Zakład pogrzebowy w Czerwionce-Leszczynach rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy Styx z Rybnika zajmuje się organizacją ceremonii pogrzebowych na Śląsku. Z najwyższą starannością dba o wszystkie aspekty organizacji pogrzebu w Rybniku i okolicach. Więcej szczegółów przeczytają Państwo na podstronie podstronie zakłady pogrzebowe Rybnik. Jest to firma rodzinna, która działa od 1986 roku. Od początku działalności stawia na najwyższą jakość i profesjonalne usługi pogrzebowe oraz spełnienie oczekiwań Klientów. Wykwalifikowana kadra dokłada wszelkich starań, aby przejąć na siebie całość przygotowań do pogrzebu. Doskonale zdaje sobie sprawę, że w zderzeniu ze śmiercią najbliższych trudno poradzić sobie z przeżywaniem rozstania i jednocześnie zaplanować godne pożegnanie. Dlatego pracownicy z największym zaangażowaniem zajmują się stroną formalną i każdym szczegółem uroczystości.

Usługi pogrzebowe sprawdzonego zakładu pogrzebowego w Czerwionce-Leszczynach

Zakład Pogrzebowy z Rybnika dzięki wieloletniej, profesjonalnej działalności zdobył zaufanie Pogotowia Pogrzebowego i jest przez nas rekomendowany w całym powiecie rybnickim. Śmierć bliskich zawsze jest niespodziewana, a my nigdy nie jesteśmy gotowi na takie przeżycia. Często nie jesteśmy w stanie wszystkim zająć się w należyty sposób. Ponadto zdarza się, że nie posiadamy dostatecznej wiedzy o procedurach i kolejnych czynnościach potrzebnych do przeprowadzenia pogrzebu. W tak bolesnym czasie przydatni są profesjonaliści, którzy o wszystko zadbają i opracują dokładny plan. Tacy właśnie są pracownicy Firmy Pogrzebowej Styx, z uwzględnieniem przepisów zaplanują i kompleksowo przeprowadzą uroczystość ostatniego pożegnania.

Urna pogrzebowa w karawanie - przygotowanie pogrzebu przez Zakład Pogrzebowy Styx

Transport zwłok odbywa się  z każdego miejsca – mieszkania, domu, szpitala, hospicjum, czy innej wskazanej przez osobę zgłaszającą lokalizacji. Eksportacja Osoby Zmarłej realizowana jest na terenie całej Polski, z zachowaniem odpowiednich warunków sanitarnych i bezpieczeństwa. Zmarły przed pogrzebem jest profesjonalnie przygotowywany do złożenia w trumnie. Doświadczony personel zakładu przeprowadza toaletę i kosmetykę pośmiertną, a także zabiegi z zakresu balsamacji. Rodzina na miejscu może także wybrać odpowiedni strój żałobny dla Zmarłego.

Zakład pogrzebowy z Rybnika dysponuje szeroką ofertą trumien, jak również urn. Na życzenie Rodziny kompleksowo przeprowadzą kremację zwłok. Dekoracje kwiatowe nadają ceremonii podniosłego, uroczystego charakteru, dlatego też pracownicy wykonają wieniec według katalogowego wzorca, a także na specjalne, indywidualne zamówienie. Dopełnieniem uroczystego pożegnania jest oprawa muzyczna, którą przygotują doświadczeni muzycy. Zakład organizuje pogrzeby w każdym obrządku religijnym. Ceremonię świecką poprowadzi mistrz ceremonii. Firma w swoich zasobach posiada niezbędne akcesoria funeralne.

Gdzie znajduje się siedziba zakładu pogrzebowego, który działa w Czerwionce-Leszczynach?

Zakład Pogrzebowy STYX z Rybnika jest rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe w Czerwionce-Leszczynach. Jego główna siedziba znajduje się w Rybniku pad adresem Małachowskiego 70. Pracownicy pozostają do dyspozycji przez całą dobę, również w dni świąteczne, firma gwarantuje maksymalne wsparcie w czasie organizacji każdego etapu pogrzebu.

Zakład Pogrzebowy Styx - czarny karawan pogrzebowy