fbpx
Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy JANUSZ WOŹNICKI Wałbrzych

al. Jana Pawła II 3A,B, 58-316 Wałbrzych

801 12 12 12

74 666 38 33

Zakład Pogrzebowy Wałbrzych, kompleksowe usługi pogrzebowe w Wałbrzychu.

Zobacz

Usługi Pogrzebowe Wałbrzych, sprawdzone Zakłady Pogrzebowe w Wałbrzychu

Zakład pogrzebowy w Wałbrzychu, który jest rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe, świadczy całodobowe usługi pogrzebowe, organizuje pogrzeby, transport zwłok, kremacje, pozostaje do Państwa dyspozycji przez całą dobę.

Herb miasta WałbrzychWałbrzych to miasto na prawach powiatu położone w województwie dolnośląskim, na południowym zachodzie Polski. Liczba ludności Wałbrzycha wynosi 111 356 mieszkańców. Miasto to jest ośrodkiem naukowym Polskiej Akademii Nauk oraz ośrodkiem akademickim i przemysłowym. Aglomeracja jest także węzłem drogowym, przez który przebiega wiele dróg wojewódzkich. Dodatkowo przez miasto prowadzi linia kolejowa do Czech. Wałbrzych to dawny ośrodek wydobycia i przetwórstwa węgla kamiennego, obecnie miasto charakteryzuje silnie rozwinięty przemysł budowlany, motoryzacyjny, spożywczy, a także ceramiczny.

Wałbrzych słynie z dużej ilości zabytkowych pałaców, obiektów sakralnych, a także zamków. Jednym z nich jest Zamek Książ – trzeci największy zamek w Polsce, leżący na Szlaku Zamków Piaskowskich. Kolejnym ciekawym zabytkiem Wałbrzycha jest palmiarnia. Co ciekawe, jest to najstarszy tego typu obiekt w Polsce, w swoich bogatych zasobach posiada ponad 250 gatunków roślin z całego świata.

Wiemy, jak trudno jest wybrać zakład pogrzebowy. Dlatego chcemy Ci pomóc. Zadzwoń pod nr naszej infolinii 801 12 12 12 – odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy Ci znaleźć godny zaufania, sprawdzony zakład pogrzebowy w Wałbrzychu.

Pogotowie Pogrzebowe w Wałbrzychu

Zakład pogrzebowy w Wałbrzychu, który wybrało Pogotowie Pogrzebowe, posiada wieloletnie doświadczenie i tradycje. Dzięki nieprzerwanej i stale rozwijającej się działalności świadczy usługi na najwyższym poziomie, zapewnia godną posługę bez względu na możliwości finansowe Klienta. Firma z Wałbrzycha kładzie nacisk na profesjonalizm i szacunek do Rodziny oraz Osoby Zmarłej. Wykwalifikowany personel zakładu służy pomocą przy załatwianiu formalności w kościele, na cmentarzu, a także w urzędach.

Zakład Pogrzebowy Janusz Woźnicki Wałbrzych oferuje również przygotowanie ciała do pogrzebu poprzez pielęgnację, makijaż i ubranie. Firma dysponuje szeroką ofertą trumien, urn, tablic pogrzebowych, a także krzyży w różnych wzorach i rozmiarach. Dysponuje własną chłodnią oraz prosektorium nadzorowanym przez lekarza medycyny sądowej, zajmuje się całodobową obsługą Klienta, realizując usługę zgodnie ze wszystkimi oczekiwaniami. Zakład zajmuje się również krajowym oraz międzynarodowym transportem zwłok, eksportacją zwłok z mieszkań oraz kremacją.

Pogrzeby Wałbrzych

Zakład pogrzebowy z Wałbrzycha gwarantuje fachowość i profesjonalizm pracowników, pomoc zarówno przy nekrologach, wieńcach, wiązankach, jak i bardziej skomplikowanych usługach, np. kremacji. Firma pogrzebowa z Wałbrzycha specjalizuje się zarówno w przygotowywaniu pogrzebów tradycyjnych z użyciem trumny, jak i urnowych. Wrażliwość i empatia personelu oraz wysoka jakość wykonywanych przez firmę usług pogrzebowych owocuje od lat pozytywnymi opiniami wielu Klientów.

Cmentarze w Wałbrzychu

W Wałbrzychu znajduje się wiele, bo ponad 10 cmentarzy, większość z nich to cmentarze parafialne i komunalne. Jednym z nielicznych w Wałbrzychu reliktów wojennych jest niestety popadający w ruinę Cmentarz Żołnierzy Armii Czerwonej, położony w dzielnicy Gaj. Jest to miejsce pochówku 534 osób, w tym 424 żołnierzy, a także jeńców wojennych. Tożsamość wielu, bo ponad stu pochowanych osób nie została ustalona mimo intensywnych prac historyków oraz pasjonatów historii regionu. W zachodniej części Wałbrzycha mieści się z kolei nekropolia żydowska – założona w 1902 roku. Część zachodnia cmentarza zawiera głównie nagrobki sprzed II Wojny Światowej, część wschodnia – nagrobki po okresie II Wojny Światowej. Na cmentarzu znajduje się również okazały dom przedpogrzebowy oraz pomnik poświęcony pamięci Osób Zmarłych w obozach koncentracyjnych.

Krematorium w Wałbrzychu

Na terenie Wałbrzycha nie funkcjonuje żadna spopielarnia zwłok. Zakłady pogrzebowe w mieście Wałbrzych mające w ofercie usługi kremacji, realizują je przy współpracy z krematoriami z innych miast Dolnego Śląska.

Masz pytania?

Pogotowie Pogrzebowe

Skontaktuj się z naszym działem pomocy

Całodobowa Infolinia

801 12 12 12

881 280 205

801 12 12 12   Infolinia Pogotowie Pogrzebowe