fbpx
Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy KADŁUBSKI Kłobuck

ul. Powstańców Śląskich 1a, 42-140 Panki

801 12 12 12

500 702 704

Zakład pogrzebowy i usługi pogrzebowe w Kłobucku oferowane przez Zakład Pogrzebowy Kadłubski.

Zobacz

Sprawdzone zakłady pogrzebowe Kłobuck

Zakład pogrzebowy z Kłobucka zajmuje się całodobowym odbiorem Zmarłego i pomocą w organizacji pogrzebu.

Kłobuck jest to miasto położone w województwie śląskim, w powiecie kłobuckim. Jego powierzchnia wynosi 47,46 km², natomiast liczba ludności to ponad 13 tysięcy. Jest położony w niedalekiej odległości od Częstochowy i wspomaga rozwój aglomeracji częstochowskiej. Leży nad rzekami Biała Oksza i Czarna Oksza, ale przez miasto przepływa także kilka mniejszych cieków. W mieście najlepiej rozwija się przemysł metalowy, chemiczny, spożywczy, a także obuwniczy i drzewny. Dodatkowo duża część mieszkańców prowadzi działalność rolniczą, z uwagi na dominującą pozycję użytków rolnych.

Herb Miasta KłobuckDo najważniejszych zabytków należą m.in. Pałac w Zagórzu, a także Kościół świętych Marcina i Małgorzaty. Do rejestru zabytków wypisany jest również układ urbanistyczny Rynku Kłobucka. Na terenie miasta działa Kościół Rzymskokatolicki, a także Świadkowie Jehowy.

Pogotowie Pogrzebowe w Kłobucku

Rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe Zakład Pogrzebowy KADŁUBSKI Kłobuck świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe. Dba o to, aby każda Rodzina, która doświadczyła straty bliskiej osoby, otrzymała wsparcie i pomoc we wszystkich sprawach związanych ze zorganizowaniem pochówku. Jest to najstarsza firma funeralna na tym obszarze, istnieje od 1967 roku. Wykonuje pogrzeby tradycyjne i kremacje głównie w powiecie kłobuckim, ale też na terenie całej Polski. Dzięki wysokiemu zaangażowaniu pracowników i ich wysokiej kulturze każdy pogrzeb jest przygotowany z najwyższą starannością i wykonany z taktem. Osoby, które doświadczają utarty bliskich, mogą liczyć na pomoc w dopełnieniu zawiłych spraw urzędowych. Dodatkowo pracownicy mogą w ich imieniu ustalić również wszystko w kancelarii parafialnej, a także u zarządcy cmentarza. Odbiór Osoby Zmarłej jest realizowany przez całą dobę, z każdego miejsca wskazanego przez osobę dokonującą zgłoszenia.

Cmentarze na terenie Kłobucka

Przed II wojną światową dużą część ludności miasta stanowili Żydzi, aktualnie jedyną pozostałością po tej społeczności, która ma charakter religijny, jest cmentarz żydowski. Znajduje się we wschodniej części Kłobucka, przy ul. Sadowej. Kirkut powstał w pierwszej połowie XIX wieku, a w czasach II wojny światowej został doszczętnie zniszczony, zachował się jedynie jedna macewa. Cmentarz parafialny w Kłobucku z kolei mieści się między ul. Marcina Cielebana, a ul. Częstochowską.

Krematorium w Kłobucku

Najbliższą spopielarnią zwłok jest Krematorium Częstochowskie. Dzięki niewielkiej odległości zakłady pogrzebowe Kłobuck mogą zaproponować sprawną i bezpieczną usługę kremacji wszystkim, którzy zdecydują się na taką formę pochówku.

Masz pytania?

Pogotowie Pogrzebowe

Skontaktuj się z naszym działem pomocy

Całodobowa Infolinia

801 12 12 12

881 280 205

801 12 12 12   Infolinia Pogotowie Pogrzebowe