Zakład Pogrzebowy w Żorach rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy STYX świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe w miejscowości Żory (zakłady pogrzebowe Żory) oraz na terenie Rybnika i powiatu rybnickiego w województwie śląskim. Odejście bliskiej osoby jest bardzo trudnym, ale jednocześnie nieuniknionym etapem w życiu każdego człowieka. W tak ciężkich chwilach najważniejsze jest poczucie bezpieczeństwa, stabilności oraz uzyskanie należnego wsparcia i troski. Firma Pogrzebowa Styx udziela pomocy każdej osobie w pełnym zakresie, bez względu na jej wyznanie, światopogląd oraz status materialny. Stawia na profesjonalizm i sumienną realizację uroczystości pogrzebowej, pełnej godności, piękna i wzruszeń, dzięki czemu zyskała miano firmy godnej zaufania.

Usługi pogrzebowe Żory świadczone przez sprawdzony zakład pogrzebowy

Zakład Pogrzebowy Styx stara się tak pomagać, aby każdy Klient mógł spokojnie przeżyć żałobę, bez zmartwień o przykre formalności i dodatkowe obowiązki spoczywające na jego barkach. Każda Rodzina zgłaszająca się po pomoc do firmy może liczyć na zespół niezawodnych i wykwalifikowanych pracowników, którzy gotowi są nieść wsparcie już od pierwszych chwil. Na podstawie stosownego upoważnienia ze strony Rodziny, personel wypełnia wszystkie niezbędne formalności w urzędzie stanu cywilnego, kancelarii parafialnej oraz u zarządcy cmentarza. Służy pomocą również w uzyskaniu zasiłku pogrzebowego, a pogrzeb może zostać zorganizowany bezgotówkowo w oparciu o otrzymane świadczenia.

Zakład Pogrzebowy Styx, Zakład Pogrzebowy Rybnik - duży karawan pogrzebowy

Kadra pracowników dzięki wielokrotnym szkoleniom, w sposób sprawny i bezpieczny dokonuje eksportacji Osoby Zmarłej. Odbywa się ona całodobowo z każdego wskazanego miejsca, niezależnie od lokalizacji. Karawany renomowanych marek, bogate doświadczenie kadry pracowników oraz ich cenna wiedza sprawiają, że wszystko odbywa się zgodnie z przepisami prawa oraz surowymi normami technicznymi i sanitarnymi. Firma zrealizuje zarówno pogrzeb tradycyjny, jak i pochówek urnowy, które poprzedza kremacja zwłok. W przypadku decyzji o spopieleniu ciała, pracownicy pomagają Rodzinie w skompletowaniu niezbędnej dokumentacji. Z kolei, kiedy realizowany jest pogrzeb tradycyjny, personel wykonuje profesjonalną toaletę i kosmetykę pośmiertną z najwyższym poszanowaniem Osoby Zmarłej.

Zakład Pogrzebowy Styx, Zakład Pogrzebowy Rybnik - urna pogrzebowa

Dzięki fachowemu doradztwu każdy Klient może liczyć na wybór odpowiedniej trumny bądź urny, wykonanej z materiałów wysokiej klasy. Dzięki doświadczonym florystom Rodziny zyskują możliwość wyboru spośród różnorodnych kompozycji kwiatowych. Przygotowywane są wieńce, wiązanki, bukiety okolicznościowe oraz stroiki z wykorzystaniem najwyższej jakości świeżych kwiatów. Firma oferuje również niezapomnianą oprawę muzyczną. Wybór instrumentów, przy pomocy których zostanie wykonana, zależy od decyzji bliskich Osoby Zmarłej. Profesjonalizm i skrupulatne przygotowanie każdego elementu związanego z ceremonią pożegnalną jest priorytetem Firmy Pogrzebowej Styx.

Zakład Pogrzebowy Styx, Zakład Pogrzebowy Rybnik - namiot pogrzebowy podczas pogrzebu na cmentarzu

Gdzie znajduje się siedziba zakładu pogrzebowego rekomendowanego przez nas w Żorach?

Zakład Pogrzebowy STYX ma swoją główną siedzibę w Rybniku przy ulicy Małachowskiego 70, kilka kilometrów od Żor. Oddział firmy z kolei mieści się w Rybniku przy ulicy Rudzkiej 73. Pełen empatii, cierpliwości i kultury osobistej personel pozostaje do dyspozycji Rodzin codziennie – także we wszystkie niedziele i święta. Udziela wsparcia bez względu na porę dnia i nocy.