Historia powstania Domu Pogrzebowego Charon Małgorzata Zientek

Zakład Pogrzebowy Charon Małgorzata Zientek działa na terenie województwa wielkopolskiego od 2015 roku. Świadczy swe renomowane i kompleksowe usługi mieszkańcom powiatu rawickiego, gostyńskiego oraz Leszna i okolic. Powstał, aby pomóc Państwu przejść przez trudny czas organizacji pochówku z godnością, w spokoju oraz przy zachowaniu wymaganych procedur i wysokich standardów.

Oferta Zakładu Pogrzebowego Charon Małgorzata Zientek

Firma Pogrzebowa Charon, której właścicielką jest Pani Małgorzata Zientek, świadczy kompletne usługi funeralne o charakterze globalnym. Realizuje usługi pogrzebu oraz transportu zmarłych, zarówno w kraju jak i za granicą. Domeną Zakładu jest skrupulatne zaplanowanie, przeprowadzenie i obsługa pochówków tradycyjnych, kremacji oraz pogrzebów świeckich, przy udziale profesjonalnego mistrza ceremonii. Kadrę firmy stanowią wieloletni, doświadczeni pracownicy, którzy skupieni na Państwa oczekiwaniach pomogą i doradzą w najważniejszych kwestiach organizacyjnych. Bazując na swojej wiedzy oraz znajomości rynku usług funeralnych doradzą Wam jaką urnę lub trumnę wybrać, polecą dogodne na konsolację miejsce, a nawet podpowiedzą jaki nagrobek zamówić. Wszystko to w trosce o Państwa poczucie bezpieczeństwa, komfort oraz możliwości finansowe.

Lokalizacja Firmy Pogrzebowej Charon Małgorzata Zientek  

Zakład Pogrzebowy Charon Małgorzata Zientek czynny jest całą dobę, przez wszystkie dni tygodnia oraz święta. Możecie być Państwo pewni, że niezależnie od pory, zawsze udzielona zostanie wam pomoc. Biura firmy zlokalizowane są w Rawiczu na ulicy Kadeckiej 34 oraz w Gostyniu przy Placu Marcinkowskiego 3.

Ceremonia Pogrzebowa Zakład Pogrzebowy CHARON