Zakład Pogrzebowy Janusz Woźnicki rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe w Głuszycy

Zakład Pogrzebowy JANUSZ WOŹNICKI powstał w 1987 roku. Od tego czasu jego pracownicy, niezmiennie z zaangażowaniem i wyczuciem wspierają Rodziny Osób Zmarłych. Wieloletnie doświadczenie na rynku funeralnym sprawia, że firma zapewnia kompleksowe usługi pogrzebowe oraz gwarantuje wysoką jakość ich wykonania. Dom Pogrzebowy dysponuje wykwalifikowaną kadrą pracowników, posiada wymagane do świadczenia usług funeralnych certyfikaty oraz w pełni profesjonalne zaplecze techniczne. Dysponuje własną chłodnią, prosektorium oraz karawanami i samochodami technicznymi. Bez względu na porę dnia lub nocy kompetentny personel zakładu jest w stanie udzielić Państwu dokładnych informacji oraz zająć się eksportacją ciała Zmarłego do chłodni. Zajmuje się również dopełnieniem koniecznych formalności w instytucjach publicznych i prywatnych.

Usługi świadczone przez Zakład Pogrzebowy Janusz Woźnicki w Głuszycy

Zakład Pogrzebowy JANUSZ WOŹNICKI świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe związane z pochówkiem Osób Zmarłych oraz Ich transportem. Doświadczeni pracownicy dopełniają wszelkich kwestii formalnych w urzędach i innych instytucjach oraz pomagają Rodzinie w uzyskaniu należnego zasiłku pogrzebowego. Kadra firmy specjalizuje się w obsłudze ceremonii o charakterze religijnym oraz świeckim. Wykonuje zarówno pogrzeby tradycyjne, podczas których Zmarły pochowany jest do grobu w klasycznej trumnie, jak i pochówki urnowe. Zakład pana Woźnickiego, od wielu lat, we współpracy z pobliskim krematorium, świadczy usługi kremacji oraz dba o dopełnienie wszystkich związanych z tym procedur. W wyznaczonym terminie kremacji pracownicy dowożą Osobę Zmarłą na miejsce spopielenia w specjalnej trumnie kremacyjnej. Po zakończeniu procesu odbierają prochy w wybranej przez Państwa urnie i transportują ją z powrotem do firmy, aby tam oczekiwały na dzień pochówku na cmentarzu. Istnieje również możliwość zarezerwowania sali pożegnań, gdzie Rodzina może spokojnie pożegnać się z Osobą Zmarłą oraz odmówić w Jej intencji modlitwę.

Ceremonie o charakterze bezwyznaniowym mogą zostać przeprowadzone przez wykwalifikowanego mistrza ceremonii. Do jego obowiązków należy zaplanowanie oraz czuwanie nad prawidłowym przebiegiem uroczystości, a także przygotowanie i wygłoszenie mowy pożegnalnej na cześć Zmarłego. Kompleksowość oferty zakładu sprawia, że nie muszą Państwo troszczyć się o dodatkową oprawę pochówku. Kadra firmy zadba o odpowiednią oprawę muzyczną na cmentarzu, przygotuje okolicznościowe wieńce i wiązanki oraz rozwiesi nekrologi. Również profesjonalna kosmetyka Osoby Zmarłej pozostaje w gestii pracowników pana Janusza. Warto pamiętać, że wszystkie konieczne do sprawnej realizacji pogrzebu utensylia dostępne są w biurach zakładu na terenie Wałbrzycha. Możecie tam Państwo dokonać wyboru spośród wielu wzorów i modeli trumien, krzyży, urn, tabliczek, odzieży dla Zmarłych czy też obramowań nagrobnych.

Gdzie znajduje się Zakład Pogrzebowy Woźnicki?

Zakład Pogrzebowy Woźnicki swoje profesjonalne usługi świadczy w Wałbrzychu, a także  w całym powiecie wałbrzyskim w województwie dolnośląskim. Szczegóły można sprawdzić tutaj – zakłady pogrzebowe Wałbrzych. Firma na terenie miasta posiada dwa biura. Siedziba główna zlokalizowana jest przy alei Jana Pawła II 3 A, B. Drugie biuro mieści się przy ulicy Andersa 141. Na miejscu można wybrać utensylia, zgłosicie prośbę o natychmiastową eksportację Osoby Zmarłej, jak również uzyskać szczegółowe informacje dotyczące świadczonych usług. Jeżeli Rodzina Zmarłego nie jest w stanie dotrzeć do biura zakładu, pracownik uda się pod wskazany adres, aby tam móc dopełnić wymaganych formalności.