Historia powstania Domu Pogrzebowego Czech

Dom Pogrzebowy CZECH, którego właścicielem jest pan Dariusz Czech, swą działalność rozpoczął w 1990 roku w Łaziskach Górnych, na Górnym Śląsku. Od początku swego istnienia zakład nakierowany jest na pomoc Rodzinom Osób Zmarłych, które muszą zmierzyć się z trudnym zadaniem zaplanowania i zorganizowania pochówku bliskiej osobie. Kompleksowa pomoc personelu firmy, zarówno ta o charakterze cmentarnym, jak i typowo pogrzebowym, znacznie im to zadanie ułatwia. Wieloletnia obecność na mikołowskim rynku funeralnym zakładu pana Dariusza, świadczy o tym, że rzetelnie i solidnie realizują obsługiwane przez siebie pogrzeby i stanowią ogromne wsparcie dla bliskich Osób Zmarłych – dokładny zakres współpracy firmy z Pogotowiem Pogrzebowym sprawdzą Państwo tutaj – zakłady pogrzebowe mikolowski. Co istotne zakład posiada własne, profesjonalne zaplecze funeralne (w postaci nowoczesnej chłodni, kaplicy pożegnań oraz karawanów marki Mercedes Benz), dzięki czemu nie musi korzystać z zasobów innych pośredników, a tym samym gwarantuje całościową usługę pochówku niezawodnie oraz bezzwłocznie po otrzymaniu informacji o potrzebie pomocy.

Zakres usług świadczonych przez Zakład Pogrzebowy Czech

Zakład Pogrzebowy CZECH świadczy szeroko rozumiane usługi pogrzebowe oraz cmentarne o charakterze kompleksowym, nie tylko na terenie województwa śląskiego, ale również wszędzie tam, gdzie zażyczy sobie tego Rodzina Zmarłego. Domeną jego wieloletnich pracowników jest planowanie i obsługa zarówno uroczystości religijnych (według wyznania wiary Osoby Zmarłej lub Jej bliskich), jak i również świeckich. Uroczystości bezwyznaniowe z ramienia firmy obsługuje profesjonalny mistrz ceremonii, który układa mowę pożegnalną na temat Zmarłego i Jego życia, dobiera konieczne utensylia oraz czuwa nad prawidłowym i niezakłóconym przebiegiem całego pogrzebu. W przypadku obsługi pochówków religijnych personel zakładu pana Dariusza służy pomocą w zakresie ustalania terminów i dopełniania formalności w parafiach, kościołach, w krematorium czy u zarządców cmentarzy. Nie muszą Państwo martwić się również o spełnienie wymaganych urzędowych formalności oraz dbać o terminy dostarczenia dokumentów, w tym także odciąży Was kadra firmy. Pracownicy przypilnują, aby wszystko zostało ustalone na czas, a Państwo mogli uzyskać należne świadczenia oraz zasiłek, który może stanowić dodatkowo bezgotówkowe rozliczenie należności pomiędzy Klientem a zakładem. Co istotne z wszelkimi niezbędnymi oraz pięknymi pod względem estetyki akcesoriami koniecznymi  potrzebnymi do prawidłowej realizacji pochówku zapoznać się Państwo mogą, odwiedzając jeden z oddziałów firmy. Znajdujące się tam urny, trumny, krzyże oraz obudowy, wykonane są z różnych materiałów, według indywidualnych wzorów, a wszystko to w niskich, konkurencyjnych cenach. Jeżeli takie będzie Państwa życzenie personel zakładu może zadbać także o całą oprawę florystyczną (tworzą oni kompozycje kwiatowe, wieńce i wiązanki zarówno z żywych, jak i sztucznych kwiatów), muzyczną (istnieje możliwość wynajęcia m.in. trębacza) uroczystości ostatniego pożegnania, jak również o przygotowanie i rozwieszenie nekrologów. Empatyczni pracownicy zakładu pomogą Państwu również w zakresie wykonania grobowców, wykopania grobu ziemnego, przeprowadzenia ekshumacji, czy ustalenia całorocznej opieki nad miejscem spoczynku Waszego Bliskiego. Z kolei profesjonalne karawany i doświadczeni kierowcy świadczą usługi lokalnej eksportacji Osoby Zmarłej do chłodni oraz krajowego i międzynarodowego transportu z miejsca zgonu do miejsca ostatniego pożegnania.

Siedziba Firmy Pogrzebowej Czech

Zakład Pogrzebowy CZECH Łaziska Górne świadczy swą pomoc i wsparcie Rodzinom z terenu całego powiatu mikołowskiego, w województwie śląskim. Jej główna siedziba zlokalizowana jest w Łaziskach Górnych przy ulicy Salamander 6, w pobliżu cmentarza komunalnego. Udając się tam, uzgodnią Państwo wszystkie kwestie organizacyjne planowanego pochówku oraz wybiorą niezbędne utensylia. Ponadto kompetentny personel zakładu przez wszystkie dni tygodnia, jest dla Państwa dostępny pod całodobowym numerem telefonu, aby w momencie śmierci bliskiej Wam Osoby móc udzielić natychmiastowej pomocy.