Zakład pogrzebowy w Staszowie uznany przez Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy Eden rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe w Staszowie cieszy się dużym zaufaniem, renomą i jest ceniony na rynku funeralnym województwa świętokrzyskiego. Bogata tradycja i doświadczenie z niej czerpane, a także indywidualne podejście do każdego Klienta to priorytety firmy, której właścicielem jest Pan Artur Chojna.

Karawany firmy zakład pogrzebowy eden ze staszowa pod budynkiem kościoła

Usługi pogrzebowe w Staszowie świadczone przez sprawdzony zakład pogrzebowy – Chojna Pogrzeby

Zakład pogrzebowy w Staszowie oferuje kompleksową organizację pogrzebów. Stawia na indywidualne podejście do Klienta oraz szybki odbiór i transport zwłok, a także ich przechowanie w nowoczesnej, profesjonalnej chłodni. Firma zapewnia dopełnienie wszystkich formalności związanych z ZUS-em  czy KRUS-em. Wybierając usługi tego zakładu możemy także liczyć na natychmiastową wypłatę zasiłku pogrzebowego.

Niewątpliwie atutem firmy jest organizacja transportu Osoby Zmarłej z każdego wskazanego miejsca zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Wykwalifikowani pracownicy wykonują szereg zabiegów przygotowujących Zmarłego do pochówku –  m.in. jest to toaleta pośmiertna i tanatokosmetyka. Zakład pogrzebowy ze Staszowa oferuje także wiele wzorów odzieży pogrzebowej. W ofercie firmy znajdziemy szeroki wybór trumien, urn i krzyży. Nowoczesne wzornictwo, produkty wykonane z najwyższej jakości materiałów, a także profesjonalna porada wysoko wykwalifikowanej kadry, sprawią, że uroczystość pogrzebowa będzie wyjątkowa i podniosła.

wieniec pogrzebowy i wzory tabliczek nagrobnych

Dodatkowo zakład pogrzebowy zapewnia wyjątkową oprawę muzyczną z udziałem skrzypka lub trębacza, a także oprawę kwiatową. Na życzenie bliskich Osoby Zmarłej, którzy organizują pogrzeb, firma udostępnia autokary, które ułatwiają logistykę ceremonii. Zakład służy także profesjonalną pomocą w przypadku usług ekshumacji.

Pogrzeb z kremacją w Staszowie

Zakład pogrzebowy ze Staszowa wykonuje nie tylko pogrzeby tradycyjne, ale również te, poprzedzone kremacją, dzięki współpracy  z nowoczesnym krematorium. Kremacja polega na spopieleniu ciała w specjalnie do tego przygotowanej trumnie. Następnie prochy Zmarłego zostają umieszczone w urnie i przekazane Rodzinie. Urny mogą zostać złożone w tradycyjnym grobie lub w kolumbarium ściennym. Pracownicy biura obsługi klienta pomogą dopełnić wszelkich formalności dotyczących tej formy pochówku.

Siedziba rekomendowanego przez nas zakładu pogrzebowego w Staszowie

Zakład Pogrzebowy Eden znajduj się w Staszowie przy ulicy 11-Listopada 42. Firma zapewnia kompleksowe usługi pogrzebowe na terenie całego powiatu staszowskiego. W ramach współpracy z Pogotowiem Pogrzebowym zakład ma oddziały w miejscowościach: Staszów (zakłady pogrzebowe Staszów), Bogoria, Szydłów, Połaniec.