Zakład Pogrzebowy w Świerklanach rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy STYX, którego właścicielem jest Pan Tomasz Wałach, charakteryzuje się bogatym doświadczeniem zdobytym podczas długoletniej działalności. Zapewnia kompleksową pomoc w przygotowaniu ceremonii pogrzebowej. Reprezentuje najwyższą jakość usług, profesjonalizm, a także wrażliwość na potrzeby drugiego człowieka i cenną, bogatą wiedzę z zakresu branży funeralnej. Priorytetem dla Pana Tomasza oraz jego pracowników jest indywidualne podejście do każdego Klienta bez względu na jego sytuację finansową czy też wyznawaną wiarę. Dokładają wszelkich starań, aby każda realizowany przez nich pogrzeb był pełen godności, szacunku i klasy.

Zakład Pogrzebowy Styx - pogrzeb z urną - obsługa na cmentarzu

Usługi, jakie zapewnia sprawdzony zakład pogrzebowy w Świerklanach

Zakład Pogrzebowy STYX dba o to, aby każda Rodzina z województwa śląskiego, która zgłosi się do zakładu, otrzymała kompleksową pomoc ze strony firmy. Właściciele wraz z personelem pomagają na każdym etapie związanym z organizacją i obsługą uroczystości pogrzebowej. Mogą oni w imieniu Rodziny wypełnić wszystkie niezbędne formalności w urzędzie, w kościele oraz na cmentarzu, a także na podstawie stosownego upoważnienia wystąpić o przyznanie zasiłku pogrzebowego z ZUS lub KRUS. Firma Pogrzebowa Styx świadczy pomoc w zakresie przewozu Osoby Zmarłej dzięki wyposażeniu firmy w specjalistyczne karawany najlepszych marek. Personel zakładu dokonuje całodobowej eksportacji ciała z miejsca zgonu, niezależnie od lokalizacji. Wyprowadzenie Osoby Zmarłej odbywa się w sposób sprawny i bezpieczny, przy zachowaniu wszelkich norm sanitarnych i technicznych. Wykwalifikowani pracownicy wykonują profesjonalne zabiegi z zakresu toalety, a także kosmetyki pośmiertnej.

Karawany Zakładu Pogrzebowego Styx

Zakład Pogrzebowy Styks zrealizuje zarówno pogrzeb tradycyjny z wykorzystaniem tradycyjnej trumny, jak i pochówek urnowy – we wszystkich obrządkach religijnych. Zajmuje się także profesjonalnym przygotowaniem uroczystości świeckich. Zakład pogrzebowy z Rybnika prowadzi fachowe doradztwo przy wyborze odpowiedniej trumny bądź urny. Oprawę kwiatową uroczystości zapewnia zespół doświadczonych florystów, wykonujących wieńce, wiązanki, stroiki i inne kompozycje na specjalne zamówienie Klienta. Oprawę muzyczną wraz z nagłośnieniem zapewniają profesjonalni muzycy, gwarantujący uroczystość pełną powagi i wzruszeń. Pomoc ze strony firmy jest kompleksowa i nieoceniona w obliczu bolesnej straty. Każda Rodzina, pragnąca dokonać kremacji bliskiej osoby, może liczyć na wsparcie przy wypełnieniu formalności i ustaleniu terminów w krematorium. Całość usług prezentowanych przez firmę daje każdemu Klientowi gwarancję, że uroczystość pożegnalna odbędzie się z niebywałą klasą, a także powagą, a Osoba Zmarła zostanie potraktowana z szacunkiem i godnością.

Msza pogrzebowa - pogrzeb przygotowywany przez Zakład Pogrzebowy Styx

Kontakt do Zakładu Pogrzebowego Styx

Zakład Pogrzebowy Styx to firma rodzinna, która działa na terenie Rybnika i okolic od 1986 roku. Podczas długoletniej, profesjonalnej działalności zdobyła zaufanie i jest uznawana za solidną i uczciwą firmę. Wykonuje usługi pogrzebowe godnie, z należytym szacunkiem i w konkurencyjnych cenach. Przygotuje uroczysty pochówek. Siedziba zakładu mieści się przy ulicy Małachowskiego 70 w Rybniku, sprawdź zakłady pogrzebowe Rybnik. Działa całodobowo, każdego dnia, na terenie powiatu rybnickiego, a także miasta Żory w województwie śląskim.