Zakład pogrzebowy Rybnik rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy STYX dzięki wieloletniemu doświadczeniem, stara się sprostać wszelkim wymaganiom bliskich Osoby Zmarłej i zapewnia najwyższy poziom wykonywanych usług. Jest to firma rodzinna, która działa na terenie Rybnika i okolic już od 1986 roku, sprawdź zakłady pogrzebowe Rybnik. Życiu od zawsze towarzyszy śmierć. Niemniej pojawiając się, zawsze zaskakuje, wywołuje szok, ból i tęsknotę za bliską osobą. Nie wszyscy, mierząc się ze startą, są w stanie poradzić sobie samodzielnie z ciążącymi obowiązkami, które się z nią wiążą. Firma Pogrzebowa Styx, z którą współpracuje Pogotowie Pogrzebowe, od lat wspiera osoby pogrążone w żałobie, potrzebujące pomocy w organizacji pogrzebu. Pracownicy firmy robią wszystko, aby każdy pogrzeb był przygotowany z godnością i poszanowaniem Osoby Zmarłej oraz jej Rodziny. Wypełniają swoje obowiązki niezwykle taktownie i delikatnie, tak aby nie zranić pogrążonych w smutku bliskich.

pogrzeb tradycyjny - Zakład Pogrzebowy Styx

Usługi pogrzebowe w Rybniku świadczone przez całą dobę

Zakład Pogrzebowy w Rybniku od początku swojego istnienia skupia się na kompleksowej organizacji uroczystości pogrzebowych. Gwarantuje wszechstronną pomoc oraz fachowe doradztwo zarówno jeśli chodzi o przygotowanie ceremonii ostatniego pożegnania, jak i dobór niezbędnych akcesoriów funeralnych. Pracownicy służą swoją wiedzą i doświadczeniem na każdym etapie organizacji pogrzebu. Dyspozycyjni są przez całą dobę, każdego dnia, aby w razie potrzeby móc natychmiast udzielić pomocy. Pomagają w dopełnieniu wszelkich kwestii formalnych w urzędach oraz innych instytucjach np. w kościele czy też w administracji cmentarza. Po stosownym upoważnieniu ze strony Rodziny mogą podjąć się wszelkich procedur mających na celu otrzymanie niezbędnych dokumentów, bez których niemożliwe jest rozpoczęcie przygotowań do pogrzebu. Ceremonię wykonają zgodnie z oczekiwaniami i możliwościami finansowymi każdej z Rodzin.

Transport zwłok realizowany przez Zakład Pogzrebowy Styx

Zakład Pogrzebowy zapewnia natychmiastowa pomoc związaną z transportem zwłok. Dzięki nowoczesnym karawanom spełniającym najwyższe standardy techniczne możliwy jest transport zarówno na terenie Polski, jak i sprowadzenie ciała z zagranicy. Eksportacja Osoby Zmarłej odbywa się z każdego wskazanego miejsca do certyfikowanej chłodni. Personel, który bierze udział w licznych szkoleniach, wykonuje profesjonalną toaletę i kosmetykę pośmiertną. Firma może zrealizować pogrzeb każdego wyznania, a także wykonuje ceremonie bezwyznaniowe zarówno z wykorzystaniem tradycyjnych trumien, jak i urn. Kremacja odbywa się przy współpracy z profesjonalnym krematorium, dzięki czemu przebiega sprawnie i bezpiecznie. Wszystkimi formalnościami związanymi z nią zajmuje się kadra domu pogrzebowego, bez konieczności angażowania Rodziny.

Zaplecze techniczne - karawany pogrzebowe - Zakład Pogrzebowy Styx Rybnik śląskie - transport zwłok

Organizacja pogrzebu w Rybniku

Zakład pogrzebowy z Rybnika dzięki współpracy z renomowanymi producentami posiada szeroki asortyment najwyższej jakości produktów niezbędnych do organizacji godnego pogrzebu. Trumny, jak też urny dostępne są w różnych modelach, wykonane z drewna, kamienia oraz innych materiałów. Ponadto w siedzibie firmy dostępnych jest wiele utensyliów funeralnych takich jak: krzyże, tabliczki nagrobne, odzież dla Osoby Zmarłej, a także szereg dewocjonaliów. Każda uroczystość może zostać wzbogacona o odpowiednią oprawę muzyczną oraz kwiatową. Zakład przygotowuje wyjątkowe dekoracje kwiatowe ze świeżych kwiatów m.in. palmy, wieńce, wiązanki, stroiki. Zespół pracowników troszczy się o dostarczenie ich we właściwym czasie na miejsce uroczystości pogrzebowych. Oprawa muzyczna zostaje wykonana przy pomocy instrumentów zgodnych z życzeniem Bliskich. Dodatkowo Firma Pogrzebowa Styx do dyspozycji Rodziny przygotowała salę pożegnań, a podczas uroczystości na cmentarzu mogą zostać wykorzystane namioty pogrzebowe.

Namioty pogrzebowe na cmentarzu - Zakład Pogrzebowy Styx Rybnik

Siedziba Zakładu Pogrzebowego Styx w Rybniku

Zakład Pogrzebowy Styx mieści się w Rybniku przy ulicy Małachowskiego 70, z kolei druga siedziba zlokalizowana jest w Centrum przy ul. Rudzkiej 73. Firma dzięki niezwykłej skrupulatności, a także rzetelności w podejściu do wykonywanych obowiązków zdobyła uznanie i renomę wśród mieszkańców Rybnika i całego powiatu rybnickiego.