Zakład Pogrzebowy w Żorach rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy STYX świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe w miejscowości Żory (zakłady pogrzebowe Żory) oraz na terenie Rybnika i powiatu rybnickiego w województwie śląskim. Odejście bliskiej osoby jest bardzo trudnym, ale jednocześnie nieuniknionym etapem w życiu każdego człowieka. W tak ciężkich chwilach najważniejsze jest poczucie bezpieczeństwa, stabilności oraz uzyskanie należnego wsparcia i troski. Firma Pogrzebowa Styx udziela pomocy każdej osobie w pełnym zakresie, bez względu na jej wyznanie, światopogląd oraz status materialny. Stawia na profesjonalizm i sumienną realizację uroczystości pogrzebowej, pełnej godności, piękna i wzruszeń, dzięki czemu zyskała miano firmy godnej zaufania.

Zakład Pogrzebowy Styx - obsługa - pogrzeb urnowy

Usługi pogrzebowe Żory świadczone przez sprawdzony zakład pogrzebowy

Zakład Pogrzebowy Styx stara się tak pomagać, aby każdy Klient mógł spokojnie przeżyć żałobę, bez zmartwień o przykre formalności i dodatkowe obowiązki spoczywające na jego barkach. Każda Rodzina zgłaszająca się po pomoc do firmy może liczyć na zespół niezawodnych i wykwalifikowanych pracowników, którzy gotowi są nieść wsparcie już od pierwszych chwil. Na podstawie stosownego upoważnienia ze strony Rodziny, personel wypełnia wszystkie niezbędne formalności w urzędzie stanu cywilnego, kancelarii parafialnej oraz u zarządcy cmentarza. Służy pomocą również w uzyskaniu zasiłku pogrzebowego, a pogrzeb może zostać zorganizowany bezgotówkowo w oparciu o otrzymane świadczenia.

Kadra pracowników dzięki wielokrotnym szkoleniom, w sposób sprawny i bezpieczny dokonuje eksportacji Osoby Zmarłej. Odbywa się ona całodobowo z każdego wskazanego miejsca, niezależnie od lokalizacji. Karawany renomowanych marek, bogate doświadczenie kadry pracowników oraz ich cenna wiedza sprawiają, że wszystko odbywa się zgodnie z przepisami prawa oraz surowymi normami technicznymi i sanitarnymi. Firma zrealizuje zarówno pogrzeb tradycyjny, jak i pochówek urnowy, które poprzedza kremacja zwłok. W przypadku decyzji o spopieleniu ciała, pracownicy pomagają Rodzinie w skompletowaniu niezbędnej dokumentacji. Z kolei, kiedy realizowany jest pogrzeb tradycyjny, personel wykonuje profesjonalną toaletę i kosmetykę pośmiertną z najwyższym poszanowaniem Osoby Zmarłej.

Urna pogrzebowa w karawanie Zakładu Pogrzebowego Styx

Dzięki fachowemu doradztwu każdy Klient może liczyć na wybór odpowiedniej trumny bądź urny, wykonanej z materiałów wysokiej klasy. Dzięki doświadczonym florystom Rodziny zyskują możliwość wyboru spośród różnorodnych kompozycji kwiatowych. Przygotowywane są wieńce, wiązanki, bukiety okolicznościowe oraz stroiki z wykorzystaniem najwyższej jakości świeżych kwiatów. Firma oferuje również niezapomnianą oprawę muzyczną. Wybór instrumentów, przy pomocy których zostanie wykonana, zależy od decyzji bliskich Osoby Zmarłej. Profesjonalizm i skrupulatne przygotowanie każdego elementu związanego z ceremonią pożegnalną jest priorytetem Firmy Pogrzebowej Styx.

Zakład Pogrzebowy Styx, Zakład Pogrzebowy Rybnik - namiot pogrzebowy z logo firmy

Gdzie znajduje się siedziba zakładu pogrzebowego rekomendowanego przez nas w Żorach?

Zakład Pogrzebowy STYX ma swoją główną siedzibę w Rybniku przy ulicy Małachowskiego 70, kilka kilometrów od Żor. Pełen empatii, cierpliwości i kultury osobistej personel pozostaje do dyspozycji Rodzin codziennie – także we wszystkie niedziele i święta. Udziela wsparcia bez względu na porę dnia i nocy.