Dzieje Firmy Pogrzebowej Czech

Zakład Pogrzebowy CZECH już od ponad trzydziestu lat świadczy swe profesjonalne usługi cmentarno-pogrzebowe mieszkańcom Łazisk Górnych oraz wielu okolicznych miejscowości w powiecie mikołowskim – pełny zakres współpracy z Pogotowiem Pogrzebowym  możecie Państwo sprawdzić przechodząć na podstronę zakłady pogrzebowe mikolowski. Została ona założona w 1990 roku przez pana Dariusza Czecha, który do dnia dzisiejszego czuwa nad jej ciągłym rozwojem i dostosowaniem do zmieniających się potrzeb klientów i rynku funeralnego oraz nad wysoką jakością pomocy świadczonej Rodzinom Osób Zmarłych. Wieloletnie doświadczenie w branży pogrzebowej, posiadanie własnej, spełniającej wymagane normy sanitarne chłodni oraz kapicy pożegnalnej, a także nowoczesnych karawanów jest gwarantem sprawnej i rzetelnej obsługi, bez konieczności powoływania się na zasoby firm konkurencyjnych. Wobec powyższego, jeśli chcecie mieć Państwo pewność, że pochówkiem bliskiej Waszemu sercu Osoby, zajmie się zakład, który kompleksowo zadba o całą organizację pogrzebu, począwszy od eksportacji Osoby Zmarłej z miejsca zgonu, aż po złożenie Jej ciała do grobu, skorzystajcie z usług Firmy Pogrzebowej Czech. Oni wesprą Was w każdym aspekcie planowanej ceremonii.

Oferta usług świadczonych przez Dom Pogrzebowy Czech

Dom Pogrzebowy CZECH oferuje kompleksowe usługi funeralne, zarówno te związane z pracami cmentarnymi (łącznie z procesem ekshumacji), jak i usługi pochówku Osób Zmarłych, wszystkich wyznań oraz ceremonie świeckie. Zgodnie z Państwa życzeniem zaplanuje i zrealizuje pogrzeb tradycyjny, trumnowy lub ten związany z procesem kremacji i chowania prochów Zmarłego w urnie. W przypadku kremacji pracownicy firmy ustalają dogodny termin w pobliskim krematorium, dowożą na miejsce Osobę Zmarłą w specjalnej trumnie, rezerwują do dyspozycji Rodziny salę pożegnań, a następnie transportują prochy Zmarłego  w wybranej przez Państwa urnie do siedziby zakładu, gdzie oczekują one na wyznaczony dzień pochówku. Kadra Zakładu Pogrzebowego CZECH specjalizuje się również w obsłudze uroczystości bezwyznaniowych, na takich pogrzebach zakład reprezentuje wyszkolony mistrz ceremonii, w którego gestii pozostaje dobór akcesoriów do pochówku, ustalenie jego oprawy muzycznej i kwiatowej oraz wygłoszenie mowy pożegnalnej na cześć Zmarłego. Warto zaznaczyć, iż korzystając z usług zakładu pana Dariusza, nie muszą Państwo martwić się o kwestie formalne związane z usługą pogrzebu. Personel przygotowuje bowiem i dostarcza do ZUSu i KRUSu niezbędną dokumentację, tak, aby w późniejszym czasie zostały Państwu przyznane należne świadczenia, ubezpieczenia lub zasiłek. Na miejscu w siedzibie firmy mogą Państwo zapoznać się z bogatym wachlarzem dostępnych wzorów i modeli utensyliów funeralnych (trumien, krzyży, urn, obudów) wykonanych z różnych materiałów oraz zróżnicowanych pod względem ceny. Na życzenie Rodziny kompetentna kadra zakładu może zadbać o całą oprawę muzyczną (m.in. usługi trębacza) i florystyczną (bukiety, wieńce, palmy i wiązanki wykonywane z żywych, sztucznych bądź mieszanych kwiatów) ceremonii pożegnania. Pomogą oni również wtedy, gdy okaże się, że Państwa Bliski zmarł w miejscu mniej lub bardziej oddalonym od planowanego miejsca pochówku. Mając do dyspozycji profesjonalne samochody pogrzebowe marki Renault Trafic oraz Mercedes Vito, jak również doświadczonych kierowców, mogą bez wahania zorganizować transport zwłok na terenie całej Polski, jak i poza jej granicami. Dodatkowo pracownicy Firmy Czech mogą pomóc Państwu w całorocznej opiece nad grobem Waszych najbliższych oraz w bezgotówkowym (lub kredytowanym) rozliczeniu za świadczone usługi.

Lokalizacja Zakładu Pogrzebowego Czech

Biuro Zakładu Pogrzebowego CZECH Łaziska Górne znajduje się przy ul. Salamander 6. Udając się bezpośrednio do siedziby firmy, bezzwłocznie ustalą Państwo wszystkie kwestie organizacyjne planowanej ceremonii pochówku lub przewozu Osoby Zmarłej, wybiorą konieczne utensylia oraz podpiszą dokumentację. Z kolei  Ci z Państwa, którzy kwestie towarzyszące chcą ustalić w późniejszym czasie, mogą swą chęć skorzystania z usług zgłosić, dzwoniąc pod całodobowy numer telefonu.