytetem wypełnianym każdego dnia przez całą kadrę zakładu. Dzięki wieloletniej, rzetelnej pracy zakład zyskał miano firmy godnej zaufania i polecanej na dolnośląskim rynku funeralnym.

Gdzie znajduje się siedziba Zakładu Pogrzebowego Woźnicki w Wałbrzychu?

Zakład Pogrzebowy JANUSZ WOŹNICKI zlokalizowany jest w Wałbrzychu przy ulicy Jana Pawła II 3A, B – zakłady pogrzebowe Wałbrzych. Właściciel wraz z zaufanym personelem pozostają do dyspozycji każdej osoby znajdującej się w trudnej sytuacji, przez całą dobę, każdego dnia. Pomoc uzyskać można także w niedziele i wszystkie święta.