Zakład pogrzebowy w Pankach rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy Kadłubski to najwyższej jakości usługi pogrzebowe w powiecie kłobuckim, sprawdź zakłady pogrzebowe Kłobuck. Firma powstała w 1967 roku z chęci niesienia pomocy osobom, które utraciły kogoś bliskiego i od tamtej pory działa nieprzerwanie. Organizuje pochówki tradycyjne i kremacyjne na terenie całej Polski. Pracownicy dokładają wszelkich starań, aby każdy pogrzeb został wykonany z najwyższą starannością, zaangażowaniem i poszanowaniem Osoby Zmarłej i jej najbliższych.

Usługi pogrzebowe Panki świadczone przez sprawdzony zakład pogrzebowy

Rekomendowany przez nas zakład pogrzebowy w Pankach oferuje kompleksową organizację pogrzebu. Kadra pracowników w imieniu Rodziny może wypełnić wszystkie ciążące na Rodzinie obowiązki. Zarówno jeśli chodzi o formalności dotyczące otrzymania zasiłku pogrzebowego z ZUS/KRUS, jak i koniecznych do ustalenia kwestii w kancelarii parafialnej i na cmentarzu. Istotne jest również, że usługi pogrzebowe mogą zostać rozliczone bezgotówkowo w ramach otrzymanych świadczeń.

Zakład Pogrzebowy Kadłubski zajmuje się krajowym, a także zagranicznym transportem zwłok. Usługa zawsze wykonywana jest z dużą odpowiedzialnością, z zachowaniem najwyższych standardów oraz poszanowaniem Osoby Zmarłej. Pracownicy dbają o to, aby transport zagraniczny zrealizować w możliwie najkrótszym czasie. Od razu po otrzymaniu zgłoszenia ciało przewiezione zostaje do nowoczesnej chłodni, gdzie wykwalifikowani pracownicy przygotowują je do pochówku m.in. poprzez zabiegi tanatokosmetyczne i odpowiedni ubiór.

Zakład Pogrzebowy Kadłubski Panki - karawan pogrzebowy

W siedzibie firmy Klienci mogą wybrać niezbędne akcesoria funeralne oraz trumnę bądź urnę – w przypadku kremacji ciała. Personel służy fachowym doradztwem, biorąc pod uwagę Państwa oczekiwania, a także możliwości finansowe. Na miejscu można kupić także: klepsydry i nekrologi, obrazki pamiątkowe, tabliczki, krzyże i obramowania nagrobne. Firma zapewnia także wyjątkową oprawę muzyczną w wykonaniu trębacza lub skrzypka. Troszczy się też o oprawę kwiatową, która jest nieodłącznym elementem każdego pogrzebu w naszej tradycji. Kwiaty wyrażają tęsknotę, żal po odejściu bliskiej osoby, a także szacunek.

Zakład Pogrzebowy Panki – adres

Z myślą o Klientach, którzy mogą potrzebować natychmiastowej pomocy, zakład pogrzebowy działa przez całą dobę. Pracownicy pozostają dyspozycyjni każdego dnia tygodnia, również z w niedziele oraz w święta. Siedziba firmy w Pankach mieści się przy ulicy Powstańców Śląskich 1a. Biura są także w Truskolasach przy ul. Rynek 8 oraz w Krzepicach przy ulicy Andersa 41 i przy ulicy Dąbrowskiego 71/1.