Rekomendowany przez nas zakład pogrzebowy w Bogorii

Pogotowie Pogrzebowe w Bogorii zaufało sprawdzonemu zakładowi pogrzebowemu, który świadczy kompleksowe usługi funeralne. Zakład Pogrzebowy Eden, którego właścicielem jest Pan Artur Chojna, posiada bogatą tradycję i ugruntowaną pozycję na rynku świętokrzyskich przedsiębiorstw funeralnych. Wieloletni okres prowadzenia działalności pozwolił na wykreowanie wizerunku firmy rzetelnej i godnej zaufania. Zakład pogrzebowy niesie pomoc i wsparcie w  bolesnym czasie, jakimi jest odejście bliskiej osoby.

Pomoc udzielana przez zakład Pogotowia Pogrzebowego w Bogorii

Pogrzeby Chojna to firma funeralna, która specjalizuje się w kompleksowej organizacji pogrzebów na terenie powiatu staszowskiego. Dysponuje wyspecjalizowanym zapleczem funeralnym, jak też fachowym i zdyscyplinowanym zespołem pracowników. Firma realizuje transport zwłok zarówno na terenie Polski, jak i poza jej granicami. Każdy przewóz ciała bądź prochów jest traktowany profesjonalnie i z dbałością o wszelkie szczegóły. Ponadto personel dba o profesjonalne przygotowanie ciała do pochówku, włącznie z toaletą pośmiertną i ubieraniem. Pracownicy zdają sobie sprawę, jak trudne są to chwile dla Rodziny, oraz jak delikatne i odpowiedzialne zadanie zostaje im powierzone.

Zakład pogrzebowy dokłada wszelkich starań, aby ułatwić dokonywanie wszystkich formalności, w tym niezwykle trudnym czasie dla bliskich Osoby Zmarłej. Dlatego w ofercie firmy znajdziemy pomoc w uzyskaniu należnego zasiłku pogrzebowego, a także w innych sprawach formalnych. Pracownicy chętnie pomogą zarówno w podjęciu decyzji o formie pogrzebu, jak i przebiegu całej ceremonii.

W ramach usług firmy znajduje się także usługa kremacji. Ta forma pogrzebu jest coraz częściej wybierana przez bliskich Osoby Zmarłej. Po spopieleniu ciała odbywa się tradycyjna ceremonia pogrzebowa, a zamiast trumny do grobu składana jest urna. Kremacja zwłok ma wiele plusów. Przede wszystkim stanowi najbardziej ekologiczny i bezpieczny sposób pochówku zwłok. Należy także pamiętać, że na całym świecie wciąż umierają ludzie, których należy pochować, a więc z czasem potrzebujemy coraz więcej miejsca na cmentarze, a spopielenie zwłok sprawia, że pochówek zajmuje znacznie mniej przestrzeni. Poza tym kremacja zwłok w ostatecznym rozrachunku jest często tańsza niż tradycyjny forma pochówku ciała Zmarłego. Staje się ona coraz popularniejszą formą chowania Zmarłych. W trudnych dla Państwa chwilach, gdy odchodzi bliska osoba, istotne jest dopełnienie wszelkich formalności związanych z pochówkiem, a także udzielenie niezbędnych porad. Firma wspiera swoich Klientów podczas całego procesu związanego z kremacją zwłok Zmarłego.

Firma oferuje szeroki asortyment wszelkich akcesoriów i dewocjonaliów pogrzebowych. Biuro obsługi klienta jest czynne całodobowo przez 7 dni w tygodniu. Właściciel zapewnia także szeroki wybór kwiatów, wiązanek i wieńców pogrzebowych, a także zniczy.

duży wieniec pogrzebowy z białych kwiatów z szarfą

Dodatkowo zakład pogrzebowy zapewnia profesjonalną oprawę muzyczną uroczystości oraz udostępnia autokar, jeśli takie jest życzenie osoby organizującej pogrzeb. Niewątpliwie atutem firmy jest także wykonywanie ekshumacji zwłok i szczątków, jeśli jest taka konieczność lub prośba Rodziny.

Główna siedziba Zakładu Pogrzebowego Eden

Główna siedziba Zakładu Pogrzebowego Eden znajduje się w Staszowie przy ulicy ul. 11-Listopada 42 – zakłady pogrzebowe Staszów. W ramach współpracy z Pogotowiem Pogrzebowym firma posiada oddziały w Staszowie, Bogorii, a także w miejscowości Osiek oraz Szydłów i Połaniec.