Zakład pogrzebowy w Bojanowie rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

W Bojanowie Pogotowie Pogrzebowe współpracuje z zaufaną firmą funeralną, która od lat świadczy profesjonalne usługi pogrzebowe na najwyższym poziomie. Pracownicy firmy Zakład Pogrzebowy Charon są pełni empatii, zrozumienia i współczucia. Zaangażowani w każde zadanie, a także dyskretni i delikatni z uwagi na to, jak specyficzna jest branża, w której pracują. Nie pozostawiają nikogo bez pomocy, w tej ciężkiej sytuacji utraty bliskiej osoby. Dyspozycyjni są każdego dnia, przez całą dobę, ponieważ śmierć zawsze przychodzi nieoczekiwanie, nie w porę.

Oferta, jaką przygotował sprawdzony przez nas zakład pogrzebowy w Bojanowie

Zakład Pogrzebowy Charon świadczy szereg usług pogrzebowych i cmentarnych. Realizuje:

  • Pogrzeb tradycyjny, kiedy Zmarły jest składany do grobu w trumnie. Wciąż jest to najczęściej wybierana forma pochówku w naszej tradycji i kulturze.
  • Pogrzeb kremacyjny, poprzedzony spopieleniem zwłok Osoby Zmarłej. Z roku na rok pogrzeby poprzedzone kremacją stają się coraz popularniejsze i zyskują coraz więcej zwolenników. Jest to spowodowane przepełnieniem cmentarzy, a także często niższym kosztem, niż w przypadku pogrzebu tradycyjnego.
  • Pogrzeby różnych wyznań, najczęściej organizowanymi ceremoniami są te w obrządku katolickim, jednak firma specjalizuje się również w wykonywaniu uroczystości innych wyznań.
  • Pogrzeby świeckie, które pozbawione są wszelkich symboli religijnych. W tym przypadku ceremonię prowadzi doświadczony mistrz ceremonii, który niejako jest odpowiednikiem księdza w pogrzebie tradycyjnym. W Polsce pogrzeby świeckie nie są zbyt popularne z uwagi na to, że większość mieszkańców naszego kraju jest katolikami. Jeżeli jednak Państwa bliski był osobą niewierzącą lub niepraktykującą, mogą być Państwo pewni, że zakład, któremu zaufaliśmy w Bojanowie, przygotuje uroczystość bezwyznaniową na najwyższym poziomie.

Zaangażowani w misję firmy pracownicy udzielają pomocy i wsparcia na każdym etapie przygotowania ceremonii ostatniego pożegnania. Na życzenie i po otrzymaniu stosownego pełnomocnictwa, zajmują się wypełnieniem kwestii formalno-prawnych w urzędach, w kancelarii parafialnej i u zarządcy cmentarza. Doświadczeni kierowcy przez całą dobę przyjmują zgłoszenia na przewóz zwłok z miejsca zgonu (niezależnie od wskazanej lokalizacji) do zakładowej, nowoczesnej chłodni.

Klienci mają możliwość bezgotówkowego rozliczenia usług w ramach uzyskanego zasiłku pogrzebowego z ZUS-u bądź z KRUS-u. Pracownicy dostosowują się do potrzeb i oczekiwań bliskich Osoby Zmarłej, a także do ich możliwości finansowych. Niemniej nie wpływa to na jakość oferowanych przez firmę usług. Dodatkowo w siedzibie firmy oraz w jej oddziałach kupić można wszelkie niezbędne akcesoria funeralne, trumny, urny, a także wieńce i wiązanki pogrzebowe.

Gdzie znajduje się siedziba zakładu, który rekomendujemy w Bojanowie?

Głowna siedziba zakładu pogrzebowego, który działa również na terenie Bojanowa, znajduje się przy ulicy Słupia Kapitualna 110 w Rawiczu. Wszystkich niezbędnych formalności dopełnią państwo, udając się pod wskazany adres, pracownicy dyspozycyjni są przez całą dobę, każdego dnia. Firma dział na terenie powiatu górowskiego w województwie dolnośląskim, a także w powiecie wielkopolskim, w powiecie rawickim, leszczyńskim i w Lesznie, sprawdź zakłady pogrzebowe Leszno.