Zakład pogrzebowy i usługi pogrzebowe w Krzepicach rekomendowane przez Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy Kadłubski oferuje profesjonalne, najwyższej jakości usługi pogrzebowe. Jest to firma rodzinna, która na kłobuckim rynku funeralnym działa nieprzerwanie od 1967 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i cennej wiedzy, każdy pogrzeb jest wyjątkowy, wykonany z taktem i najwyższą starannością. Pracownicy zakładu wyróżniają się wysoką kulturą osobistą, a także chęcią niesienia pomocy osobom, które straciły kogoś bliskiego.

Zachęcamy do sprawdzenia działalności firmy we współpracy z Pogotowiem Pogrzebowym na terenie Kłobucka – zakłady pogrzebowe Kłobuck.

Usługi pogrzebowe świadczone przez sprawdzony zakład pogrzebowy w Krzepicach

Profesjonalne usługi pogrzebowe oferuje Zakład Pogrzebowy Kadłubski m.in. na terenie miasta Krzepice. Pracownicy dokładają wszelkich starań, aby w tym ciężkim czasie być oparciem dla Rodziny pogrążonej w żałobie. Przejmują na siebie wszystkie obowiązki, które niespodziewanie spadły na bliskich Osoby Zmarłej. Po otrzymaniu od nich upoważnienia zajmą się koniecznymi kwestiami w kancelarii parafialnej, u zarządcy cmentarza, a także w urzędach. W ramach działalności Profesjonalne Usługi Pogrzebowe „Kadłubski” firma oferuje kompleksową organizację pogrzebu i możliwość bezgotówkowego rozliczenia wykonanych usług.

Doświadczeni pracownicy pozostają dyspozycyjni przez całą dobę, każdego dnia tygodnia, dlatego od razu po otrzymaniu zgłoszenia, wykonują transport ciała do chłodni. Firma funeralna ma wieloletnie doświadczenie nie tylko w działalności lokalnej, ale też od wielu lat zajmuje się sprowadzaniem ciał oraz prochów Zmarłych z zagranicy. Każdy przewóz ciała realizowany jest z zachowaniem bezpieczeństwa oraz z najwyższym poszanowaniem dla Osoby Zmarłej. Zakład pogrzebowy w Krzepicach wykonuje zarówno pochówki tradycyjne, jak i kremacje.

Firma pogrzebowa Kadłubski - karawan pogrzebowy

W każdym z oddziałów firmy można nabyć trumnę bądź urnę oraz wszystkie niezbędne utensylia funeralne i dewocjonalia. W ramach organizowanej ceremonii zakład zapewnia oprawę muzyczną (trąbka lub skrzypce), a także oprawę kwiatową, która jest nieodłącznym elementem uroczystości. Dodatkowo na życzenie Rodziny mogą zostać udostępnione klimatyzowane autokary do przewozu uczestników pogrzebu.

Adres zakładu pogrzebowego w Krzepicach

Zakład pogrzebowy działa przez całą dobę, z myślą o Klientach, którzy potrzebują natychmiastowej pomocy niezależnie od pory dnia lub nocy. Wszyscy mieszkańcy gminy Krzepice w momencie straty bliskiej osoby mogą liczyć na pełną pomoc ze strony rekomendowanego przez nas zakładu. Biuro znajduje się w Krzepicach przy ulicy Andersa 41 i przy ulicy Dąbrowskiego 71/1. Firma ma także oddziały w Truskolasach i w Pankach, sprawdź zakłady pogrzebowe Panki.