Zakład Pogrzebowy w Górze wybrany przez Pogotowie Pogrzebowe

Pogotowie Pogrzebowe w Górze do współpracy wybrało zakład pogrzebowy, który od wielu lat organizuje uroczystości pogrzebowe z najwyższą starannością. Zakład Pogrzebowy Charon to firma, która posiada stabilną pozycję na rynku funeralnym województwa dolnośląskiego, sprawdź zakłady pogrzebowe dolnośląskie. Pracownicy każdego dnia z oddaniem i zaangażowaniem wspierają bliskich Osób Zmarłych, a także organizują wyjątkowe uroczystości pożegnalne. Sumienność, rzetelność oraz wrażliwość to cechy, które najlepiej opisują kadrę zakładu.

Usługi oferowane przez sprawdzony zakład pogrzebowy w Górze

Zakład Pogrzebowy Charon wspiera na każdym etapie organizacji pogrzebu. Pomocna dłoń pracowników zakładu wyciągnięta jest w stronę każdego człowieka, zakład ma doświadczenie w organizacji ceremonii zarówno tradycyjnych różnych wyznań, kremacji, jak również pochówków świeckich, z udziałem mistrza ceremonii. Wykwalifikowana kadra pomoże Państwu w wypełnieniu wszelkich formalności w urzędach oraz w kościele, a także wykona usługę w ramach rozliczenia bezgotówkowego. Kadra po uzyskaniu stosownego pełnomocnictwa może reprezentować bliskich Osoby Zmarłej w ZUS-ie lub KRUS-ie celem uzyskania należnego zasiłku pogrzebowego.

Pracownicy fachowo doradzą przy wyborze niezbędnych do przeprowadzenia godnego pochówku  akcesoriów. Klienci w siedzibie firmy mogą wybrać:

  • trumnę bądź urnę,
  • klepsydry spośród wielu dostępnych wzorów, krzyże i tabliczki nagrobne,
  • a także wieńce, wiązanki i bukiety kondolencyjne.

Szeroka oferta zakładu obejmuje również odbiór ciała z miejsca zgonu. Transport zwłok lub prochów realizowany jest na terenie całego kraju, a także poza jego granicami. Firma dysponuje także szykownymi autokarami do przewozu gości ceremonii. Zakład dostosowuje się do możliwości finansowych każdego Klienta oraz realizuje godną, pełną szacunku ceremonię zgodnie ze wszystkimi oczekiwaniami.

Siedziba zakładu pogrzebowego, z którym współpracujemy w Górze

Główna siedziba rekomendowanego przez nas zakładu pogrzebowego w Górze (zakłady pogrzebowe Góra) znajduje się w miejscowości Słupia Kapitualna 110 w gminie Rawicz. Pracownicy gotowi są udzielić pomocy w każdej chwili, niezależnie od pory dnia i nocy, dyspozycyjni są przez całą dobę, również w niedziele oraz dni świąteczne. Starają się dopasować charakter udzielnej pomocy do indywidualnych potrzeb zgłaszającej się osoby.