Zakład pogrzebowy w Szydłowie rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Zakład pogrzebowy Eden w Szydłowie, który współpracuje z Pogotowiem Pogrzebowym, posiada bogate doświadczenie funeralne. Firma w pierwszej kolejności bierze pod uwagę oczekiwania Klienta. Do każdej osoby podchodzi w sposób indywidualny. Drzwi zakładu, którego właścicielem jest Pan Artur Chojna, otwarte są dla wszystkich, którzy znaleźli się w bolesnej sytuacji straty bliskich.

Usługi pogrzebowe świadczone przez sprawdzony zakład pogrzebowy w Szydłowie

Zakład Pogrzebowy Eden tworzą pracownicy, którzy starają się łączyć tradycję z nowoczesnością. Są do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę. Zawsze pełni zrozumienia i empatii, każdą osobę traktują w sposób indywidualny. Doświadczenie nabyte przez lata pozwala zrozumieć i wyjść naprzeciw problemom każdego Klienta. Swoim zasięgiem firma obejmuje cały powiat staszowski. Usługi rozpoczynają się wraz z przyjęciem zlecenia. Po dopełnieniu podstawowych formalności następuje odebranie ciała Zmarłego z  miejsca zgonu np. mieszkania, szpitala, domu opieki czy hospicjum. Następnie ciało jest przewożone do nowoczesnej, spełniającej wszystkie normy unijne chłodni, gdzie czeka na godny pochówek.

W biurze firmy dopełnią Państwo wszelkich procedur związanych z organizacją pogrzebu. Pracownicy pomogą także w złożeniu odpowiednich dokumentów związanych z formalnościami w ZUS-ie lub KRUS-ie. Firma posiada w swojej ofercie szeroki wybór trumien, urn, a także krzyży w bardzo konkurencyjnych cenach. W jej siedzibie mogą Państwo zakupić także odzież pogrzebową. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, zakład wprowadził również usługi kremacji. Spopielenie ciała odbywa się w profesjonalnym krematorium, z którym współpracuje rekomendowany przez nas zakład pogrzebowy. Wszelkie formalności związane z tą formą pochówku są dopełniane przez zaangażowanych pracowników. W ramach usług pogrzebowych skorzystać można także z bogatej oferty florystycznej. Wieńce, wiązanki, a także bukiety pogrzebowe są przygotowywane z najwyższą starannością. Bogaty wybór kompozycji kwiatowych uczyni każdą uroczystość jeszcze bardziej godną i podniosłą.

wieniec pogrzebowy w kształcie serca z napisem na szarfie

Zakład pogrzebowy z Szydłowa współpracuje również z profesjonalnym zakładem kamieniarskim. Wszystkie pomniki są wykonywane z najwyższej klasy materiałów. Dodatkowo firma wykonuje usługi ekshumacji. Ponadto na życzenie osób organizujących pogrzeb udostępnia autokar, który pozostaje do dyspozycji gości ceremonii pogrzebowej.

Siedziba Zakładu Pogrzebowego Eden

Zakład Pogrzebowy Eden znajduje się w Szydłowie przy ulicy Opatowskiej 2. Ponadto druga siedziba firmy mieści się w Staszowie przy ulicy 11-Listopada 42. Zachęcamy także do przejścia na podstronę – zakłady pogrzebowe Staszów.

srebrny karawan pogrzebowy pod budynkiem zakładu pogrzebowego eden