Zakład pogrzebowy Kłobuck rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy Kadłubski zapewnia najwyższej jakości usługi pogrzebowe. Jest to najstarsza rodzinna firma w powiecie kłobuckim, która istnieje nieprzerwanie od 1967 roku, sprawdź zakłady pogrzebowe Kłobuck. Organizuje pogrzeby na terenie całej Polski zarówno tradycyjne, jak i kremacje. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wysokiej kulturze osobistej pracowników, a także zaangażowaniu, każdy pogrzeb wykonany jest z najwyższą starannością i taktem.

Zakład pogrzebowy i usługi pogrzebowe Kłobuck

Kompleksowe usługi pogrzebowe w Kłobucku zapewnia Zakład Pogrzebowy „Kadłubski”. Zaangażowana kadra stara się przejąć na siebie wszelkie obowiązki związane z organizacją pogrzebu, tak, aby bliscy mogli skupić się na spokojnym przeżywaniu żałoby i pożegnaniu z Osobą Zmarłą. Pracownicy zdają sobie sprawę, w jak trudnej sytuacji znalazła się Rodzina, dlatego starają się otoczyć ją wsparciem i opieką. Po otrzymaniu upoważnienia mogą w imieniu najbliższych zająć się wszystkimi formalnościami urzędowymi – akt zgonu, zasiłek pogrzebowy ZUS/KRUS, a także ustalić konieczne kwestie w kancelarii parafialnej i na cmentarzu.

Zakład pogrzebowy prowadzi działalność przez całą dobę, każdego dnia tygodnia, dzięki temu natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia może przetransportować ciało. Zapewnia zarówno przewóz Osoby Zmarłej na terenie w kraju, jak i sprowadzenie ciała lub prochów, gdy zgon nastąpił za granicą. Transport odbywa się z należytym szacunkiem dla Osoby Zmarłej. Nowoczesne karawany należące do firmy zapewniają także bezpieczeństwo i w możliwie najszybszy czas wykonania usługi.

Zakład Pogrzebowy Kadłubski Kłobuck - karawan pogrzebowy

Zakład Pogrzebowy w Kłobucku organizuje zarówno pochówki tradycyjne z urną, jak i kremacje. W ostatnim czasie bliscy Osoby Zmarłej coraz częściej decydują się na kremację przed pochówkiem. Dodatkowo personel może doradzić przy wyborze odpowiedniej trumny lub urny, w zależności od wybranej formy pochówku. Bardzo ważnym elementem każdej ceremonii są również kwiaty. Dzięki nim ceremonia pogrzebowa ma uroczysty charakter. Kwiaty są też formą oddania czci i szacunku wobec Osoby Zmarłej. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, profesjonalni floryści dbają o oprawę kwiatową. Troszczą się o to, aby całkowicie odpowiadała wymaganiom osób zamawiających, a także, aby oddawały powagę chwili.

Ponadto firma Profesjonalne usługi pogrzebowe Kadłubski zapewnia:

– namioty pogrzebowe i nagłośnienie na cmentarzu,

– całodobowe chłodnie, zapewniające godne warunki,

– kaplicę przedpogrzebową, gdzie Rodzina może pożegnać się z Osobą Zmarłą,

– obrazki kondolencyjne, nekrologi, dewocjonalia.

Gdzie znajduje się zakład pogrzebowy, który jest przez nas rekomendowany w Kłobucku?

Rekomendowany przez nas Zakład Pogrzebowy w Kłobucku posiada aż cztery swoje biura, aby być jak najbliżej Klientów. Dwa z nich mieszczą się w Krzepicach przy ulicy Andersa 41 i przy ulicy Dąbrowskiego 71/1. Siedziba firmy znajduje się także w Pankach przy ulicy Powstańców Śląskich 1a i w Truskolasach przy ul. Rynek 8.

Zakład Pogrzebowy Kadłubski - biuro