Usługi Cmentarno- Pogrzebowe Czech Dariusz Czech z Łazisk Górnych

Zakład Pogrzebowy CZECH istnieje na rynku usług funeralnych nieprzerwanie od 1990 roku i świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe a od 2006 roku również cmentarne. Właściciel, Pan Dariusz Czech wraz ze swoim starannie dobranym zespołem pracowników dokłada wszelkich starań, aby wspomóc Rodzinę we wszystkich sprawach związanych z pochówkiem. Do każdego Klienta podchodzi indywidualnie i ze zrozumieniem niezwykle trudnej sytuacji, jaką jest śmierć najbliższego członka Rodziny. Zakład ma ogromne doświadczenie w organizacji pogrzebów zarówno wyznaniowych jak i świeckich. Firma współpracuje z Pogotowiem Pogrzebowym na terenie całego powiatu mikołowskiego w województwie śląskim, szczegóły można sprawdzić tutaj – zakłady pogrzebowe mikolowski.

Oferta usług Zakładu Pogrzebowego Czech

Zakład oferuje kompleksową, profesjonalną obsługę ceremonii pogrzebowej, uwzględniając wszelkie potrzeby i życzenia Rodziny. Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, odpowiedzialni pracownicy zakładu pomagają w dopełnieniu wszelkich formalności w urzędach i instytucjach, a nawet po stosownym upoważnieniu mogą wyręczyć Klienta w tych wszystkich często skomplikowanych sprawach. Również płatności za wykonane usługi mogą się odbyć bezgotówkowo w ramach zasiłku pogrzebowego. Dzięki odpowiednio przeszkolonym pracownikom oraz flocie specjalistycznych karawanów eksportacja ciała może się odbywać całodobowo zarówno na terenie Polski jak i Europy. Następnie ciało jest przechowywane w nowoczesnej certyfikowanej chłodni, oraz profesjonalnie przygotowane do pogrzebu. Zakład pogrzebowy w przypadku tradycyjnego pochówku oferuje szeroki wybór różnorodnych trumien. Jeśli natomiast zgodnie z życzeniem Rodziny lub samego Zmarłego wyrażonego przed śmiercią, pochówek ma być poprzedzony spopieleniem ciała, to zakład oferuje specjalne trumny kremacyjne, a następnie wybór eleganckich urn na prochy. Każdy członek Rodziny oraz inni uczestnicy pogrzebu mogą zamówić tradycyjne wiązanki lub wieńce profesjonalnie wykonane z pięknych kwiatów żywych, lub sztucznych. Pracownicy biura obsługi zajmują się przygotowaniem i rozwieszeniem we wskazanych miejscach stosownych klepsydr zawiadamiających o terminie i miejscu pogrzebu. Zakład oferuje również oprawę muzyczną pogrzebu w wykonaniu zawodowych muzyków, która doda indywidualnego i bardziej uroczystego charakteru całej ceremonii. Rodzina oraz przyjaciele i znajomi mogą pożegnać Zmarłego w klimatycznej kaplicy w ciszy i skupieniu. Jeśli Rodzina z jakiegoś powodu chce przenieść ciało w inne miejsce, lub jest konieczność dokonania oględzin sądowych ciała, to zakład dokonuje fachowej ekshumacji w ustawowych terminach od jesieni do wiosny, dopełniając przy tym wszystkich niezbędnych formalności. Zakład Pogrzebowy CZECH dodatkowo rozszerzył swoją ofertę o fachowe usługi cmentarna takie jak kopanie i murowanie grobów oraz grobowców. Ponadto każdy, kto ma problem z opieką nad grobem z powodu znacznej odległości lub ze względu na stan zdrowia, lub z innych powodów, ma możliwość skorzystania z pomocy zakładu w tym zakresie. Może to być opieka nad grobem jednorazowa lub cykliczna polegająca na zadbaniu o czystość nagrobka i jego otoczenia oraz złożeniu kwiatów i zapaleniu znicza. Firma gwarantuje, że ceremonia ostatniego pożegnania będzie przygotowana i przeprowadzona na najwyższym poziomie staranności z poszanowaniem Zmarłego i jego pozostającej w żałobie Rodziny. Pracownicy zawsze chętnie służą radą i pomocą w każdej sprawie związanej z pogrzebem i są dostępni całodobowo, każdego dnia tygodnia.

Miejsce prowadzenia działalności Zakładu Pogrzebowego Czech

Zakład Pogrzebowy CZECH Łaziska Górne mieści się przy ul. Salamander 6, gdzie można złożyć zamówienie usługi i wybrać odpowiednie utensylia pogrzebowe. We współpracy z Grupą Pogotowie Pogrzebowe swoim zasięgiem obejmuje cały powiat mikołowski.